Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

γουσταρω τον κολλητο μ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137368 από mixaela;) στις 04 Ιουλίου 2016, 5:10μμ

mixaela;)

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπον καταρχην ειμαι 13και εδω και λιγο καιρο εχω παρατηρησει οτι σκεφτομαι συνεχεια τον κολλητο μ δηλαδη συνεχεια το βραδυ οταν παω για υπνο το πρωι και γενικα συνεχεια επεισης μ λειπει απιστευτα πολυ και καθε φορα που βγαινουμε ολοι μαζι στο τελος που μενουμε μονοι μας και καθομαστε και μιλαμε δεν μπορω να σταματησω να τον κοιταω και οτι και να κανει νλδεν μπορω να του θυμωσω και καποιες φορες δειχνει και αυτος να με θελει αλλα αλλες φορες με αγνοει και θελω να του πω οτι μου αρεσει αλλα δεν ξερω πως και φοβαμε οτι θα χαλασει η φιλια μας και δεν θελω οποτε δεν ξερω τι να κανω παρακαλω να βοηθησει καποιος κυριως κοριτσια αλλα και αγορια ευχαριστω προερετικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137387 από vagg19 στις 06 Ιουλίου 2016, 3:48μμ

vagg19

μέλος από: 21/6/2016
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου! Εγώ πριν από λίγο καιρό τα είχα με μια κοπέλα, που προηγουμένως ήταν φίλη μου. Μετά από λίγο χωρίσαμε, αλλά η φιλία μας δεν καταστράφηκε καθόλου!. Θεωρώ (προσωπική άποψη) ότι οι σχέσεις με φίλο είναι οι καλύτερες, γιατί γνωρίζεις το άτομο με το οποίο είσαι σε σχέση. Βάλε κάποια φίλη σου, που είναι φίλη με το αγόρι που σου αρέσει και ψάρεψε τον κάπως (έτσι έγινε και στην περίπτωσή μου). Αν δεν θέλει, τότε φρόντισε απλά να κάνετε παρέα. Αν υπάρχει ανταπόκριση, τότε προχώρα! Εύχομαι να σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137535 από PewDew στις 28 Ιουλίου 2016, 11:04πμ

PewDew

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αρχικά αφου διχνει ενδιαφέρον σημενει οτι κατι θελει να παίξει...απλα μια μερα που θα έρχεται ερθει "κοντά"απλα παρτον και φασοσε τον καθώς εμεις τα αγόρια είμασταν πιο ευκολοπηστα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login