Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πονηρα ονειρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138209 από Babygirl212 στις 13 Νοεμβρίου 2016, 12:21μμ

Babygirl212

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Λοιπόν ειμαι 16 και εδω και καιρο βλεπω ονειρα οτι τραβαω μαλακια στο αγορι μου ή οτι του παιρνω πιπα.το προβλημα μου ειναι οχι φυσικά οτι δε μου αρεσει, γιατι ειναι πολυ ζωντανο το ονειρο αλλα οτι αυτος θελει να του τα κανω αλλα ντρεπομαι! Μονο σε ονειρα τα βλεπω,μπορει καποιος να μου πει πως να μ φυγει η ντροπη;; ( ειναι η πρωτη μου σχεση)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138211 από Azatoth στις 13 Νοεμβρίου 2016, 3:01μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλη babygirl212 και καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος τρόπος να σου φύγει η ντροπή για τις σεξουαλικές πράξεις με το αγόρι σου. Η ντροπή είναι κάτι που θα φύγει φυσικά με τον καιρό, από μόνη της.
Δεν χρειάζεται να βιαστείς για τίποτα. Όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη και άνετα, τότε και μόνο τότε μπορείς να προχωρήσεις την σχέση.

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω όσων αφορά την ντροπή είναι απλά να το πάτε αργά αργά, με βηματάκια. Την επόμενη φορά που θα φασωθείτε (που θα φιλίεστε δηλαδή), μπορείς να κατεβάσεις το χέρι σου προς το πέος του και να το χαϊδέψεις πάνω από την φόρμα/jeans. Την μεθεπόμενη φορά μπορείς να κάνεις το ίδιο απλά να βάλεις το χέρι μέσα από την φόρμα και πάνω από το μποξεράκι. Μετά, όποτε εσύ νιώσεις άνετα και καλά, μπορείς να προχωρήσεις και σε πράγματα μέσα από το εσώρουχο.


Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο. Για οτιδήποτε άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138217 από Grie09 στις 14 Νοεμβρίου 2016, 8:04μμ

Grie09

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2016
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Τα έχετε πολύ καιρό?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138232 από givonly στις 19 Νοεμβρίου 2016, 9:53πμ

givonly

μέλος από: 19/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Gia auto to thema prepei na deis sumvoules edo
givonly.com
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login