Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η μητέρα που εύκολα θυμάται το πρώτο της φιλί, μάλλον έχει μια κόρη μου με δυσκολία θυμάται τον πρώτο της άντρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Λανθασμένη τοποθέτηση προφυλακτικού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137849 από sakosss στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 4:24μμ

sakosss

μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας. Καθώς ήμουν με την κοπέλα μου και έφτασε η στιγμή να μπούμε στο ψητό, προέκυψε το εξης "πρόβλημα". Δεν μπορούσα να βάλω το προφυλακτικό. Έχω δει πολλά βίντεο στο ίντερνετ και η διαδικασία μου φαίνεται πανεύκολη. Μάλιστα μια φορα που δοκίμασα μόνος μου, τα κατάφερα (πιστεύω). Όμως όσες φορες έχω προσπαθήσει με την κοπέλα μου δεν μπόρεσα. Το πεος μου βρίσκεται σε στύση. Τοποθετω την πάνω άκρη το προφυλακτικό στη βαλανο, και καθβς προσπαθώ να το ξετυλίξω κατά μήκος του πεους μου δεν μπορώ. Κατεβαίνει και το πετσάκι καθώς το ξετυλιγω και το νιώθω να κολλάει στο ύψος της βαλάνου. Να σημειωθεί πως αυτομάτως χάνω τη ατυση μου. Τι παίζει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137850 από Bluejack στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 5:44μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μερικές οδηγίες απο μένα.
Σιγουρέψου πως είναι απο τη σωστή μεριά.
Αυτό θα το καταλάβεις αν κάνεις μια δοκιμή με τα χέρια σου πριν το βάλεις. Αν δεις ότι πάει να "ρολάρει" τότε σημαίνει πως είναι σωστά.
Ύστερα ακούμπα το πάνω στο πέος, πάτησε την πάνω μεριά του προφυλακτικού για να σιγουρευτείς πως δεν θα εγκλωβιστεί αέρας όσο το βάζεις, και με το άλλο χέρι "ξεδίπλωσε" το προς τα κάτω.
Αν είναι απο τη σωστή μεριά, θα κατέβει χωρίς δυσκολία, κόλλημα ή πίεση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137856 από sakosss στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 8:20μμ

sakosss

μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bluejack@06 Σεπτεμβρίου 2016)
Μερικές οδηγίες απο μένα.
Σιγουρέψου πως είναι απο τη σωστή μεριά.
Αυτό θα το καταλάβεις αν κάνεις μια δοκιμή με τα χέρια σου πριν το βάλεις. Αν δεις ότι πάει να "ρολάρει" τότε σημαίνει πως είναι σωστά.
Ύστερα ακούμπα το πάνω στο πέος, πάτησε την πάνω μεριά του προφυλακτικού για να σιγουρευτείς πως δεν θα εγκλωβιστεί αέρας όσο το βάζεις, και με το άλλο χέρι "ξεδίπλωσε" το προς τα κάτω.
Αν είναι απο τη σωστή μεριά, θα κατέβει χωρίς δυσκολία, κόλλημα ή πίεση.


Υπάρχει περίπτωση να είναι από τη σωστή πλευρά και να μην ξεδιπλώνει λόγω κατασκευής του πεους; Αν είναι από τη λάθος, τότε γίνεται να ξεδιπλώσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137874 από Bluejack στις 07 Σεπτεμβρίου 2016, 4:24μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν είναι απο τη λάθος, δεν ξεδιπλώνει.
Η 'κατασκευή' του πέους σου δεν νομίζω να έχει πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login