Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ερωτεύτηκα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137266 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 4:03μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Είμαι 19 ετών! Μέσα από ένα site γνωριμιών γνώρισα πέρσι μία Τουρκάλα κοπέλα η οποία είναι φοιτήτρια φυσικής σε πανεπιστήμιο της Κων/πολης και είναι συνομήλική μου!Για ένα διάστημα συναντιομασταν και μια φορά σε ένα μπάρ μου λέει έλα έξω θέλω να σου πώ κάτι.Βγαινω έξω με αρπάζει από το πρόσωπο και αρχίζει να με φίλα στο στόμα και στον λαιμό αδιάκοπα. Οταν ηρεμεί κάπως μου λέει σε θέλω λέω μήπως ήμουν μεθυσμένος αλλά δεν ήπια τίποτα! Να μη σας τα πολυλογω η κοπέλα είναι μελαχρινη,αδυνατη,ωραια ματια,ωραιο στηθος,ωραια οπ...α δηλ.κουκλαρα!Ετσι ταωφτιαξανε!Θέλουμε να μείνουμε μαζί μια βδομάδα στις διακοπές στην κων/πόλη!Αλλά για να μηντρεχουμε σε ξενοδοχεία μου είπε να νοικιάσουμε ένα διαμέρισμα αλλά είναι σε μία συνοικία που είχε πάει πριν λίγους μήνες ενα ζευγάρι τούρκων φοιτητών και το πρώτο τους βράδυ χτύπησε την πόρτα ο μεσίτης με ένα φίλο του για να πάρει κάτι πράματα που ξέχασε και μόλις μπήκαν ξυλοκόπησαν τον νεαρό τον κλείδωσαν και αυτή την κλείδωσαν σε άλλο δωμάτιο και την εγδυσαν την κοπέλα να τη βιάσουν αλλά εκείνη απειλούσε πως θα πηδήξει αν δεν την άφηναν ελεύθερη πράγμα που έκανε λίγο μετά!Γιαπερισοτερες πληροφοριες πατηστε 20χρονο μοντελο τουρκια βιασμος....Μίλησα με την κοπέλα μου αλλά εκείνη με καθησύχασε λεγοντας μου να μην φοβάμαι δεν υπάρχει θέμα...Το εψαξα και είδα έχουν γίνει κι αλλα τέτοια περιστατικά..... Αλλά αυτή μου ζήτησε να μην φοβάμαι για χάρη της..και της έχω αδυναμία... Τι να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137267 από aglina στις 26 Ιουνίου 2016, 5:20μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δεν θα σας έρθει οι ακριβά να νοικιασεις διαμέρισμα απο το να μείνετε σε ξενοδοχείο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137268 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 7:12μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Η sibel θα το κανονίσει εγώ τουρκικά δε μιλάω!Ευτυχώς αυτή μιλά πολύ καλά ελληνικά και συννενοουμαστε! Θα το νοικιάσουμε για τριήμερο μόνο!Αλλά μετά από αυτά που διάβασα δεν ξέρω τι να πω αυτή μου λέει κακώς ανγσυχω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137269 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 7:20μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Για τρια βραδια εννοώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137270 από psixogios στις 26 Ιουνίου 2016, 7:36μμ

psixogios

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε. Οταν ειδα το πρωτο σου post, το διαβαζα με ενα γλυκο νοσταλγικο χαμογελο στα χειλη...Οταν ειδα το δευτερο ποστ σου με το ονομα της κοπελας, ειπα την φραση 'ελα ρε μ@λ@κ@'...Και αυτο γιατι εγω τα ειχα με μιση τουρκαλα κοπελα, επισης Sibel (όχι δεν ειναι η ιδια μην αγχωνεσαι :D ).

Πριν σου απαντησω για την διαμονη σας, θελω να σου πω να μην ακουσεις τον οποιονδηποτε (ειτε φιλο, ειτε γονεα ειτε οτιδηποτε) σου πει 'α γιατι τα εχεις με τουρκαλα' ή 'και αν παει σοβαρα τι θα κανετε' κλπ..Ειμαι 22 χρονων, τα ειχα 1 χρονο μαζι της, ηταν η γυναικα που αγαπησα (τουλαχιστον μεχρι στιγμης) και τα ειχα ακουσει χιλιαδες φορες.

Στο θεμα σου τωρα, προτεινω να κανει/κανεις ενα λογαριασμο στο couchsurfing και να επιλεξετε καποιον host να μεινετε εκει. Αλλιως αλλη λυση ειναι το airbnb. Ποιος φοιτητης στις μερες μας παει σε ξενοδοχειο; (απαντηση κανενας).

Για οτι αλλο χρειαστεις, εδω ειμαι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137271 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 8:37μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν εχουμε θέμα με τις θρησκείες μας...εκείνη ούτε φορά μαντήλα εγώ σπάνια πάω εκκλησία... Οι γονείς μου δεν έχουν πρόβλημα ούτε οι δικοί της...Το όνομα της είναι sibel siber μου έχει πει πως δεν έχει πρόβλημα να το λέω... Και είναι πολύ όμορφη! Μόνο κάτι Αρμένιοι φίλοι της οικογένειας δε το ξέρουν για ευνόητους λόγους... Τελικά με την περίπτωση τι κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137272 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 8:41μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Εκείνη επιμένει να πάμε εκεί αλλά το εν λόγω μέρος έχει κάποιο ιστορικό... Φαντάζομαι το πατησες το λήμα και καταλάβεις τι εννοώ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137273 από Panossuper στις 26 Ιουνίου 2016, 9:18μμ

Panossuper

banned
μέλος από: 26/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τι εννοεις τα είχες με μισή τουρκάλα; Δηλ.ο ένας γονιός της ήταν τούρκος;Εμένα της κοπέλας μου και οι δύο γονείς τούρκοι είναι είναι δηλ.καθαρά τουρκάλα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137276 από aglina στις 27 Ιουνίου 2016, 1:14πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Εγω θα σου προτηνα να πας σε ξενοδοχείο ή ναννοικιασετε διαμέρισμα σε ένα άλλο μέρος. Ειναι κρίμα να περάσεις όλες τις διακοπές σου αννθα γίνει κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137278 από psixogios στις 27 Ιουνίου 2016, 3:28πμ

psixogios

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ναι, ο πατερας της τουρκος και η μανα της βουλγαρα. Αποψη μου οπως σου ειπα, τσεκαρε airbnb και couchsurfing. ΟΤΙ καλυτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login