Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Άβολα στα αποδητήρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138142 από Jocha στις 25 Οκτωβρίου 2016, 7:43μμ

Jocha

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σε όλους. Ξεκίνησα γυμναστήριο μαζί με δύο φίλους μου. Επειδή στα καπάκια συνήθως πάμε για καφέ πριν φύγουμε κάνουμε ντούζ στα αποδητήρια που οι ντουζιέρες είναι κοινές. Ενώ οι άλλοι φαίνονται άνετοι και αστειεύονται, εγω νιώθω πολύ άβολα και προσπαθώ να τελειώσω γρήγορα για να μην έχω στήση. Δεν είχε ξανατύχει να είμαι γυμνός μπροστά σε άλλους και δεν τοχω. φαντάζομαι θα συνηθίσω αλλά τώρα το σκέφτομαι πριν ακόμη πάω γυμναστήριο και ίσως φταίει αυτό. Ξέρω ότι είναι εγκεφαλικό το θέμα και θέλω να το ρυθμίσω, αλλά όσο το σκέφτομαι δε βοηθάει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138157 από Akis2000 στις 28 Οκτωβρίου 2016, 5:30μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Το λες μόνος σου φίλε, είναι καθαρά εγκεφαλικό το όλο θέμα. Καταρχάς να σκεφτείς ότι δεν είναι και τόσο παράξενο. Οι περισσότεροι άνθρωποι στη θέα ενός γυμνού κορμιού δίπλα μας εξιτάρονται κάπως ακόμα και αν το σώμα απέναντί μας ανήκει στο ίδιο φύλο με εμάς. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι κυρίως όταν είσαι στα αποδυτήρια μαζί τους πείθοντας στον εαυτό σου ότι είναι κάτι φυσιολογικό. Όπως επίσης λες, με τον καιρό θα συνηθίσεις την ιδέα και δεν θα σε κάνει να νιώθεις άβολα και υπό τον φόβο μίας ενδεχόμενης στύσης. Ελπίζω να σε κάλυψα εν μέρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138165 από Pdimitris στις 31 Οκτωβρίου 2016, 5:24μμ

Pdimitris

μέλος από: 31/10/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
και γω το παθαινα τωρα σπανια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login