Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρωκτικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138028 από sakis211 στις 05 Οκτωβρίου 2016, 9:48μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδακιαα ^^. Θα ηθελα τα φωτα σας. Εχω 2 αποριουλες. 1η: Θελω να μου πειτε οσο πιο αναύτικα μπορειτε την διαδικασια για το πρωκτικο σεξ σε θεματα καθαριοτητας κτλ.
2η: Για να κανει καποιος "γλυφοκωλι" ποια βηματα θα πρεπει να ακολουθησει για καθαριοτητα κτλ ; .
Αποδεκτη στην αναλυτικοτερη απαντηση <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138030 από GiannakosBAcK στις 06 Οκτωβρίου 2016, 4:25μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
googleρέτω σίγουρα για ένα σωστό πρωκτικό χρειάζεται κλύσμα.
Δεν ξέρω πολλά αλλά σίγουρα μπορείς να βρεις κείμενα σαν αυτό ή και καλύτερα και πιο αναλυτικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138032 από Ana-menos στις 06 Οκτωβρίου 2016, 5:05μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε για πρωκτικο σεξ θα σε συμβουλευα να το κανεις με την χρηση προφυλακτικου... ο λογος που στο λεω ειναι για την δικη σου προστασια επειδη η περιοχη εκεινη μπορει να εχει αρκετα μικροβια (που εσυ να μην το καταλαβεις). Αν παλι θελεις χωρις προφυλακτικο φροντισε η κοπελα να εχει καθαρισει την περιοχη οσο τον δυνατον πιο πολυ γινεται και μετα το σεξ κανε και ενα ντουζακι...μπορει να σου φαινεται λιγο υπερβολικο αλλα εχω ακουσει και ιστοριες απο γνωστο τι επαθε οταν εκανε πρωκτικο με μια που δεν την ηξερα και πολυ καλα(και δεν ηταν οτι καλυτερο για εκεινον μετα)...
Για την δευτερη ερωτηση που κανεις δεν εχω να σου πω κατι καινουργιο...αυτα που ειπα και στο πρωτο κυριως οσον αφορα την καθαριοτητα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138035 από sakis211 στις 06 Οκτωβρίου 2016, 7:51μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Καποιος αλλος ; :/ :/ :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login