Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αδιάβροχο είναι μάρκετινγκ. Αδιάγατο είναι οξύμωρο. Αδιάπαιδο είναι σχεδόν οξύμωρο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Θεματάκι με τον αυνανισμό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137252 από eleannoulaa στις 23 Ιουνίου 2016, 11:03μμ

eleannoulaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/6/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αναγνώστες του ftou,
Γεια σας. Σας γράφω σχετικά με τον γυναικείο αυνανισμό. Εχώ κάποιες αποριούλες. Καταρχάς όταν αυνανίζομαι κλειτοριδικά νιώθω όμορφα όχι όμως κραυγές, βαριά αναπνοή και υγρά να τρέχουν ποτάμι. Έχω κάποιο πρόβλημα; Μια φορά όμως που πίεσα λίγο την κοιλιά μου χαμηλά και ασχολήθηκα λίγο περισσότερο με την κλειτορίδα μου ένιωσα μια εντονότατη αίθσηση για να πάω για κατούρημα. Δεν κρατήθηκα και έτρεξα στην τουαλέτα. Αφού κατούρησα είδα στη λεκάνη κάτι περίεργα λίγο πιο πηχτά υγρά και πυκνά και άσπρα σε σχεση με τα ούρα...Τι μου συμβαίνει;; Σας παρακαλώ ας με βοηθήσει κάποιος....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137253 από psixogios στις 24 Ιουνίου 2016, 12:45πμ

psixogios

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απο το μνμ σου καταλαβαινω οτι δεν εισαι και πολυ μεγαλη ηλικιακα. Δωσε χρονο στον εαυτο σου και ανακαλυψε το σωμα σου. Ολα μια χαρα φυσιολογικα ειναι, δεν εχεις κανενα προβλημα. Αυτο που ενιωσες/ειδες λεγεται με μια λεξη εκσπερματωση. Τιποτα δεν σου συμβαινει...Απλως μεγαλωνεις.

Ανακαλυψε τον εαυτο σου χωρις τις οποιες αναστολες και μην αγχωνεσαι, ολα φυσικα ειναι

Tip: Μπορεις επισης να δοκιμασεις και το τηλεφωνο του μπανιου με λιγη πιεση κλειτοριδικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login