Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Παρακαλώ μην πυροβολείτε άσκοπα (πινακίδα στα Χανιά).
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι να κάνω;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137172 από Xromample στις 13 Ιουνίου 2016, 3:50μμ

Xromample

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας είμαι ο Ν. Και έχω κολλήσει εδώ και καιρό με τον φίλο μου. Είμαι bi και έχω σχέση εδώ και 6 μήνες με κορίτσι είμαι 18 ετών και ο φίλος μου 17 και έχω κολλήσει πολύ άσχημα μαζί του. Δεν ξέρω τι να κάνω. Πάμε αράζουμε συνήθως βράδυ με την παρέα μου σε ένα μέρος και αυτός που μ'αρέσει κάθετε δίπλα μου και τον κάνω μασάζ στην κοιλιά πλάτη και του αρέσει και φυσικά σε εμένα αρέσει πιο πολύ. Και αυτός βγαίνει με ένα κορίτσι που και που και δεν μπορώ να καταλάβω αν θα του άρεσε να έκανε κάτι με ένα αγόρι. Μου έχει πετάξει μπηχτές πάνω στην πλάκα οτι έχω ωραίο κολο και τέτοια.. Πως να το χειριστώ αυτό και τι να κάνω;; Δεν αντέχω κάθε βράδυ τον σκέφτομαι και με πιάνει κάτι.. Αν και μια μέρα έτσι όπως έκανα μασαζ την κοιλιά του ξέφυγε το χέρι μου λίγο πιο κάτω και αμέσως αντέδρασε.. Θέλω την βοήθεια σας. Ευχαριστώ πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137173 από panagiotis97 στις 13 Ιουνίου 2016, 6:39μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από τη μια του αρέσει που του κάνεις μασάζ και από την άλλη αντέδρασε που τον ακούμπησες πιο κάτω; Περίεργο ακούγεται αλλά μάλλον φαίνεται να έχει γκέι τάσεις και να τις συγκρατεί. Μπορεί να νιώθει άσχημα για την κοπέλα του και την κοπέλα σου ή να μην μπορεί να δεχτεί εύκολα ότι τον ελκύει ένα αγόρι. Ενδεχεται βέβαια και να μη θέλει να χαλάσει η φιλία σας. Άμα εσύ τον θες τόσο πολύ δεν έχεις άλλη επιλογή. Πες του πως νιώθεις, φίλησέ τον, δες πως θα αντιδράσει. Ξεκαθάρισέ του ότι άμα δε θέλει να γίνει κάτι μεταξύ σας τουλάχιστον να μείνετε φίλοι. Δεν έχεις κάτι να χάσεις. Καλή επιτυχία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137174 από Xromample στις 14 Ιουνίου 2016, 12:53πμ

Xromample

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αντέδρασε κακά, δηλαδή μου λέει "τι κάνεις το πουλί μου πιάνεις;". Και του απάντησα Όχι; πήρα κατευθείαν το χέρι μου από την κοιλιά του. Και με φόβισε το βλέμμα του, φυσικά είμασταν μόνοι μας.. Αλλά δεν ξέρω τι να πω και προσπαθώ να απομακρύνομαι τώρα τελευταία για να δω την αντίδραση του και γενικά. Και έχω καταλάβει και το λένε και φίλοι μου ότι έχουμε πάνω κάτω ίδιο χαρακτήρα και καμία φορά κολλάει το βλέμμα μου επάνω του και αυτός με κοιτάει και χαμογελάει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137181 από panagiotis97 στις 14 Ιουνίου 2016, 4:48μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Ε αν υπάρχουν βλέμματα και χαμόγελα και δέχεται και το μασάζ δεν τον λες και εντελώς στρειτ χαχαχα. Άντε καλή τύχη και εύχομαι να είστε μαζί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137195 από gatoula91 στις 17 Ιουνίου 2016, 3:54μμ

gatoula91

μέλος από: 17/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είναι πολύ λεπτό το θέμα... Αλλά δεν γίνεται να ταλαιπωρείσαι έτσι. Πρέπει να τον αντιμετωπίσεις και να του πεις. Τουλάχιστον θα ησυχάσει το κεφάλι σου. Μπορεί και να έχει αίσιο τέλος... good luck :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login