Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η αναζήτηση της ευτυχίας είναι μια από τις βασικές αιτίες της δυστυχίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φουσκάλες στο πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138026 από nikolos στις 05 Οκτωβρίου 2016, 8:45μμ

nikolos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έχω βγάλει μια πολύ μικρή φουσκάλα στον κορμό εσωτερικά του πέους η οποία είναι στο χρώμα του δέρματος.Επίσης στο ίδιο σημέιο φαίνεται πιο έντονα η φλεβα μου.Οταν είμαι χαλαρός δεν με ενοχλεί καθόλου αλλά όταν είμαι σε στύση και πάει πάνω κάτω το πετσάκι το με ενοχλεί αρκετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138031 από Ana-menos στις 06 Οκτωβρίου 2016, 5:00μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Δοκιμασε λιγο ενα τακτικο πλυσιμο στην περιοχη απο πιθανον μικροβια....αν σε ενοχλει αρκετα και βλεπεις οτι δεν φευγει καλυτερα να συμβουλευτεις εναν ειδικο για να στα πει καλυτερα και να σου προτεινει εκεινος τις λυσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138039 από nikolos στις 07 Οκτωβρίου 2016, 1:04πμ

nikolos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Ana-menos@06 Οκτωβρίου 2016)
Δοκιμασε λιγο ενα τακτικο πλυσιμο στην περιοχη απο πιθανον μικροβια....αν σε ενοχλει αρκετα και βλεπεις οτι δεν φευγει καλυτερα να συμβουλευτεις εναν ειδικο για να στα πει καλυτερα και να σου προτεινει εκεινος τις λυσεις


Οκ θα το δοκιμασω. Τωρα παιρνω μια αντιβιωση γιατι κολλησα ενα μικροβιο με την δικια μου. Υπαρχει περιπτωση να ειναι απο αυτο ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138041 από Ana-menos στις 07 Οκτωβρίου 2016, 10:53πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εαν δεν ειχες βγαλει ποτε ξανα καποια φουσκουλα στο σημειο που λες και εγινε τελειως συμπτωματικα οταν κολλησες και το μικροβιο απο την δικια σου τοτε ειναι πολυ πιθανον να ειναι και απο αυτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138042 από nikolos στις 07 Οκτωβρίου 2016, 3:25μμ

nikolos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/10/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Ana-menos@07 Οκτωβρίου 2016)
Εαν δεν ειχες βγαλει ποτε ξανα καποια φουσκουλα στο σημειο που λες και εγινε τελειως συμπτωματικα οταν κολλησες και το μικροβιο απο την δικια σου τοτε ειναι πολυ πιθανον να ειναι και απο αυτο...


Οχι,δεν ειχα ποτε καποιο θεμα σε αυτο το σημειο.Ευχαριστω για την βοηθεια :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login