Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αδιάβροχο είναι μάρκετινγκ. Αδιάγατο είναι οξύμωρο. Αδιάπαιδο είναι σχεδόν οξύμωρο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Sex-Πρωτη φορα_Προβλημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137557 από KillBill_007 στις 31 Ιουλίου 2016, 7:47μμ

KillBill_007

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 15 ετων και η κοπελα μου που ειναι 16 θελει να προχωρησουμε σεξουαλικα.εγω ομως εχω ενα προβλημα.....ενω μπορω να δω ολη τη βαλανο και σε στυση και σε χαλαρωση οταν ακουμπαω το κεφαλακι με τσουζει και δεν μπορω να το αγγιξω.οι ερωτησεις μου ειναι:
1.Στο σεξ θα ποναει;
2.Αν ναι θα το συνηθισω;
3.και σε ποση ωρα θα το συνηθισω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137607 από KillBill_007 στις 04 Αυγούστου 2016, 5:47μμ

KillBill_007

Εικονίδιο
μέλος από: 31/7/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
θα μου απαντησει κανεις;ειναι αναγκη...

Ευχαριστω:)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137608 από Akis2000 στις 04 Αυγούστου 2016, 10:56μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς ως ένα βαθμό είσαι τυχερός που σου συμβαίνει κάτι τέτοιο. Συνήθως τα αγόρια είναι αυτά που προσπαθούν να πείσουν την κοπέλα τους να ολοκληρώσουν. Αν έχει και κάποιου είδους εμπειρία επίσης καλό με την διαφορά να μην σου δημιουργεί αυτό κάποιο τρακ. Και αν και συνήθως την ερώτηση αυτή δεν την κάνουμε στα αγόρια αλλά στα κορίτσια, στη δική περίπτωση θα κάνουμε μία εξαίρεση για να ρωτήσουμε αν κατά βάθος νιώθεις έτοιμος για αυτό το βήμα, ή αν το κάνεις προκειμένου να ικανοποιήσεις την κοπέλα σου.
Any way, όσον αφορά τις απορίες σου σχετικά με την πρώτη σου φορά και τι πρόκειτε να αντιμετωπίσεις. Για το αν θα πονέσεις. Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη φορά είναι κάπως επώδυνη τόσο για τον άντρα όσο και για την γυναίκα. Το μυστικό πάντως είναι για να φτάσεις στη στιγμή της εισχωρήσεις θα πρέπει το αντίστοιχο σημείο της κοπέλας σου να είναι είτε τεχνικός(κάποιο λιπαντικό), είτε βιολογικός σε υγρή κατάσταση. Θα είναι καλό τόσο για σένα, όσο και για εκείνη. Και 2 συμβουλές. Η πρώτη είναι σε περίπτωση που για τον άλφα ή βήτα λόγο δεν έρθεις σε στύση την κατάλληλη στιγμή, μην σε πάρει από κάτω, συμβαίνει συχνά και είναι καθαρά ψυχολογικό της πρώτης φοράς. Η δεύτερη είναι, εφόσον βρεθείς σε κατάσταση που σου επιτρέπει να προχωρήσεις, ποτέ χωρίς προφύλαξη για να μην σε γράψουν στο βιβλίο ως ένας από τους νεότερους γονείς. Αυτά και ελπίζω να σε κάλυψα αν όχι σε όλα, σε ορισμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login