Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Από τώρα και για μια ώρα ακόμα, ΕΜΕΙΣ θα ελέγχουμε αυτά που θα βλέπεις και θ' ακούς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σχέση με κοπέλα μεγαλύτερη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138279 από heroman στις 25 Νοεμβρίου 2016, 9:38μμ

heroman

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι μαθητής ΄Γ λυκείου 17 χρονών και έχω συνάψει σχέση με μία κοπέλα 18 ετών πρωτοετής φοιτήτρια.Η σχέση άρχισε πέρσι όταν ήμουν 16 ετών Β λυκείου και η κοπέλα μου Γ Λυκείου 17 ετών...Έίναι κουκλάρα,ψηλή,μελαχρινή,αδύνατη σέξι....Είμαι ντροπαλός αυτή με χουφτώνει και στον κώλο και στα γεννητικά όργανα συχνά όταν είμαστε μόνοι μας,με χαιδεύει,με φροντίζει και μυ είπε να συγκατοικήσουμε κι ας είμαι Γ λυκείου εγώ(εννοεί να συγκατοικήσουμε στο διαμέρισμα της αφού είναι φοιτήτρια πρωτοετής).Εκτός από συγκατοίκηση θέλει επιτέλους να κάνουμε σεξ και πέρσι αυτό ζητούσε αλλά της είπα να περιμένει λίγο αφού έδινε πανελλήνιες και ήταν γ λυκείου και τώρα που σπουδάζει είναι η σειρά μου...όμως θέλει να κάνουμε σεξ και μου υποσχέθηκε πως θα με ''κατατοπίσει'' στο σεξ αφού είμαι αρχάρος...Στο σεξ με κοπέλα μεγαλύτερη μήπως δεν έχω εγώ το πάνω χέρι ακι το έχει αυτή;ή ισχύει ότι και σε όλα τα ζευγλάρια;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138365 από ha.sta στις 13 Δεκεμβρίου 2016, 3:48μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ισχυει οτι σε ολα τα ζευγαρια! Το ποιος θα εχει το πανω χερι εχει να κανει με το τι γουσταρετε εσεις αποκλειστικα ειτε αυτο ειναι 'ερωτας' ειτε εισαι εσυ πιο αγριος ειτε εκεινη και αλλωστε δεν ειναι παντα το ιδιο ειναι οτι σας βγει επανω στην στιγμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login