Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μου πήρε πίπα βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137577 από tomthecat στις 02 Αυγούστου 2016, 10:58πμ

tomthecat

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2016
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπόν παιδιά θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Εδώ και κανα μήνα τα εχω με ένα κορίτσι. Εχθές είχαμε πάει σε μια παραλία. Κολυμπησαμε όλα μια χαρά. Αργότερα επειδή αρχίσαμε να βαριόμαστε είπαμε να περπατήσουμε στην παραλία. Όταν απομακρύνθηκε αρκετά από το beach bar με χουφτοσε στον κόλο αρχίσαμε μετά να φιλιομαστε όπου σε ένα σημείο μου κατέβασε το μαγιό. Εγώ εκείνη την ώρα ντράπηκα γιατί μου ειχε καβλωθει. Τέλος πάντων τελικά μου πήρε πίπα και ήταν πολύ ωραία αλλά τώρα τι να κάνω για να της το ανταποδώσω; Και επίσης έχυσα αρκετά γρήγορα δηλαδή μέσα σε πέντε λεπτά έχυσα γιατί τόσο γρήγορα . Να πω ότι είμαι 15 χρόνων. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137578 από loukoumi στις 02 Αυγούστου 2016, 12:18μμ

loukoumi

μέλος από: 2/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχουμε και λεμε: Αφου εισται ακομα στα προκαταρκτικα,μπορεις να να της βαλεις δαχτυλο ή να της κανεις γλυφομουνι ( ή και τα δυο😋). Πως θα γινει αυτο: Εκει που θα φασωνεστε, θα αρχισεις σιγα σιγα να κατεβαινεις ολο και πιο κατω. Αν δεις οτι το ανεχεται και σε αφηνει προχωρας. Επισης μπορειτε να συζητησετε περι αυτου. Εχυσες γρηγορα επειδη εισαι απειρος και δεν εχεις ακομα "αντοχες". Θα αποκτησεις ομως σιγα σιγα . Οταν εισαι ετοιμος να χυσεις θα σταματας και θα περιμενεις λιγα δευτερολεπτα ,και αφου ηρεμησεις,συνεχιζεις. Οτι αλλο θες ,ρωτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137582 από giwrgos2000 στις 02 Αυγούστου 2016, 8:16μμ

giwrgos2000

μέλος από: 2/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
file 3erw na pw oti pernas kala ;) opws kai na xei:')
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login