Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Παρθένος: άγχος στο σεξ δεν έχω στύση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137530 από panagiotis99 στις 27 Ιουλίου 2016, 7:34μμ

panagiotis99

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 17 και έχω ένα θέμα που με απασχολεί πάρα πολύ ...φασωνομαι με μια φίλη μου και έχουμε πει να προχωρήσουμε και σε σεξ ...τις προάλλες είχαμε πιει λίγο (ζαλιζόμασταν) και εκεί που φασωνομασταν μου πήρε πίπα αλλά εγώ από το άγχος μου δεν λειτούργησα δεν ξέρω γιατί και αυτό το σκέφτομαι πάρα πολύ και με έχει ρίξει... βέβαια πιστεύω ότι βιάστηκε πάρα πολύ να μου πάρει γτ σαν παρθένος θέλω τον χρόνο μου να λειτουργήσω γτ πριν μου πάρει είχα αρχίσει να έρχομαι σε στύση γτ μου την έπαιζε τι πρέπει να κάνω για να φτιάξω αυτό το πράγμα?!?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137531 από Levathian στις 27 Ιουλίου 2016, 10:32μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε φιλε τι στυση να εχεις με αλκοολ? πρεπει να σε αναψει η αλλη για να καυλώσεις, πολλά προκαταρκτικά για να καυλώσεις πρωτα στο μυαλο και να σου έρθει και η στύση , δλδ μην περιμενεις να σου ανοιξει το παντελονι να σου πάρει κατευθειαν πιπα και να περιμενεις στύση έτσι.. πέστης πως το θές , μην τα λές εδώ.. επικοινωνια μεταξυ σας.. και οπως ειπα μην περιμενεις για εχεις στυση αν εχεις κααναλώσει πολύ αλκοολ και αν θα εχεις δεν θα ειναι 100 της εκατο αλλα semi hard.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137532 από panagiotis99 στις 27 Ιουλίου 2016, 10:46μμ

panagiotis99

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστώ της μίλησα γτ είμαστε φίλη οπότε είναι πιο εύκολο και βοήθησε αρκετά ευχαριστώ και πάλι !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login