Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το εκτάριον ευρίσκεται ακριβώς μεταξύ πενταρίου και επταρίου.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Παρθενικος υμενας και δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137440 από Katerina24 στις 18 Ιουλίου 2016, 1:06πμ

Katerina24

μέλος από: 18/7/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας:) Ειμαι 17 ετων και θα θελα τη βοηθεια σας σχετικα με ενα ζητημα μου. Τις προαλες προσπαθησα με το αγορι μου να σπασουμε το παρθενικο μου υμενα αλλα ο πονος ηταν τεραστιος και επισης δεν μπορουσε να υσχορισει καλα το πεος του διοτι τα χειλι της περιοχης μου ειναι λιγο μεγαλουτσικα και δυσκολευτικε να το βρει. Γενικα μονη μου δεν μπορω να αυνανιζομαι με δαχτυλο διοτι νιοθω κατι σκλυρο εκει κατω και λιγο πονο οταν βαζω δαχτυλο. Θελω την αποψη σας σχετικα αν ξερει καπιος αν ειναι κατι σοβαρο η φυσιολογικο και αν χρειαζετε να επισκευτω γυναικολογο.
Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και συγνωμη για τα ορθογραφικα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137789 από Katerina11 στις 31 Αυγούστου 2016, 9:05μμ

Katerina11

μέλος από: 31/8/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σε μερικές γυναίκες είναι λογικό να πινανε τόσο πολύ γιατί μπορεί να είσαι απί αυτές που ο παρθενικός του υμένας ειναι πολύ ανθεκτικός
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137827 από Akis2000 στις 05 Σεπτεμβρίου 2016, 10:55μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Τι εννοείς προσπαθήσατε να το σπάσετε και ότι τα χείλη σου είναι λίγο μεγάλα και δεν μπορούσε να το βρει; εγώ όταν έτυχε να πάω με παρθένα κατά την εισχώρηση ένιωσα ένα τουκ αν και η ίδια μου είχε πει ότι είχε ξανά πάει με άντρα. Να ω ρωτήσω... Έχει να κάνει μήπως με το μέγεθος του πέους του αγοριού; παίζει να μην φτάνει να το σπάσει; χωρίς μα αποκλείεται και η περίπτωση της ανθεκτικότητας που ανέφερε η Κατερίνα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login