Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έξω οι βάσεις από τα μαθήματα!
Τρίτη, 16 Απριλίου

Τελειωνω πολυ γρηγορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137418 από Stel4 στις 13 Ιουλίου 2016, 2:07πμ

Stel4

μέλος από: 13/7/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα τελειωνω παρά πολύ γρήγορα όταν εννοώ πολύ γρήγορα εννοώ σε δευτερόλεπτα ούτε καν λεπτό αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει που να ξέρει από αυτά να σημειωθεί ότι αυτή ή κοπέλα που έχω είναι ή πρώτη μου φορά δεν έχω πολλές εμπειρίες ή κοπέλα μ μιας και το ανέφεραν δεν το θεωρεί κακο και μου λέει ότι γοα εκεινη δεν μετραει και τοσο το ερωτικό κομμάτι όπως και να έχει θέλω βοήθεια για να μπορέσω να γίνω καλύτερος ώστε να το ευχαριστείται κο εκείνη ... Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137419 από Levathian στις 13 Ιουλίου 2016, 9:39πμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ψαξε για τις ασκήσεις kegels, και ξεκινα καντες για 2-3 μηνες και αν αποκτήσεις καλο ελεγχο θα χύνεις οποτε θες εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137423 από Stel4 στις 13 Ιουλίου 2016, 8:11μμ

Stel4

μέλος από: 13/7/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Που μπορώ να τις βρω αυτές τις ασκήσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137424 από Levathian στις 13 Ιουλίου 2016, 9:38μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ψαξε στο internet φιλε ειναι πολύ απλές, εγώ τις κανω 4-5 φορές την εβδομαδα και με εχουν βοηθήσει πολύ, π.χ μπορω να κρατησω το σπέρμα μεσα μου για οση ώρα επιθυμω και επίσης βοηθάει περισσοτερο στην σκληράδα, δλδ έχεις πιο σκληρές στύσεις.
Ψαξε να τις βρείς και κανε 3-4 σετ καθημερινα, αν δεν τις βρεις θα σου εξηγησω πως ακριβως γινονται.. αλλα ψαξε πρωτα γιατι ειναι λιγο μακροσκελές το μηνυμα για να το γραψω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137426 από Stel4 στις 14 Ιουλίου 2016, 1:09πμ

Stel4

μέλος από: 13/7/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σήμερα ξανά βρεθηκαμε πάντως τελειώσα πάλι γρήγορα αλλά πιο αργά από την προηγούμενη υπάρχει περίπτωση σε κάθε συνεύρεση να καθυστερώ περισσότερο; Προσπαθουσα να σκέφτομαι αλλά πράγματα εκείνη την στιγμή κι έστω και λίγο κατάφερα να καθυστερησω παραπάνω από την προηγούμενη φορά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login