Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Διαφορες στο μεγεθος μερα με τι μερα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138181 από Mordekaiser στις 06 Νοεμβρίου 2016, 4:36πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.. ειμαι 21.. μερα με τι μερα πολες φορες το πεος μου αλαζει μηκος και παχος τι μια μπορει να ειναι 15 αλα ρε παιδια δεν ειναι πλυρη στηση και το χω δει μεχρι και 17 που εκει ειναι πιο σκληρο αλες φορες παλι ειναι γυρω στα 15 και πιο χοντρο και αλες ειναι λες και ειναι μανιταρι λεπτο με χοντρο κεφαλι και αλες φορες χοντρο και το κεφαλι πολυ λεπτο και δε ξερω τι παιζει.. εχω σχεση με μια κοπελα 6 μηνες τωρα στην αρχη ειχα προβληματα στυσεις δε μου σηκονοταν καθολου αλα και μονος οταν ειμουν το παθενα καμια φορα δεν ειχα σχεδον καθολου ορεξη για αυνανισμο η και σεξ και δε μου σηκονοταν μεχρι ενα διαστημα που μου σηκοθηκε με πολα προκαταρκτικα και καναμε σεξ απο εκει και περα δε ξανα ειχα θεμα αλα παθενω συνεχεια αυτα που γραφω πανω ολο αλαζει το μεγεθος το παχος η σκλυρηνση δε ξερω εχω απελπιστη.. παντως την κοπελα μου την φερνω σε οργασμο κανονικα και ουρλιαζει απο υδονη ομως ρε παιδια κανουμε ολες τις στασυς αλα στα 4 οταν ειναι και γω απο πισω ντογκυ δηλαδη χανω την στυση μου σχεδων φουλ.. εκτως αμα το κανω σιγα σιγα που προφανως και δεν αρεσει στην κοπελα και δε θελω.. δε ξερω τι να κανω και πραγματικα δε θυμαμαι απο ποτε ξεκινησε ολο αυτο θυμαμαι ομως που ενα διαστημα στην εφηβεια μου απο τα 15 μεχρι και τα 17 αυνανιζομουνα πολυ τακτικα και ειχα ορεξης αργωτερα στα 18 πηγα στρατο και απο εκει και περα εχασα καθε ορεξη ειχα μια κοπελα τοτε τιποτα δε μου σηκονοταν.. τωρα μετα απο αυτη στα 21 μου εχω εκεινη που εγραψα πιο πανω και πραγματικα ρε παιδια την θελω παρα πολυ υπαρχη πολυ μεγαλη ελξη.. και γιαυτο θελω να διορθοσω αυτα που σας εγραψα.. εχω κλισει ραντεβου σε ανδρολογο απλα επειδη ειναι για τον αλο μηνα θελω να ακουσω γνωμες και εδω παρακαλω οσοι ξερετε τι παιζι ας πειτε ..... ευχαριστω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138187 από GiannakosBAcK στις 06 Νοεμβρίου 2016, 2:26μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
φιλαράκι και εμένα κάποιες φορές μου φαίνεται διαφορετικό σε μήκος και πάχος δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου ή αν κάτι φταίει το έχω μετρήσει ως 17-17,5 αλλά και 14 συνήθως 15,5-16 τώρα την μετρούσα λάθος είναι θέμα καύλας καθαρά και μόνο, είναι η ιδέα μου δεν ξέρω απλά το άφησα όπως έχει άμα σου πάρεις καμία λογική εξήγηση αν όντως συμβαίνει αυτό και δεν είναι στο μυαλό μας αν το θυμηθείς άφησε μια απάντηση εδώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login