Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισχυρό φύλο είναι αυτό που ζει (κατά μέσον όρο) επτά χρόνια λιγότερο από το ασθενές.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να της το πω?(κοριτσια & αγορια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137445 από Nikm στις 18 Ιουλίου 2016, 2:11μμ

Nikm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αρχιζω αμεσωσ με το θεμα μου...αρχικα,το Σεπτεμβρη θα παω Τριτη Γυμνασιου και απο την πρωτη γυμνασιπυ εχω φαει τρελο κολλημα με μια συμμαθητρια μου...απο τοτε ηθελα να τα φτιαξω μαζι της...κανουμε παρεα μιλαμε που και που δν εχουμε καποιο προβλημα.Επισης,τα αγορια στην ηλικια μου(και εγω)γουσταρουν περισσοτερο κοριτσια με ωραιο κωλο και βυζια και ειναι λογικο...το κοριτσι ομως που ανεφερα πιο πανω δεν εχει κωλο και βυζια τοσο πολυ οπως αλλες κοπελες που εχουν οποτε μου φαινεται παραξενο να την γουσταρω τοσο πολυ...1)θα ηθελα να μου πειτε γιατι ισως να συμβαινει αυτο(τη γνωμη σας).Επισης πως θα μπορουσα να την προσεγγισω γιατι φοβαμαι πως με εχει στο friendzone και αγχωνομαι ακομα περισσοτερο,οποτε 2)θα ηθελα να μ πειτε(κοριτσια και αγορια)πως θα μπορουσα να της πω αυτα που νιωθω για εκεινη(να της τα ζητησω με λιγα λογια)...Αξιζει να αναφερω και κατι τελευταιο:στο συγκεκριμενο κοριτσι ειχα πει πριν 6-7 μηνες πως την αγαπαω:\ αλλα δν ειχα αναφερει τιποτα για σχεση γιατι ειχα κααλαβει πως μαλλον δν ηθελε(ολο αυτο εγινε μεσω μηνυματων...το ξερω μαλακεια μου απο τοτε δεν ξανασυζητησα κατι τετοιο απο μηνυματα)
   Σας ευχαριστω για το χρονο σας!θα εκτιμουσα συμβουλες και απο αγορια ποσο μαλλον κ απο κοριτσια!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137447 από Mikrhanwnymh στις 18 Ιουλίου 2016, 2:38μμ

Mikrhanwnymh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου,καταρχην για να μην μπερδευτεις ειμαι κοπελα.λοιπον εγω πιστευω πως δν πρεπει να ντραπεις να της μιλησεις.δν παιζει ρολο που δν εχει κωλο ή βυζια,μαλιστα αυτο δειχνει πως δν σε ενδιαφερουν μονο αυτα πανω της!ακομη κ η ιδια μπορει να χαρει γτ θα σκεφτεί πως δν την θελουν μονο για το σωμα της.οποτε μην ντραπεις να της μιλησεις,αλλα προτεινω να της πεις πρωτα οτι σου αρεσει αντι να της πεις κατευθειαν οτι την αγαπας.ετισ τα πραγματα θα ερθουν λιγο πιο ομαλα πιστεψε με.
Ελπίζω να σε καλυψα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137449 από Nikm στις 18 Ιουλίου 2016, 3:20μμ

Nikm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση!καποιος αλλος?θελω να ακουσω κ αλλες γνωμες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137534 από PewDew στις 28 Ιουλίου 2016, 10:53πμ

PewDew

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αμα σ εχει δηλώσει Ότο εισαι στο friend zone..εισαι στο friend zone ...πιστεύω πως αμα της πεις τα σύνεση ματα σ ειπα εχουν δυο περιπτώσεις...η να τα φτιαξεται η να φας χυλόπιτα και τα πραγματα να μην ειναι ετσι όπως παλιά...τρα εαν διαλέξεις το πρώτο δεν νομιζω οτι πρεπει να το πεις στα ίσια...αφου λογικα δεν σ δίνει ενδιαφέρον...γιαυτο πρεπει να τις διγνεις οτι σου αρεσει μονο με πολυ πολυ διακριτικές πράξεις ωσται να μην το καταλάβει την ίδια στιγμή αλλα το βραδυ που θα σκεφταιται όπως ολα τα κοριτσια😂😂😖ετσι μπορει το ενδιαφέρον της να αλλαγή απο μερα σε μερα για εσενα ! Ελπίζω να βοήθησα( και εγω Τρίτη θα παω,αγόρι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login