Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

αλλοι τροποι αυνανισμου?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138264 από ira.marinou στις 23 Νοεμβρίου 2016, 8:34μμ

ira.marinou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια.. τα εχω με ενα αγορι και μεχρι πριν λιγκ καιρο ειχαμε απλα φιληθει. Πριν λιγες ωρες το αγορι μ με πηρε αγκαλια και εμαλε το χερι του στο επιμαχο σημειο... απο αυτη τη στοιγμη εχω πιο εντονη την αναγκη να βαλω κατι εκει κατω και κατι λιγο πιο υκανοποιητοκο ομως να μην ειναι τιπς οπως τραβα το εσωρουχο σ, θελω να βαλω κατι εκει κατω . Ειμαι 13-14 τι μπορω να βαλω εκτως απο δακτυλο ωστε να μην ξεφυγω τελειως ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138266 από marialena00 στις 24 Νοεμβρίου 2016, 5:57μμ

marialena00

μέλος από: 24/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου εγω το κανω με ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. δεν τη βαζω μεσα απλα ανοιγω λιγο τα χειλη κατω και την ακουμπαω επανω..ειναι τελεια..η κολλητη μου ελεγε οτι το κανει με καποια συσκευη μασαζ που εχουν οι γονεις της αλλα δεν εχω τετοια. αλλο δεν εχω βαλει κατι εκτος απο δαχτυλο η μαρκαδορο. Ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138268 από ira.marinou στις 24 Νοεμβρίου 2016, 8:48μμ

ira.marinou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(marialena00@24 Νοεμβρίου 2016)
Γεια σου εγω το κανω με ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. δεν τη βαζω μεσα απλα ανοιγω λιγο τα χειλη κατω και την ακουμπαω επανω..ειναι τελεια..η κολλητη μου ελεγε οτι το κανει με καποια συσκευη μασαζ που εχουν οι γονεις της αλλα δεν εχω τετοια. αλλο δεν εχω βαλει κατι εκτος απο δαχτυλο η μαρκαδορο. Ελπιζω να σε βοηθησα

Με μαρκαδορο ειναι ασφαλες ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138269 από marialena00 στις 24 Νοεμβρίου 2016, 10:42μμ

marialena00

μέλος από: 24/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ira.marinou@24 Νοεμβρίου 2016)
Έγραψε:(marialena00@24 Νοεμβρίου 2016)
Γεια σου εγω το κανω με ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. δεν τη βαζω μεσα απλα ανοιγω λιγο τα χειλη κατω και την ακουμπαω επανω..ειναι τελεια..η κολλητη μου ελεγε οτι το κανει με καποια συσκευη μασαζ που εχουν οι γονεις της αλλα δεν εχω τετοια. αλλο δεν εχω βαλει κατι εκτος απο δαχτυλο η μαρκαδορο. Ελπιζω να σε βοηθησα


Με μαρκαδορο ειναι ασφαλες ?


ποτε δεν εχω βαλει ολο το μαρκαδορο μεσα αλλα αν ειμαι υγρη πηγαινει αρκετα και δεν ποναει...ταυτοχρονα τριβομαι λιγο πιο επανω και τελειωνω πολυ γρηγορα αλλα δε ξερω αν αυτο ισχυει σε αλλες κοπελες γιατι αλλες λενε ας πουμε με το ντους αλλα εγω δεν εχω καταφερει να νοιωσω κατι δυνατο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138273 από ira.marinou στις 25 Νοεμβρίου 2016, 4:24μμ

ira.marinou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(marialena00@24 Νοεμβρίου 2016)
Έγραψε:(ira.marinou@24 Νοεμβρίου 2016)
Έγραψε:(marialena00@24 Νοεμβρίου 2016)
Γεια σου εγω το κανω με ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα. δεν τη βαζω μεσα απλα ανοιγω λιγο τα χειλη κατω και την ακουμπαω επανω..ειναι τελεια..η κολλητη μου ελεγε οτι το κανει με καποια συσκευη μασαζ που εχουν οι γονεις της αλλα δεν εχω τετοια. αλλο δεν εχω βαλει κατι εκτος απο δαχτυλο η μαρκαδορο. Ελπιζω να σε βοηθησα


Με μαρκαδορο ειναι ασφαλες ?


ποτε δεν εχω βαλει ολο το μαρκαδορο μεσα αλλα αν ειμαι υγρη πηγαινει αρκετα και δεν ποναει...ταυτοχρονα τριβομαι λιγο πιο επανω και τελειωνω πολυ γρηγορα αλλα δε ξερω αν αυτο ισχυει σε αλλες κοπελες γιατι αλλες λενε ας πουμε με το ντους αλλα εγω δεν εχω καταφερει να νοιωσω κατι δυνατο



Υπαρχει περιπτωση να παθω κατι( πχ να φυγει μελανι η κατι τετοιο)?????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login