Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχουν δύο είδη πεζών, οι γρήγοροι και οι νεκροί.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πεος!!!!!! ()

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138145 από Nicknawtr στις 26 Οκτωβρίου 2016, 12:22πμ

Nicknawtr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2016
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Παιδια έχετε κάνει ομαδικό αυνανισμό ?? Είναι ποιος ωραιο από το να το κάνει μόνος? ? Και πως μπορώ να πεισω τους κολλητούς μου να κάνουμε θα με πουν gay?

Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138156 από Akis2000 στις 28 Οκτωβρίου 2016, 5:21μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για τους περισσότερους είναι γαμάτη φάση να σε βλέπεις άλλους και αυτοί εσένα να αυνανίζεσε.
Η πρόταση:
Ξεκινάς με μία νορμάλ και συνηθισμένη πρόταση παρακολούθησης τσόντας. Στην ηλικία που υποθέτω πως είστε νομίζω ότι αποτελεί πρόκληση για τον κάθε φίλο σου κάτι τέτοιο. Κατά την διάρκεια που παρακολουθήτε πετάς και καλά αστιευόμενος ένα "πω μάγκες, δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ καύλωσα, έτσι μου 'ρχετε να την βγάλω να την παίξω" ενώ ταυτόχρονα δείχνεις να προσπαθείς να την βολέψεις πάνω από το ρούχο σου και περιμένεις να δεις αντιδράσεις. Που ξέρεις, μπορεί κάποιος μεταξύ αστείου και σοβαρού να σου πει "και δεν την βγάζεις". Πάντως το όλο σκηνικό δεν δείχνει και τόσο gay σαν φάση. Άλλωστε, gay θα ήταν η πράξη μεταξύ δύο αγοριών (και αυτό όχι πάντα καθώς υπάρχει και η περίοδος που τα αγόρια πειραματίζονται ψάχνοντας να βρουν τι τους ικανοποιεί περισσότερο) και όχι η αυτοοικοανοποίηση ακόμα και παρουσία άλλων, αν είναι αυτό το οποίο σε ανησυχεί. Ελπίζω να σε κάλυψα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login