Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τχαχτύττηα είνια το υοππκταάσατο της αρκίβιεας.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

καλα προφυλακτικα σε καλη τιμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137388 από begentlplz στις 06 Ιουλίου 2016, 6:25μμ

begentlplz

μέλος από: 28/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω προφυλακτικα μαρκας(π.χ. durex) και σε καλες τιμες.Μεχρι στιγμης βρισκω σε διαφορα site προφυλακτικα με μεγαλες εκπτωσεις απλα δεν μπορω να τα αγορασω μεσω ιντερνετ.Επισης ποια προφυλακτικα δεν σπανε ή σπανε λιγοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137389 από Levathian στις 06 Ιουλίου 2016, 6:52μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άν πας σε μαγαζι πήγαινε σε κανα σουπερμαρκετ/φαρμακειο που εχουν κλιματιστικα , γιατι αν παρεις απο περιπτερο συνηθως τα χτυπάει ο ηλιος και δεν ειναι οτι καλύτερο.

Απο μαγαζι πάτα στο google λεξεις κλειδια και θα σου βγαλει sex shops που πουλανε durex

γραψε
"durex αγορα sex shop"

Θα σου βγαλει αρκετα μαγαζια, συγκρινε τιμες και κανε παραγγελια.

Μην ντρεπεσαι παντως να πας σε μαγαζι, δεν εγινε τιποτα, ισα ισα θα φανεις και υπευθυνος απο το να κανεις μλκια και να τρεχεις εκ των υστερων.
Βεβαιωσου επίσης οτι παιρνεις προφυλακτικα συμφωνα με το παχος σου (μην δώσεις σημασια στο μηκος γιατι ολα κανουν ανεξαρτητα το μηκος, το παχος σε ενδιαφερει.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137391 από begentlplz στις 06 Ιουλίου 2016, 8:59μμ

begentlplz

μέλος από: 28/6/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...εγω σε αντιθεση με αλλα παιδια δεν ντρεπομαι ειδικα τωρα που γνωρισα το ποσο απολαυστικο ειναι.
εχεις να προτεινεις καποιο ειδος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137392 από Levathian στις 06 Ιουλίου 2016, 10:15μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
hmmm
Συνηθως παιρνω durex invisible γιατι δεν εχω πολύ πάχος (γυρω στα 13κ) , και τα trojan jeans μου κανουν απλά τα invisible εχουν πιο λεπτη υφη και αισθανομαι καλύτερα.
Αν τον έχεις κατω του 13εκ παχους τοτε πάρε invisible η duo με ραβδωσεις, τα υπολοιπα ειναι για μεγαλυτερο πάχος και ισως σου φευγει.
Παντα ασφάλεια φιλος, βλέπω κατι ανεγκεφαλους φιλους μου πατεραδες απο τα 18, ουτε δουλεια εχουν ουτε τιποτα.. μονο να περνανε καλά και να σκέφτονται με το κάτω κεφαλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login