Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ντρεπομαι να τον αγγιξω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137561 από annawmarinou στις 01 Αυγούστου 2016, 10:10πμ

annawmarinou

μέλος από: 1/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!Ειμαι 16 και ακομη ουτε εχω προχωρησει ουτε κατι αλλο ουτε εχω ολοκληρωσει το φασωμα(φιλια,χουφτωμα μονο)

Ειμαι με ενα παιδι 5 μηνες και μου ζητησε να προχωρησουμε λιγο(π.χ να τον τριψω εκει κατω κτλπ εκει κατω)Το θεμα μου ειναι οτι στη σκεψη δεν εχω κανενα απολυτως θεμα..μα οταν μου ζηταει να το κανω κομπλαρω νιωθω οτι δε θα το κανω καλα και να ξενερωσει..δεν ξερω και καν πως να το κανω
Τι να κανω για να ειμαι πιο χαλαρη με αυτο το θεμα;Πως να του το κανω;

Περα απο το παραπανω
Κομπλαρω και οταν εκεινος πηγενει να με τριψει εκει κατω παντα στη μεση το κοβω γιατι ανχονομαι και ξενερωνει
Τι να κανω για να μην ανχονομαι ;
Ευχαριστω αν μου απαντησει καποιος το συντομοτερο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137573 από annawmarinou στις 01 Αυγούστου 2016, 11:16μμ

annawmarinou

μέλος από: 1/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137575 από giwrgos2000 στις 02 Αυγούστου 2016, 3:10πμ

giwrgos2000

μέλος από: 2/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κατα την γνωμη μου δεν πρεπει να ανχονεσαι καθολουυυ...γιατι;
γιατι οσο χαλια και να το κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να μην του αρεσει αγορι ειναι μονο με την ιδεα του αρεσει για να καταλαβεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137579 από loukoumi στις 02 Αυγούστου 2016, 12:26μμ

loukoumi

μέλος από: 2/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν χρειαζεται να αγχονεσαι. Αστον να κανει οτι κανει σαν πιο εμπειρος απ οτι καταλαβαινω...Δεν χρειαζεται να εχεις συνεχεια στο μυαλο σου οτι μπορει να ξενερωσει. Καταλαβαινει οτι εισαι απειρη. Αλλα στο κατω κατω δεν εχεις και τπτ τρομερο να κανεις...Ξεκινα να "τριβεις" εξω απ το παντελονι αργα αργα μεχρι να συνηθισεις και μετα αν θες προχωρας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login