Στείλε λεφτά στο ftou.gr
29A, ο δεκαεξαδικός αριθμός του Θηρίου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φαση φασωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137647 από Bubbles στις 11 Αυγούστου 2016, 3:46μμ

Bubbles

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι 13 κοριτσι, θα μπω δευτερα γυμνασιου κ ειναι ενα αγορι το οποιο θα παει τριτη και απλα θελω να φασωθω μαζι του. Εχμ βγει 4 φορες και μου εχει δωσει πολλα υπονοούμενα οτι με θελει αλλα θελει σχεση αυτος ενω εγω θελω φαση. Επίσης αυτός εχει φασωθει 4 φορες κ εγω καμοια. Τα ερωτηματα μου:
Τι να κανω;
Πως φασωνω ενα αγορι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137661 από Arsenis στις 13 Αυγούστου 2016, 4:57μμ

Arsenis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον... ειμαι αγορι γ γυμν... πατε κάπου μονοι σας... σε φιλαει συνήθως πρωτος , αν δν κανει Κίνηση κανε εσυ... πρωτ χωρις γλώσσα... και αππλα αγγιξε τον στον λαιμό, στο πρόσωπο κλτπ... σιιγα σιγα βαζετεε γλωσσα, κ μετα το χερι.του θα κεταιβει μεση , ύστερα.κωλο.. μετα λιγο στήθος... ε αυτα για αρχη... τωρα αν θελετε να το προχωρήσετε, ε πιαστου τον πουτσοο οσ τα κανει αυτα και θα τον τρελανεις...ε αργότερα αμα θελετε τοου βαρας καμια μαλακια αν. Κ εισε λιγο μικρη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137867 από Demy_love στις 07 Σεπτεμβρίου 2016, 11:07πμ

Demy_love

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Επειδη ειμαι στην ηλικια σου και σε καταλαβαινω απολυτως. Διαφωνω με τον Αρσενη απο πανω διοτι ειμαστε μικρες για να βαρεσουμε μαλακια απο τωρα (το λεει και ο ιδιος αλλωστε). Λοιπον, καταρχας ξεκινηστε με πεταχτα φιλια για να σου ειναι λιγο πιο ευκολο μετα. Μπορεις να δεις βιντεο με το πως να φιλας και να εξασκηθεις στο χερι σου (το εχουμε κανει ολες πιστευω ) Βασικα μπορει να εχετε ηδη φασωθει γιατι εχει περασει σχεδον ενας μηνα απο τοτε που το ανεβασες αυτο αλλα οκαυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login