Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν γεννήθηκα ο γιατρός είπε στον πατέρα μου: Λυπάμαι, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά επέμενε να βγει...
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

σεξ στην εφηβεία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138295 από ira.marinou στις 28 Νοεμβρίου 2016, 2:54μμ

ira.marinou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 (β γμνσ) και το αγόρι μου μου ζήτησε να κάνουμε σεξ. Όλες οι φίλες μ και σχεδόν όλες στην τάξη το έχουν κάνει. Σκεφτόμουν να κρατήσω την παρθενία μου μέχρι τα 16 Όμως δεν ειμαι σίγουρη. Να κάνω η να μην κάνω σεξ? Επίσης το πέος πονάει όταν μπαίνει η είναι σαν να βάζεις δαχτυλο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138296 από Gourounakioink στις 28 Νοεμβρίου 2016, 9:41μμ

Gourounakioink

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σου! Μην ακουω χαζα βρε συ!! Σιγα και αν το εχουν κανει οι φιλες σου που μπορει να λενε και ψεματα πρεπει να το κανεις και εσυ; Δευτερον τα αγορια σε αυτην την ηλικα θελουν μονο να πηδηξουν (συγνωμη για την εκφραση) καταλαβαινω πως αγαπας το αγορι σου αλλα μην δειχνεις εμπιστοσυνη σε αγορια αυτης της ηλικιας. Και αυτα τα πραγματα δεν εχουν ηλικίά οποτε ερθουν...ομως τωρα ειναι νωρις κρατα την παρθενια σου τουλαχιστον μεχρι τα μεσα λυκειο 16-17 ετων να ωριμασεις να νιωσεις πιο ανετα με το σωμα σου. Εγω μεχρι τα 15 δεν ειχα κανει ουτε φαση δεν εγινε ομως και τπτ. Επισης *το πεος οταν μπαινει ποναει λιγο ειδικα οταν δεν εχουν γινει σωστα τα προκαταρκτικα και με υπομονη ποσο μαλλον αν ειναι η πρωτη σου φορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138373 από ha.sta στις 17 Δεκεμβρίου 2016, 2:48μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Προφανως και να μην κανεις.. πριν 2 χρονια εφυγες απο το δημοτικο εισαι ακομα παιδι! και τα 16 που λες κατα την γνωμη μου λιγα ειναι! Εσεις η κοπελες υποτιθεται κρατατε την πρωτη φορα σαν μαγικη και την θυμαστε για παντα, τι θα θυμασαι στα 35 σου οτι καθησες σε εναν ανυπομονο καφρο που ηθελε να πηδηξει απο τα 14?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138504 από lovehim στις 08 Ιανουαρίου 2017, 1:59πμ

lovehim

μέλος από: 8/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
συγνωμη που θα στο πω αλλα αν οι φιλες σου το εχουν κανει απο τα 1 θεωρουνται τσουλες... επισης μην το παρεις στραβα αλλα επειδη δουλευω και σε δικαστηρια αυτο δοιοκεται ποινικα και μπορει το αγορι σου να μπει και στη φυλακη αν γινει γνωστο...
σορρυ που στο λεω ετσι και τοσο αποτομα αλλα εκτος απο το οτι ειναι παρανομο στην χωρα μας, υπαρχει και κινδυνως να τραβματιστεις, αφου το σωμα σου μπορει να μην εχει ωριμασει αρκετα για να δεχτει κατι τετοιο μεσα του
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login