Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν σήμερα είναι η πρώτη μέρα του υπόλοιπου της ζωής σου, τότε τι σκατά ήταν χθες;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Δώστε γνώμη !!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137175 από panos1 στις 14 Ιουνίου 2016, 1:26πμ

panos1

banned
μέλος από: 14/6/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας

Είμαι 14 χρονών και θα ήθελα πολύ να κάνω σεξ. Καταρχήν, έχω έντονη σεξουαλική επιθυμία, αυνανίζομαι πάνω 4-5 φορές την ημέρα. Κοπέλα έχω, αλλά ντρέπομαι να της το ζητήσω. Επίσης ντρέπομαι να πάω να αγοράσω προφυλακτικά. Πως μπορώ να κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικά και χωρίς να την αφήσω έγκυο ;
Εσείς σε ποια ηλικία κάνατε πρώτη φορά σεξ ;

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137262 από Erosa13 στις 25 Ιουνίου 2016, 6:28πμ

Erosa13

μέλος από: 25/6/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Είσαι πολύ μικρός ακόμα. Πάνω από όλα δεν πρέπει να ζητήσεις από την κοπέλα σου ποτέ αυτό. Άστη και όποτε είναι έτοιμη θα το καταλάβεις. Σε κάθε περίπτωση σεξουαλικής επαφής να παίρνεις πάντα μα πάντα προφυλάξεις γιατί εκτός από το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης υπάρχουν 1002 αρρώστιες που μπορείς να κολλήσεις σε αυτές τις περιοχές. Την στιγμή που θα νοιώσει έτοιμη και θα χρειαστεί να βρεις προφυλακτικό αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να πάρεις θάρρος και να πας να αγοράσεις από κάνα φαρμακείο. Αν όμως και πάλι δεν μπορείς να το κάνεις τότε ζήτα από κάποιον έμπιστο φίλο σου που θα είσαι σίγουρος ότι δεν θα είναι πειραγμενο (το προφυλακτικό). Ελπίζω να βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login