Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι κωλόχαρτο γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό.
Τρίτη, 23 Απριλίου

σος σχετικα με καθυστερηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137950 από originalistas32 στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 1:02μμ

originalistas32

μέλος από: 6/4/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδια θα ηθελα να μαθω σχετικα με την καθυστερηση...

Απο την προηγουμενη περιοδο της κοπελας μου εχει γινει 1 φορα απο μπροστα με προφυλαξη (ουτε βγηκε ουτε εσπασε,τρυπησε κτλπ ουτε ληγμενη ηταν) δε τελειωσα καν μεσα στο προφυλακτικο αλλα με αυνανισμο και σε απομακρο σημειο απο τον κολπο...αλλη πραξη ηταν με δαχτυλα κτλπ ΠΑΝΤΑ καθαρα πριν και μετα την πραξη και πρωκτικο χωρις να εχω τελειωσει μεσα ουτε να εχω αφησει υγρα (γινοταν καθαρισμος καθε φορα που τον εβγαζα) το θεμα ειναι οτι εχει καθυστερηση 3 μερες...να ανησυχω;; μονο γνωστες που απαντουν με καθε σιγουρια!! Ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #137951 από Q&A~Ε&Α στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 2:40μμ

Q&A~Ε&Α

μέλος από: 3/9/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μου οι περισσοτερες νεαρες γυναικες δεν εχουν σταθερο κυκλο περιοδου...αν ηταν "ρολοι" και η περιοδος ερχοταν σταθερα σε ορισμενο αρθιμο ημερων τοτε καλυτερα να το ψαξετε...Βεβαια για να σε καθησυχασω αυτο μπορει να ωφειλεται σε πολλα πραγματα οπως καποια ορμονικη διαταραχη...Οποτε μην αγχωνεσαι και χρησιμοποιησε ως κρητηρια αυτα που σου ειπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137952 από originalistas32 στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 2:47μμ

originalistas32

μέλος από: 6/4/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Απλος ανησυχουμε για θεμα εγκυμοσυνης...αλλα δεν υπηρχε ατυχημαδιπλοτσεκαρισμενο οφι δεν εσπασε κτλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137954 από Q&A~Ε&Α στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 2:53μμ

Q&A~Ε&Α

μέλος από: 3/9/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αν μου επιτρεπεις πες μου ποσο εισαι?! Κοιτα στη σεξουαλικη επαφη δεν υπαρχει απολυτη ασφαλεια...το ποσοστο ασφαλειας κυμαινεται στο 99%.Κανεις ποτε δεν μπορει να ειναι απολυτα σιγουρος.Ομως με τετοια λογικη κανεις δεν θα εκανε σεξ...Εσυ πρεπει να φροντιζεις να εισαι ενταξει (να φορας προφυλαξη,να να φροντιζεις να εχεις τα προφυλακτικα σε σημειο που δεν φθειρονται,να εισαι καθαρος,το ιδιο και η κοπελα σου) ολα τα αλλα καλα θα πανε...και να εχεις το νου σου στο πουλι σου να το βγαζεις εξω τακτικα να βλεπεις αν το προφυλακτικο εχει σκιστει...αν εισαι σε μικρη ηλικια θα πρεπει να το προσεχεις ακομα πιο πολυ για να μην γινει καποιο ατυχημα.ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΡΩΚΤΟ ΣΕ ΚΟΛΠΟ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137956 από originalistas32 στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 4:26μμ

originalistas32

μέλος από: 6/4/2016
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το ελενχω τακτικα και δεν ειχαμε το παραμικρο θεμα ακολουθω ολους τους κανονες υγιυνης και ποτε απο πρωκτο σε κολπο... ειναι 16
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137957 από Q&A~Ε&Α στις 24 Σεπτεμβρίου 2016, 5:16μμ

Q&A~Ε&Α

μέλος από: 3/9/2016
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
φιλε νταξει αυτη η ηλικια ειναι πολυ πονηρη και επικινδυνη...λογω απειριας!Μπραβο σου και να προσεχεις!Και κατι τελευταιο:Αν η κοπελα σου ειναι σε παρομοια ηλικια τοτε ειναι λογικο να υπαρξει καποια ορμονικη αναταραχη(οχι κατι επικυνδυνο) και αυτο ωφειλεται στην εφηβεια που κανεις μας δεν μπορει να γλυτωσει απ'την εκρηξη ορμονων :P (αν μπορεις πατα και καποια ως αποδεκτη απαντηση...ευχαριστω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login