Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοιμάται πιο γρήγορα αυτός που κοιμάται μόνος του.
Δευτέρα, 15 Απριλίου

Διάρκεια στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137494 από Lususu στις 22 Ιουλίου 2016, 7:09μμ

Lususu

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γειά σας! Είμαι καινούρια στο φόρουμ οπότε καλός με δεχτηκατε! :Ρ Λοιπόν είμαι 17 χρόνων κι είμαι σεξιυαλικα ενεργή τα τελευταία 3 χρόνια. Το θέμα μου είναι πως όταν γίνεται κάτι με ένα παιδί (σεξουαλικα) εγώ φτιαχνομαι εύκολα και επίσης φτάνω σε οργασμό στο πι και φι μέσα (σε ένα 10-15 δλδ) αλλού είναι το θέμα πως άμα τελειώσω μια φορά πάει μετά δεν θέλω άλλο και δεν μπορώ όση ώρα και να περάσει. Οι περισσότεροι ξενέρωνουν με αυτό και εγώ φυσικά με τον εαυτό μου. Τι μπορώ να κάνω για αυτό; Έχω προσπαθήσει μέσο του αυνανισμου να εκπεδευσω κατά κάποιο τρόπο τον εαυτό μου αλλά τζίφος άμα τελειώσω μια φορά πάει μετά. Λέτε να φταίει ότι δεν έχω πάει με άτομα τα οποία δεν μου εκπέμπουν αυτή την σεξουαλικη χημεία και δεν με ανάβουν τόσο σωματικά όσο και εγκεφαλικά; Ευχαριστώ πολύ εκ των υστέρων :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137498 από Levathian στις 23 Ιουλίου 2016, 10:04πμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Πολύ πιθανον το τελευταιο.. αν εισαι και μικρη λογικο το βρισκω να ξενερώνουν τα παιδια γιατι οταν ημουν και εγώ εφηβος θυμαμαι εξπερματωνα και μεσα σε ενα λεπτο ημουν ετοιμος για 2ο γυρο διοτι σε αυτη την ηλικια οι ορμονες βραζουν και ειναι πολυ υψηλές συνεπώς εχουν φουλ στύσεις.
Οπως και να εχει ειναι φυσιολογικο άλλος μπορει να μην ειναι στο mood για 2ο γυρο.. δεν ειμαστε ολοι ιδιοι.
Το αν θα εισαι ετοιμη για 2ο γυρο και 3ο γυρο εχει να κανει αποκειστικα με το ποσο καυλομενος/καυλομενη εισαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137501 από Lususu στις 23 Ιουλίου 2016, 2:16μμ

Lususu

Εικονίδιο
μέλος από: 22/7/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Να σου πω την αλήθεια ποτέ δεν παω με άτομα τα οποία με ελκύουν πέρα απο εμφάνιση. Ακόμα και στις σχέσεις μου δεν με έλκυαν πολύ το να κάνω έρωτα μαζί τους. Μπορεί να ειναι και έτσι! Ευχαριστώ για την απάντηση σου! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login