Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εις οιωνός άριστος: Αμύνεστε περί πάρτης.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Προβλημα στο φασωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137320 από Irene65 στις 01 Ιουλίου 2016, 11:18μμ

Irene65

μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αγαπητα μελη ειμαι 15 και τα εχω με ενα αγορι εχω αρχισει και ανησυχώ οταμ φασωνομαστε εκεινος δεν καυλώνει δεν αλλαζει τιποτα ειναθ και εκεινος 15 φταιω σε κατι;ειναι φυσιολογικό ;τι μπορω να κανω;εκεινος δεν θθελι να τονπιασω εκει κάτω

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137337 από NebulaSpirit στις 02 Ιουλίου 2016, 1:02μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν έχει να κάνει, το φάσωμα έτσι και αλλιώς δεν είναι και τίποτα σπουδαίο. Μπορεί να μην τον ανάβει αλλά στο κρεβάτι να είναι ταύρος. Και εμένα το φάσωμα όταν πήγαινα σχολείο το βαριόμουν απίστευτα. Το έβλεπα πάντα σαν μια βλακία που κάνουν όσοι δεν θέλουν να προχωρήσουν στο σεξ οπότε με ξενέρωνε. Οπότε μην βγάζεις συμπεράσμα ακόμα μέχρι να δεις και στο σεξ τι γίνετε μαζί του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137341 από Irene65 στις 02 Ιουλίου 2016, 1:41μμ

Irene65

μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(NebulaSpirit@02 Ιουλίου 2016)
Δεν έχει να κάνει, το φάσωμα έτσι και αλλιώς δεν είναι και τίποτα σπουδαίο. Μπορεί να μην τον ανάβει αλλά στο κρεβάτι να είναι ταύρος. Και εμένα το φάσωμα όταν πήγαινα σχολείο το βαριόμουν απίστευτα. Το έβλεπα πάντα σαν μια βλακία που κάνουν όσοι δεν θέλουν να προχωρήσουν στο σεξ οπότε με ξενέρωνε. Οπότε μην βγάζεις συμπεράσμα ακόμα μέχρι να δεις και στο σεξ τι γίνετε μαζί του.

Μα δεν θελει να κανουμε τιποτα παραπανω 😒😒
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137370 από NebulaSpirit στις 04 Ιουλίου 2016, 9:54μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Αν δεν θέλει κάτι παραπάνω τότε μάλλον θα πρέπει να κοιτάξεις κάτι άλλο αν δεν σε καλύπτει αυτός σε αυτά που θες εσύ. Είναι πάρα πολλοί οι λόγοι που μπορεί κάποιος να έχει τέτοια στάση. Υπάρχουν άτομα για παράδειγμα που για θρησκευτικούς λόγους δεν επιτρέπουν στον εαυτό τους το παραμικρό σχετικό με το σεξ. Δεν λέω ότι ντε και καλά αυτός ανήκει σε αυτή την κατηγορία, απλά θέλω να σου πω πως υπάρχουν χιλιάδες λόγοι που μπορεί να έχει τέτοια στάση. Οπότε αντί να σκας για το πως θα τον κάνεις να αλλάξει απλά άλλαξε τον γενικά και κοίτα για κάποιον που θα σε καλύπτει σε όσα θες. Έτσι και αλλιώς τώρα είσαι νέα, τώρα είναι η ηλικία που αποκτάς εμπειρίες, άμα χάσεις τον καιρό σου κολλημένη σε έναν απλά θα χάσεις τον καιρό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137393 από mixaela;) στις 07 Ιουλίου 2016, 12:11πμ

mixaela;)

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
εε βασικα δεν ριναι αναγκαστικο να καυλωνει οταν φασωνεστε εσυ δεν φταις σε τιποτα ειναι απολυτως φυσιολογικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137411 από Georgiacat111 στις 10 Ιουλίου 2016, 3:29πμ

Georgiacat111

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Basika egw tha sou elega, thn epomenh fora pou einai na faswtheite, frontise na myrizeis wraia,na myrizoun teleia ta mallia sou, genika apo myrwdia na eisai SUPER. Meta katse panw tou, sta podia tou kai arxiste telospanton na faswneste...ee meta arxise na ton filas pisw apo to auti,ston laimo,na ton xaidebeis sta mpratsa kai sto pisw meros tou laimoy toy, anasene ligo sto auti touu...Pistebw autaa tha boh9hsouunnnnn!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login