Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακόμα και μία κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλίθιος.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Φάση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137728 από Krlvcxv στις 26 Αυγούστου 2016, 12:36πμ

Krlvcxv

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 13 χρονών και είμαι κορίτσι . Λοιπόν πριν απο κάποιες μέρες ενα παιδι μου ζήτησε να τα φτιάξουμε και εγω αρνήθηκα αυτός άρχισε να κλεει και έκανα παρα πολλα πραγματα που έκαναν κακό στο εαυτό του Τελος πάντων αυτός λέει σε όλες τις φίλες μου και τους φίλους να κάνουν κατι για να του δώσω ευκαιρία και αποφάσισα να του δώσω αλλα ακόμα δεν το είπα σε κανέναν το πρόβλημα μου ειναι οτι αυτός ειπε οτι αν τα φτιάξουμε θα κάνουμε φάση αλλα εγω δεν ξέρω να φιλάω μήπως μπορείτε να μου πείτε πως φιλάμε και πως μπορω να του πω οτι θελω να τα φτιαξω μαζι του?
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #137729 από ScandalousAngel στις 26 Αυγούστου 2016, 1:51πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου! Λοιπον τα πραγματα ειναι απλα, αν τον θες πραγματικα φτιαξτα μαζι του και μην σε τρομαζει η φαση και πως να τον φιλησεις, διοτι δεν ειναι κατι που μαθαινεται αλλα κατι που σου βγαινει εκεινη τη στιγμη. Θα σου προτεινα να περιμενεις να στο ζητησει εκεινος να τα φτιαξετε αλλα μπορεις να του πεις οτι το ξανασκεφτηκες και οτι θελεις να ειστε μαζι. Μην κανεις κατι μαζι του απο λυπηση και επειδη στο ειπαν οι αλλοι, γιατι δεν θα χει νοημα και ουτε εσυ η ιδια θα το ευχαριστηθεις. Ελπιζω να σε βοηθησα! Καλη τυχη! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137732 από GiannakosBAcK στις 26 Αυγούστου 2016, 4:50πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Δώσε αποδεκτή στην από πάνω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137733 από JoWilson στις 26 Αυγούστου 2016, 5:12πμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Εγω δεν εχω καταλάβει πιο είναι το θέμα...

ότι αυτός κλαίει και παραπονιέται; ότι εσυ δεν τον θές; ότι δεν ξέρεις να φιλάς; ότι αυτος θελει με το ζόρι να σε φασώσει; ότι του έδωσες δευτερη ευκαιρία;

πραγματικά θα ξεφυγω...

Το φιλί δεν στο μαθαινει κανείς όταν έρθει η ώρα θα περασεις τέλεια αρκει να τον θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login