Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά τo τσιγάρο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προβλημα με πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137766 από billgraf στις 29 Αυγούστου 2016, 12:17μμ

billgraf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλημερα-καλησπερα παιδια.. Ειμαι 17,5 χρονων και μολις τελειωσα την Τριτη λυκειου.. Οπως καταλαβαινεται ειμαι ετοιμος για φοιτητικη ζωη κλπ.. Αλλα στην φοιτητικη ζωη περιλαμβανεται το σεξ.. Εχω ενα τεραστιο θεμα.. Το πεος μου δεν ξεπερνα τα 15 εκ σε πληρη στυση τη στιγμη που φιλοι μου στην ιδια ηλικια λενε οτι το μεγεθος τους ειναι 17+.. Μου εχει δημιουργηθει μια μεγαλη φοβια οτι δεν προκειται να ευχαριστησω καποια γκομενα λογω του μεγεθους, οτι θα με κοροιδεουν αν με δουν γυμνο στα αποδυτηρια της προπονησης κλπ.. Θα ηθελα πολυ τη γνωμηυ σας.. Θα μεγαλωσει αλλο το πεος μου? Νιωθω οτι εχω μπει στην αναπτυξη και ειμαι σε προχωρημενο επιπεδο.. Και ετσι σκεφτομαι οτι δεν θα μεγαλωσει αλλο.. Επισης θα ευχαριστουσα μια γκομενα με το μεγεθος μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137769 από Akis2000 στις 29 Αυγούστου 2016, 4:49μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλέ μου φίλε καταρχάς να σου ευχηθώ μία υπέροχη φοιτητική ζωή με πολλούς νέους φίλους και κυρίως νέες φίλες. Όσον αφορά τώρα το θέμα που σε απασχολεί νομίζω ότι κακώς στενοχωριέσαι. Πρώτον γιατί η ανάπτυξη (τόσο στο ύψος του σώματος, όσο και στο μήκος του πέους) κρατάει μέχρι το τέλος της εφηβείας, 18-19 χρονών και υπάρχουν κάποιες πιο σπάνιες περιπτώσεις που μπορεί να φτάσει και μέχρι τα 21, και δεύτερον γιατί ακόμα και στην χειρότερη περίπτωση που δεν αναπτυχθείς άλλο πέρα των 15εκ που όπως λες έχεις, είσαι και πάλι μέσα στα φυσιολογικά όρια (12-16). Πίστεψέ με, με 15εκ κανένα μα κανένα κορίτσι δεν πρόκειται να γελάσει μαζί σου. Σκέψου μόνο ότι υπάρχουν εκεί έξω πολύ μεγαλύτεροι από εσένα που θα παρακαλούσαν να έχουν το δικό σου μέγεθος. Πολύ πιθανό κάποιοι φίλοι σου να έχουν 17 ή και παραπάνω εκατοστά μήκος ανάμεσα στα πόδια τους, ωστόσο όμως είναι καθαρά στο δικό σου χέρι να έχεις περισσότερες εμπειρίες από εκείνους στη διάρκεια της φοιτητικής σου ζωής και όχι μόνο. Ελπίζω να σε κάλυψα κάπως. Αν ναι, πάτα αποδεκτή. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137770 από billgraf στις 29 Αυγούστου 2016, 7:41μμ

billgraf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καταρχς ευχαριστω πολυ για την απαντηση.. Θα ηθελα λιγη ακομα βοηθεια.. Κατα την διαρκεια της στυσης το μεγεθος κυμαινεται αναμεσα στα 13-14,5.. Αναλογα με τις "διαθεσεις" να το πω και ετσι.. Ανησυχω διοτι οταν ειναι στα 13 μου φαινεται αρκετα μικρο και δυσαναλογο με το υπολοιπο σωμα.. Βλεπεται εχω υψος 2 μετρα.. Και εχω σταματησει να ψηλωνω.. Αυτο με εχει οδηγησει στη σκεψη οτι η αναπτυξη σταματησε.. Μηπως αν δεν μεγαλωσει αλλο θα επρεπε να παρω καποια χαπια για φυσικη επιμηκυνση?
Επισης, οταν ημουν μικροτερος εκανα το λαθος να απανταω σε ερωτησεις τυπου "ποση την εχεις?" κλπ, "16+".. Πλεον φοβαμαι οτι αμα δουν το μεγεθος αυτα τα ατομα θα με κοροιδεψουν.. Πως μπορω να το αντιμετωπισω αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137784 από billgraf στις 31 Αυγούστου 2016, 12:27μμ

billgraf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
κανειςς?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137785 από grigoristhess στις 31 Αυγούστου 2016, 3:23μμ

grigoristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
σε αυτην την χωρα ολοι το παιζουν ψωλαραδες αλλα δ ειναι....ο μεσος ορος στην Ελλαδα ειναι 12.4εκ ....κ στο σεξ δ παιζει τοσο το μεγεθος οσο ο τροπος που πηδας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137830 από billgraf στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 1:47πμ

billgraf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
συμφωνω.. απλα μου προτεινε ενας φιλος μου να κανουμε τριο με μια κοπελα.. ηθελε αυτη.. απλα φοβαμαι οτι θα την εχει πολυ μεγαλυτερη απο μενα και δν ξερω τι να κανω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137832 από Akis2000 στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 12:23μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Σίγουρα δεν μας έχει τύχει κάτι ανάλογο για να ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεσε και τι αντιμετωπίζεις. Ωστόσο όμως αν σε κάλεσε φίλος σε τρίο με γυναίκα και αν μάλιστα είναι και ωραία τότε το τελευταίο που θα πρέπει να σε απασχολεί είναι το μέγεθος του πέους σου. Πάνε γιατί άλλη τέτοια εμπειρία ίσως να μην σου ξανά παρουσιαστεί. Και αν όπως λες είναι φίλος δεν νομίζω να έχει στο νου να σε φέρει σε δύσκολη θέση εάν την έχεις αρκετά πιο μικρή από εκείνον. Αν το θέμα είναι η γυναίκα τότε τι να πω. Πάνε και απλά την ώρα που θα κάνει παιχνίδι στον φίλο σου εσύ κάνε παιχνίδι σε αυτήν και την κατάλληλη στιγμή απλά μπες από πίσω της. Όπου παιχνίδι εννοώ στοματικό. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137854 από billgraf στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 7:31μμ

billgraf

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καταλαβα.. σας ευχαριστω πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137944 από chronus στις 22 Σεπτεμβρίου 2016, 8:26μμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Πρώτον, όπως είπαν και οι άλλοι, είσαι ακόμα στην ανάπτυξη. Στους άνδρες η ανάπτυξη κρατάει μέχρι τα 19-20, άρα μάλλον θα μεγαλώσει λίγο ακόμα το πέος σου.

Δεύτερον, τα 15 εκ. είναι μέσα στα φθσιολογικά όρια. Το σεξ δεν έχει σχέση με το μέγεθος. Μπορείς να προσφέρεις απίστευτους οργασμούς σε μια γυναίκα και να το απολαύσεις το ίδιο κι εσύ, ανεξάρτητα από το μέγεθος του πέους σου. Αν βρεθεί γκόμενα να σε προσβάλει για το μέγεθός σου, απλά είναι ακατάλληλη για σένα. Διώξ' την!

Τρίτον, μην πιστεύεις τους άλλους, όταν σου λένε ότι την έχουν τεράστια! Λένε μάλλον ψέματα! Εδώ στην Ελλάδα όλοι το παίζουν "ψωλαράδες" και νομίζουν ότι λέγοντας τέτοια, γίνονται μάγκες!

Τέταρτον, στα αποδυτήρια και οπουδήποτε αλλού θα βρεθείς γυμνός μπροστά σε άλλους άνδρες, δεν θα είσαι σε στύση. Κανένας που θα δει το πέος σου χαλαρό, δεν μπορεί να καταλάβει πόσο μεγάλο είναι σε στύση! Όπως θα δεις κι εσύ στα άλλα παιδιά της ηλικίας σου στα αποδυτήρια, όλοι λίγο πολύ τα ίδια πέη θα έχετε σε κατάσταση χαλαρότητας!

Πέμπτον, ποτέ μην πάρεις φάρμακα και άλλες βλακείες από το ίντερνετ! Τα περισσότερα είναι απάτη και μπορεί να σου κάνουν ζημιά! Αν νομίζεις ότι πραγματικά έχεις πρόβλημα, πήγαινε καλύτερα σε έναν γιατρό! Μην πάρεις κάτι μόνος σου ή κάτι που θα σου δώσουν οι άλλοι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login