Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πρόβλημα με το πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138007 από Grie09 στις 02 Οκτωβρίου 2016, 4:33μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μελη του φτου. Ειμαι 15 και θέλω να σας πω το πρόβλημα μου. Στον αυνανισμό, το κεφαλακι βγαίνει πολύ λίγο . επίσης είναι λες και εχει μια κόκκινη κλωστή που το κρατάει μπροστά. Τέλος το δέρμα στο στόμα (δεν ξέρω επιστημονική έννοια) είναι λίγο μεγαλύτερο στην πίσω πλευρα. ΤΙ ΕΧΩ?? :( :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138008 από GiannakosBAcK στις 02 Οκτωβρίου 2016, 5:27μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Τίποτα όσο για το κεφαλάκι που δεν εμφανίζεται μπορεί να έχεις φίμωση ή απλά να πρέπει να σιγά σιγά να το τραβάς το πετσάκι πετά από ένα κάποιο χρονικό διάστημα θα βγαίνει όλο το κεφάλι χωρίς πρόβλημα όπως έτυχε και σ'εμένα έβγαινε μόνο το μισώ τώρα βγαίνει όλο το κεφάλι χωρίς πρόβλημα.Στην αρχή θα πονάει λίγο αλλά κάθε φορά και το τραβάς και λίγο παραπάνω αν βλέπεις ότι δεν.. με τίποτα μπορεί να έχεις φίμωση που και αυτό δεν είναι τίποτα το τρομερό μπορείς να το δεις στο google.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138012 από chronus στις 03 Οκτωβρίου 2016, 3:27πμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έτσι όπως το περιγράφεις, θυμίζει φίμωση, όμως ήπιου βαθμού. Οι πολύ ήπιες φιμώσεις συνήθως δεν χρειάζονται περιτομή, εκτός αν εξελιχθούν σε σοβαρότερες μορφές. Θα σου πρότεινα να πας σε έναν ουρολόγο. Ο γιατρός μπορεί να υπολογίσει ακριβώς το είδος και το βαθμό του προβλήματος. Και αν πρόκειται για ήπια φίμωση, μπορεί να σου δείξει ασκήσεις / τεχνικές και να λύσεις μόνος σου σιγά σιγά την περίσφιξη και έτσι να μην χρειαστείς ποτέ περιτομή. Γενικά, πήγαινε στο γιατρό οπωσδήποτε, τώρα που είναι ακόμα νωρίς, να ξενοιάσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login