Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μεγεθος πεους, εκσπερματωση, προβλημα στυ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52416 από agoraki στις 05 Απριλίου 2009, 2:31μμ

agoraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι 13 χρονων και το μεγεθος του πεους μου ειναι 10 εκατοστα σε στυση και 6,5 κανονικα. Ειναι φυσιολογικα αυτα τα μεγεθη; Επισης, οταν αυνανιζομαι, πολλες φορες δεν μου σηκωνεται ευκολα. Πιστευω οτι ειναι απο το αγχος. Στεκει αυτο που λεω ή μπορει να εχω καποιο προβλημα και δεν μου σηκωνεται ευκολα; Παντως πιο παλια μου σηκωνοταν πιο ευκολα. Τελος, οταν εκσπερματωνο βγαινει καποιο διαφανι υγρο. Και κατω απο την κεφαλη, μεσα απο το πετσακι μενει μια ασπρη κρεμα. Γιατι γινεται ολο αυτο; Ευχαριστω που με ακουσατε και ελπιζω να μου απαντησετε συντομα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52417 από MIKROULIS στις 05 Απριλίου 2009, 2:49μμ

MIKROULIS

banned
μέλος από: 5/4/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
eisai malakas gia ayto xaxaxaxa
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52420 από Webfairy στις 05 Απριλίου 2009, 6:00μμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Μικρούλη...ντροπή για την απάντησή σου!!!!!
Αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να πεις, τότε μην γράφεις!!!!!!
Και παρ' όλα αυτά, εσύ βάζεις δικό σου ποστ και περιμένεις απαντήσεις...για τις φλέβες σου?!?!?!?( Μάλλον γιατί εσύ είσαι μεγαλύτερος μαλάκας χαχαχαχα).

Απαντήστε βρε παιδιά όσο ξέρετε στο agoraki!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52421 από agoraki στις 05 Απριλίου 2009, 7:22μμ

agoraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστω webfairy που του ειπες δυο λογακια γιατι τα ηθελε. Οσο στο να απαντησει καποιος σκουρο το βλεπω. Σας παρακαλω ας απαντησει καποιοσ πια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52425 από agoraki στις 06 Απριλίου 2009, 3:23μμ

agoraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/4/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ξέρει κάποιος, γιατί δεν βλέπω απάντηση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52458 από Stergios στις 15 Απριλίου 2009, 10:27μμ

Stergios

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Aκου όταν ήμουν στην ηλικία s m ήταν 16,5cm με στήσh.ότι είναι διαφανη δεν έχεις πρόβλημα απλός είσαι μικρός ακόμα.τώρα γιατί δεν s σηκώνεται δεν ξέρω.εγώ δεν έβρισκα τρόπο να την βάλω κάτω...:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52602 από giannisefoa στις 06 Μαΐου 2009, 2:11μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Γειά σας καταρχήν.Είμαι καινούριος στο φόρουμ και είναι το 1ο μου ποστ.Κοίτα όλοι λίγο-πολύ έχουμε το άγχος με το μέγεθος.Απ ότι ξέρω επειδή το έχω ψάξει 17 χρονών γαρ ξέρω ότι το πέος έχει πλήρη ανάπτυξη γύρω στα 18-19 χρόνια και ότι η περίοδος που μεγαλώνει πολύ είναι 13-15.Έτσι λένε οι στατιστικές.Ο καθένας διαφέρει.Αλλά για να είμαι απολύτως ειλικρινής και να σε καθυσηχάσω αν γίνεται δες.Εγώ παίζω σε ομάδα εφήβων μπάσκετ.Επειδή έχω ένα μικρό προβληματάκι 14ων πόντων ντρεπόμουνα να κάνω μπάνιο και με είχε καταβάλλει ο πανικός γιατί αν ντρεπόμουνα στους συμπαίκτες(και φίλους μου) τι θα γινόταν με μια γκόμενα;Κάποια στιγμή αναγκάστηκα να κάνω μπάνιο.Πέρσι περίπου τέτοια εποχή με μόνο ακόμα ένα παιδί(έτσι έτυχε) που είναι αρκετά φίλος μου και μου είπε να μην ντρέπομαι.Έκανα μπάνιο με αυτόν και μετά με όλη την ομάδα και διαπίστοσα ότι ήμουν ο πιο "μικρός".Με τον "μεγαλύτερο" να είναι στα 12 πεσμένος.Και το παλικάρι αυτό να κομπάζει με τα κατορθώματά του συνέχεια.Δεν μου είπε απολύτως τίποτα και ας ήταν όλοι κατά 2-3 πόντους μεγαλύτεροι και αυτός τουλάχιστον 4-5 σε στύση(έπεσα και εγώ σε περίπτωση ομάδας).Ε λοιπόν κατάλαβα ότι μεγαλύτερο άγχος έχουμε απέναντι στο ίδιο φύλλο παρά στο αντίθετο γι αυτό το θέμα.Και επίσεις ότι οι πραγματικά "μεγάλοι" είναι και πιο ακομπλεξάριστοι και τους νοιάζει το δικό τους να είναι καλά και κοιτάν την δουλειά τους κι όχι τι έχεις ανάμεσα στα πόδια σου.Ελπίζω να βοήθησα.Το μόνο κόμπλεξ που έχω πλέον είναι να κάνω με το αντρικό μπάνιο όπου εκεί τα μεγέθη δεν συγκρίνονται.Πήγαινε σε ομάδα κάνε μπάνιο και θα με θυμηθείς(αστειάκι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52604 από 4emo στις 06 Μαΐου 2009, 3:27μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Αγχος?Για το μεγεθος?ελεος.... καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος δεν μπορουμε ολοι να ειμαστε αραπηδες!!
Εισαι ακομη 13,ασε το πουλι ησυχο για λιγο και δοκιμαζε ξανα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52611 από 13xronos στις 07 Μαΐου 2009, 3:03μμ

13xronos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας! Είμαι ο δημιουργός αυτού του θέματος στο φορουμ απλά με άλλο προφιλ. Να συμπληρώσω επίσης ότι πρίν λίγες μέρες που την μέτρησα είχε αυξηθεί στα 11,5 εκ. σε στύση και 7 κανονικα. Δε με εχετε καθησυχάσει πολύ με τις απαντήσεις σας και ειδικά ο stergios.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52613 από mij62 στις 07 Μαΐου 2009, 5:14μμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
ρε συ....χαλαρωσε....ποσες φορες θα πουμε οτι το μεγεθος δεν παιζει ρολο...????ελεος πια μ'αυτο....κι αυτο το λεω παρ'ολο που εχω αρκετα μεγαλο μεγεθος ενω θα μπορουσα να λεω οτι παιζει ρολο κλπ....το μεγεθος ΔΕΝ παιζει ρολο εκτος αν η κοπελα εχει φετιχ τα μεγαλα 'η τα μικρα οργανα....ως εκει....πραγματικο προβλημα υπαρχει οταν το πεος ειναι μικροτερο απο 6-7 εκατοστα σε στυση ενω το φυσιολογικο στην μεγαλυτερη μελετη που εχει γινει παγκοσμιως ειναι τα 13,5 εκατοστα....πιστεψε με,οι γυναικες δεν ικανοποιουνται με ενα πεος 7-10-15-18 εκατοστων....θελουν πολλα παραπανω πραγματα για να νιωσουν γυναικες....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login