Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκείνο που η κάμπια θεωρεί τέλος του κόσμου, ο Δημιουργός το ονομάζει πεταλούδα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Εχω αγορι αλλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137441 από Mikrhanwnymh στις 18 Ιουλίου 2016, 4:12πμ

Mikrhanwnymh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλοι κ φιλες του φτου γραφω εδω για να σας ρωτησω κατι...εχω αγορι εδω κ 2 μηνες κ τον αγαπω πραγματικα...παρολαυτα ενας φιλος μ (του οποιου του αρεσω)εχει αρχισει να μ ψιλοαρεσει...δν ειναι ουτε αγαπη ουτε τπτ.περισσοτερο μια περιεργεια κ θελω πολυ να τον φιλησω...λετε να το κανω (με την προϋπόθεση οτι δν θα το μαθει κανείς) ή οχι??
Ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137442 από Levathian στις 18 Ιουλίου 2016, 12:43μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι, αν θες να κανεις τετοια , κάντα οταν εισαι ελευθερη..
Εγω προσωπικα αν ειχα ηδη κοπελα που να την αγαπουσα πραγματικα ούτε καν θα σκεφτομουν να φιλήσω καποια αλλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137446 από Mikrhanwnymh στις 18 Ιουλίου 2016, 2:33μμ

Mikrhanwnymh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δικιο εχεις ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137448 από Nikm στις 18 Ιουλίου 2016, 3:18μμ

Nikm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα σου ελεγα να μην το κανεις διοτι εφοσον λες πως εχεις αγορι κ τον αγαπας πραγματικα τοτε δεν υπαρχει λογος να φιλησεις καποιον αλλο,επισης ακομη κ αν το κανεις μετα ισως εχεις εσυ τυψεις που εκανες κατι τετοιο.Προσωπικα ομωα εγω δεν θα το εκανα για κανενα λογο...αν το θες να τον φιλησεις τοσο πολυ καλα θα κανεις να χωρισεις πρωτα το αγλρι σου γιατι θα εχεις προβληματα...οσο κ να λες πως δν θα το μαθει κανεις καποια στιγμη θα μαθευτει,αγορι ειμαι κ εγω κ αφου λες ειναι φιλοι μεταξυ τους ειναι πιο ευκολο να το μαθει το αγορι σου...
   Ελπιζω να σε βοηθησα εαν ναι πατα μια αποδεκτη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login