Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κραυγή απόγνωσης πονεμένου άντρα: Μη μου τους κύκλους τάραττε. Τάραττέ μου τον κύλινδρο.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Δεν εχω κοπελα στα 14

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137635 από XristosS483 στις 10 Αυγούστου 2016, 9:49μμ

XristosS483

μέλος από: 10/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια,ειμαι 14 και τα χριστουγεννα γινομαι 15 ! Ακομα ομως δεν εχω βρει κοπελα εννοω ολοι φιλοι μου η εχουνε η ειχανε ! Κανω παρεα με αρκετα κοριτσια οποτε δεν εχω προβλημα στο να πλησιασω ενα !Ομως ειμαι 74 κιλα και 1.70 !Λετε να βρω καποια που να με αγαπαει γι αυτο π ειμαι ? (να πω οτι κανω ολα τα κοριτσια π μιλαω να γελανε και να περναμε καλα καθεμερα που βγενω !Επισης μιλαω και για πλακα με καποιες στο facebook :) )

Ευχαριστω,Χρηστος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137641 από GiannakosBAcK στις 11 Αυγούστου 2016, 11:28πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Κοίτα η εμφάνιση παίζει ρόλο παντού αυτό όμως δεν σε περιορίζει πάνω απ'όλα είναι το style το φέρισμο σου να είσαι περιποιημένος να ντύνεσαι προσεγμένα(δεν χρειάζεται jeens και τέτοια απλά προσεγμένα) να το χιούμορ το έχεις σύμφωνα με τα λεγόμενα σου από εκεί και πέρα μπορείς να προσπαθήσεις να διορθώσεις τα πράγματα που δεν αρέσουν πάνω ώστε να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και θα μπορούσες να αρχίσεις γυμναστική ή κάποιο άθλημα και σε τονώνει σου κάνει καλό σου ανεβάζει την ψυχολογία αυτοπεποίθηση τα πάντα.

Γενικότερη Συμβουλή* Μην στηρίξεις πότε στην ευτυχία σου σε πρόσωπα ή υλικά απλά βάζε στόχους και ικανοποιείσαι ή να λυπάσαι γι'αυτούς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137643 από XristosS483 στις 11 Αυγούστου 2016, 12:23μμ

XristosS483

μέλος από: 10/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GiannakosBAcK@11 Αυγούστου 2016)
Κοίτα η εμφάνιση παίζει ρόλο παντού αυτό όμως δεν σε περιορίζει πάνω απ'όλα είναι το style το φέρισμο σου να είσαι περιποιημένος να ντύνεσαι προσεγμένα(δεν χρειάζεται jeens και τέτοια απλά προσεγμένα) να το χιούμορ το έχεις σύμφωνα με τα λεγόμενα σου από εκεί και πέρα μπορείς να προσπαθήσεις να διορθώσεις τα πράγματα που δεν αρέσουν πάνω ώστε να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και θα μπορούσες να αρχίσεις γυμναστική ή κάποιο άθλημα και σε τονώνει σου κάνει καλό σου ανεβάζει την ψυχολογία αυτοπεποίθηση τα πάντα.

Γενικότερη Συμβουλή* Μην στηρίξεις πότε στην ευτυχία σου σε πρόσωπα ή υλικά απλά βάζε στόχους και ικανοποιείσαι ή να λυπάσαι γι'αυτούς.


Καλημερα,Γιαννη ευχαριστω για τις συμβουλες σου ! Οτι μου προτεινες τα ακολουθω ! Κανω μπασκετ 2-2,5 χρονια τωρα !Το τελευταιο σου μου αρεσε αρκετα και εχεις δικιο ! Σε ευχαριστω πολυ.
Χρηστος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137645 από Bubbles στις 11 Αυγούστου 2016, 3:34μμ

Bubbles

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπον ακου, υπαρχουν ενα εκατομύριο κατακαημενες π απλα θελουν αγορι, οποιο να ναι. Για αυτο ειχαν οι φιλοι σου αγορι. Εσυ μν κνς αυτο. Εσυ να ψαξεις να βρεις μια που να αγαπας και μετα να την κανεις να σαγαπησει ή απλα για μια φαση ολα καλα θα ναι αν θες απλα να κλεισεις το στομα των φιλων σου. Τεσπα σ ευχομαι καλη επιτυχία
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137648 από XristosS483 στις 11 Αυγούστου 2016, 7:18μμ

XristosS483

μέλος από: 10/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bubbles@11 Αυγούστου 2016)
λοιπον ακου, υπαρχουν ενα εκατομύριο κατακαημενες π απλα θελουν αγορι, οποιο να ναι. Για αυτο ειχαν οι φιλοι σου αγορι. Εσυ μν κνς αυτο. Εσυ να ψαξεις να βρεις μια που να αγαπας και μετα να την κανεις να σαγαπησει ή απλα για μια φαση ολα καλα θα ναι αν θες απλα να κλεισεις το στομα των φιλων σου. Τεσπα σ ευχομαι καλη επιτυχία


Εχεις δικιο! Και εγω κραζω με την παρεα μ τις "πουτανιτσες" π θελουνε να διχνοντε κτλπ. Ευχαριστω για τν συμβουλη σου.
Χρηστος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login