Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν έχεις πεθάνει ακόμα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μέγεθος πέους

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137627 από Panda15 στις 09 Αυγούστου 2016, 10:16μμ

Panda15

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας καταρχήν ειμαι σχεδον 15 τον οκτωμβριο θα γίνω.Λοιπον νομιζω πως εχω μικρο πεος θα παω πρωτη Λυκείου η συμμαθητές μου λενε οτι τον εχουν 18 εκατοστα σε στηση εγω τον εχω μονο 10 εκατοστά τρίχες στα ποδια εχω αρκετές στο πεος και εκει αρκετες αλλα στης μασχαλες οχι τωρα αρχισαν να βγαίνουν κ οταν λεω βγαινουν ισα που φαίνονται στο φως τους ηλιου μονο εγω μπορω να της δω τι πιστεύεται ειναι μικρο το πεος μου??

Προκαταβολικα Ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137629 από vagg19 στις 10 Αυγούστου 2016, 11:02πμ

vagg19

μέλος από: 21/6/2016
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πέος σου είναι μια χαρά! Μέχρι τα 21 θα έχει μεγαλώσει κι άλλο. Σημασία έχει πώς το χρησιμοποιείς το όπλο και όχι το μέγεθος της κάννης (το γράφω συχνά αυτό). Μην συγκρίνεις με άλλους. Οι άλλοι σίγουρα λένε ψέματα! Εύχομαι να κάλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137630 από Panda15 στις 10 Αυγούστου 2016, 2:31μμ

Panda15

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Με καλυψες αλλα θα ηθελα να ακουσω και αλλες γνώμες. Κανενας αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137631 από GiannakosBAcK στις 10 Αυγούστου 2016, 4:38μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Αν όντως το πέος σου είναι όντως 10εκ είναι όντως.. αλλά όπως το παιδί από επάνω έχεις χρόνια ανάπτυξης μπροστά σου αν και το 21 δεν είναι 100% μπορεί να συνεχίσεις και μέχρι τα 23-24 ή και στα 18-19 να τελειώσει δεν είναι σίγουρο μια άλλη περίπτωση που υπάρχει είναι να αναπτυχθείς απότομα σε κάποια περίοδο 3-6 μηνών θα σου συνιστούσα αν δεν γυμνάζεσαι να αρχίσεις και να κάνεις πάρα πολύ καλή διατροφή όχι απαραίτητα υγιεινή αλλά χρειάζεσαι σίγουρα πρωτείνη και γενικότερα όλες τις βιταμίνες και τα σχετικά που χρειάζεται ο οργανσιμός και μακριά από τσιγάρα και αλκοόλ δεν ξέρω αν ισχύει ή όχι αλλά σίγουρα συμβάλλει στην ανάπτυξη σου γενικότερα δεν υπάρχει κάποιο μαγικό για να μεγαλώσει ή κάτι τέτοιο πιστεύω τώρα από εκεί και πέρα εγώ πιστεύω ότι η διατροφή αλλά και η γυμναστική(όχι μόνο του πέους) βοηθάει σε όλα πάντως ένα μέγεθος 13-15εκ. πιστεύω είναι ένα αρκετά καλό μέγεθος και όσο για τους φίλους μπορεί όντως να την έχουν η απλά να υπερβάλλουν πολύ συχνό φαινόμενο αλλά όπως σου είπα ειναι πολύ πιθανό να αναπτυχθείς απότομα αλλά πρέπει να βοηθήσεις το σώμα με το να τρως να κοιμάσαι καλά και όλα τα σχετικά(και να βρεις καμιά να σου κάνει μασάζ κάτω..)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137634 από Levathian στις 10 Αυγούστου 2016, 7:50μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Περα απο αυτα που προσπεσε το παλικαρι απο πανω, να τρως αρκετα λιπαρα πέρα απο πρωτεινη..
Η τεστοστερονη οπως και πολλές αλλες ορμονες χρειαζονται λιπαρά (ανδρικη ορμονη) για να αναπαραχθουν .
Οταν λεω λιπαρα εννοω > κροκοι αυγων(μην ακους για χοληστερινες και τετοιες μπουρδες που λένε), ξηροι καρποι, ελαιολαδο.
Μακρια απο τσιγαρα, ποταρες και μεγαλες ποσοτητες ζαχαρης (τσουρεκια,μπισκοτα , kinder bueno και τις υπολοιπες μαλακιες που πουλανε στα περιπτερα, supermarket)
Tελευταιο και βασικοττερο, υπνος .. δεν αναπτύσεσσαι οταν κανεις γυμναστικη ή οταν εισαι αραχτος στον καναπέ αλλά στον υπνο.. τοτε ειναι που γινεται η μεγαλυτερη αναπαραγωγη της "Αυξητικής Ορμονης"

Αυτα σε γενικα πλαισιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137636 από Panda15 στις 10 Αυγούστου 2016, 11:43μμ

Panda15

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Και δλδ αν τρωω κροκο θα μεγαλωσει η πουτσα μου?και δεν μου απαντησατε στο βασικότερο ειναι καλο το μεγεθος η την εχω μικρη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137638 από Levathian στις 11 Αυγούστου 2016, 10:24πμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Οχι δεν θα μεγαλώσει, αλλα ο κροκος εχει χοληστερινη και η ανδρικη ορμονη (τεστοστερονη) χρειαζεται χοληστερινη για να αναπαραχθει.
Νταξ δεν ειναι και μεγαλη αλλα ειναι οκ πιστευω, εχεις χρονια μπροστα.. θα παρει αλλα 2,3 εκατοστα...
Το θεμα ειναι να μπορεις να το δουλεψεις το εργαλειο γιατι να το εχεις και να μην μπορει να σου σηκωθει και να σου πέφτει δεν λεει απολυτως τιποτα, εξου και οι συμβουλές περι διατροφης, γυμναστικης απο μερους μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137640 από Panda15 στις 11 Αυγούστου 2016, 11:21πμ

Panda15

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μονο 2,3 εκατοστά: (
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137642 από Levathian στις 11 Αυγούστου 2016, 12:20μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Ε καλα ισως παρεις παραπανω.. αλλα μην περιμενεις να γινει 18,19 και 20 γιατι το βλεπω αδυνατο.. φιλε αλλοι ειναι με μικροτερο πεος και ειναι ενηλικοι, και εσυ εισαι ακομα δεκαπεντε και ανησυχειςς για το πέοςς... τι να κανουμε, κανεις δεν ειναι τελειος φιλε.. απλα deal with it και κανε υπομονη και οτι πάρεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137696 από panosn8 στις 22 Αυγούστου 2016, 10:31πμ

panosn8

μέλος από: 22/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login