Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Σάββατο, 1 Νοεμβρίου
Κλειδωμένο θέμα Κλειδωμένο θέμα Απάντησε Γράψε θέμα
Μήνυμα #56057 από Lina!!! στις 28 Νοεμβρίου 2009, 12:56 μμ

Lina!!!

Εικονίδιο

μέλος από 1/11/2009
αποδεκτές απ.: 1
Χαχα σωστος ο loverboy! Αν και δεν καταλαβαινω πως γινεται να το κανετε και να φοραει γαλυα... τελος παντον! Elanuska ειναι ελεηνο αυτο που καναν αυτες οι σκρ**** που σε σχολιαζαν! Ευτυχως δεν μου εχει τυχει, αλλα απ την αλλη εσυ καλοπερασες τι σε νοιαζει αν οι αλλοι ειναι κομπλεξικοι! Α και αυτο που λετε, να χυνει ο αλλος στο προσωπο, δεν καταλαβαινω γιατι αρεσει στα αγορια και μαλιστα τοσο πολυ, εγω προσωπικα θα το εκανα αν ειναι να αρεσει τοσο πολυ στον αλλον, αλλα οχι και να με πετυχει στο ματι, ειναι γελειο, χωρις παρεξηγηση....

Προφίλ: Lina!!! Άλλα από Lina!!!

Rohala Art Course
Μήνυμα #56062 από loverboy στις 29 Νοεμβρίου 2009, 12:54 πμ

loverboy

μέλος από 14/11/2009
αποδεκτές απ.: 4
Σωστη η απορια σου Lina...
Λοιπον, το χυσιμο στο προσωπο εχει να κανει με την οικιοτητα τελικα. Δηλαδη, η κοπελα αφηνει το αγορι να χυσει το σπερμα του σε οποιο σημειο του σωματος της θελει, δειχνοντας του ποσο ανετα νιωθει με αυτο!
Απο την αλλη, συτο ειναι φοβερα καβλωτικο για το αγορι, μιας και οταν χυνει στο προσωπο της κοπελας του, νιωθει πως μοιραζεται μαζι του την κορυφωση της ηδονης!
Αν θες να το δοκιμασεις LIna, απλα οσο το αγορι χυνει, απλα εχε κλειστα τα ματια σου, ιδιως στις πρωτες... ριπες που ειναι και οι πιο δυνατες!

Προφίλ: loverboy Άλλα από loverboy

Μήνυμα #57239 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 8:46 μμ

Helena_90

Εικονίδιο

banned
μέλος από 13/12/2009
αποδεκτές απ.: 6
Δεν νομιζω οτι ειναι φοβερα καβλωτικα για το αγορι το οτι χυνει στο προσωπο της κοπελας του επειδη μοιραζεται την κορυφωση της ηδονης. Ο λογος που πιστευω οτι αρεσει στους περισσοτερους αντρες, ειναι κατι που ξεκιναει απο πολυ παλια, γιατι εχει την εντυπωση οτι την εχει υπο. Η γυναικα ποια ακριβως ηδονη να μοιραστει? Τι εγινε, τελειωνουμε και οταν μας χυνουν στην μαμα και δεν το ξερα..? ο μονος που καταλαβαινει κατι απο αυτο ειναι ο αντρας. Εμενα παντως δεν μαρεσει, εμ δεν το ευχαριστιεμαι, εμ λερωνομαι και απο πανω(και το σπερμα πλενετε και δυσκολα). Οποιαδηποτε σεξουαλικη επαφη γινετε για να την ευχαριστιουντε και οι δυο.. οχι το χαζο που ακουω " τον αφηνω να με χυνει στην μαμα γιατι <<ευχαριστιεμαι>> που ευχαριστιεται εκεινος.."
"τον αφηνω να μου γ...ει τον κολο γιατι <<ευχαριστιεμαι>> που ευχαριστιεται εκεινος.." (αυτα φανταστητε τα με την φωνη χαζογκομενας)

Προφίλ: Helena_90 Άλλα από Helena_90

Μαντείο
Μήνυμα #57285 από loverboy στις 05 Ιανουαρίου 2010, 12:17 πμ

loverboy

μέλος από 14/11/2009
Σε αυτο συμφωνουμε: μονο εαν το ευχαριστιουνται και οι δυο εχει αξια!
Για παραδειγμα, η προηγουμενη κοπελα μου με αφηνε να χυνω στο προσωπο της και το γουσταρε, γιατι και εγω την αφηνα να ανεβαινει στο προσωπο μου και να τριβει το μ... της για να χυσει. Ηταν κατι αμοιβαιο επομενως!
Οσο για το γ... απο τον κωλο, και αυτο μονο εαν η κοπελα γουσταρει να το δοκιμασει σε καποια φαση.
Αρα στις περιπτωσεις αυτες δεν υπαρχει θεμα "εξουσιας" - προσφερω και προσφερεις....

Προφίλ: loverboy Άλλα από loverboy

Μήνυμα #57291 από Doctoras στις 05 Ιανουαρίου 2010, 1:04 πμ

Doctoras

μέλος από 31/8/2009
αποδεκτές απ.: 0
Μαρεσει αυτο το"προσφερω και προσφερεις...." Ειναι σαν να λεμε δεν στον χαρισω απλα στον δεινω απλοχερα.χαχαχα(και γαμω την σκεψη εκανες φιλε)COOL!

Προφίλ: Doctoras Άλλα από Doctoras

Μήνυμα #57300 από ParanoidGR στις 05 Ιανουαρίου 2010, 9:32 πμ

ParanoidGR

Εικονίδιο

μέλος από 5/1/2010
Έγραψε:(loverboy@05 Ιανουαρίου 2010)
Σε αυτο συμφωνουμε: μονο εαν το ευχαριστιουνται και οι δυο εχει αξια!
Για παραδειγμα, η προηγουμενη κοπελα μου με αφηνε να χυνω στο προσωπο της και το γουσταρε, γιατι και εγω την αφηνα να ανεβαινει στο προσωπο μου και να τριβει το μ... της για να χυσει. Ηταν κατι αμοιβαιο επομενως!
Οσο για το γ... απο τον κωλο, και αυτο μονο εαν η κοπελα γουσταρει να το δοκιμασει σε καποια φαση.
Αρα στις περιπτωσεις αυτες δεν υπαρχει θεμα "εξουσιας" - προσφερω και προσφερεις....

Ωραίος :P προσφερω και προσφερεις τέλειο αυτό ...

Προφίλ: ParanoidGR Άλλα από ParanoidGR

Μήνυμα #57743 από mixroula στις 17 Ιανουαρίου 2010, 2:33 πμ

mixroula

Εικονίδιο

μέλος από 27/12/2009
εμενα παντως μ αρεσουν...να ακουω διαφορα...πολλες φορες μου βγαινουν και μενα ..αλλες παλι οχι..εξαρταται μου χει τυχει να ειμαι με καποιον πολυ καιρο και να μη μπορω να πω τιποτα...και με σχεση ενος μηνα να λεω τα παντα..να λυνεται η γλωσσα κατευθειαν...μερικες φορες μαλιστα αν δεν ακουσω διαφορα δεν μπορω να τελειωσω....

Προφίλ: mixroula Άλλα από mixroula

Μήνυμα #57776 από sophie28 στις 18 Ιανουαρίου 2010, 2:10 πμ

sophie28

Εικονίδιο

μέλος από 15/1/2010
εμεις το ξεκινησαμε οταν ειμασταν μακρια με μηνυματα για να τον "βοηθησω" ετσι εχουμε φτασει σε σημειο που οταν λειπει να γεμιζει το κινητο με προστυχα... τωρα πανω στο σεξ χμμμμ εχουμε ενα θεμα, αμα δεν μου πει εκεινος κατι εγω ντρεπομαι... αλλα τα λεω απο μεσα μου :P ξερω δεν πιανετε μια φορα που λεγαμε μπορω να πω πως του αρεσε υπρβολικα!!!! φανηκε στο τελος επομενως γιατι οχι???? χρειαζονται εναλλαγες σε αυτον τον τομεα για να μην βαρεθεις!!! αν θες μπορεις να αρχισεις ομαλα με την κοπελα σου... ακομα κ με μηνυματα... ειμαι μονο κ σκεφτομαι τοτε που..... εσενα σ'αρεσει οταν...... αρχιζε σιγα σιγα να το φερνεις στο πιο προστυχο αμα ανταποκρινεται κ εκεινη... πεταξε καμια μερα θα μ'αρεσε μια φορα απο περιεργεια να μιλησουμε ετσι... δεν νομιζω να μην μπει στο μυαλο της.....

Προφίλ: sophie28 Άλλα από sophie28

Μήνυμα #57777 από sophie28 στις 18 Ιανουαρίου 2010, 2:18 πμ

sophie28

Εικονίδιο

μέλος από 15/1/2010
τωρα στην κουβεντα για το χυσιμο κ εγω τον αφηνω οπου θελει... στο προσωπο στο στηθος στον πωπο(οχι μεσα εξω εννοωωωωω-για το αλλο που κ που :P ) παιδια οτι ευχαριστιεστε να κανετε!!! αμα καποιος δεν θελει ας μην το κανει.... εμενα μ'αρεσει να τον ευχαριστω ετσι.. αν κ ο δικος μου προτιμα στο στομα γιατι ξαπλωνει κ δεν κανει τιποτα :P κ δεν ειμαι κ χαζογκομενα απλα θελω ο συντοφος μου να ευχαριστιετε το κρεβατι μαζι μου οπως κανω κ εγω μαζι του.... δεν το θεωρω υποταγη..... αν κ δεν νομιζω να αρεσει στα αγορια λογω "παλιων εποχων" αλλα λογω του τι βλεπουν σε τσοντες... κ κατι αλλο που διαβασα στο ματι αμα πετυχει εχω ακουσει οτι σε ποναει αλλα ρε παιδια τα κλεινουμε :P

Προφίλ: sophie28 Άλλα από sophie28

Μήνυμα #57778 από Seorge στις 18 Ιανουαρίου 2010, 2:35 πμ

Seorge

Εικονίδιο

μέλος από 28/5/2009
ουαου τι εξέλιξη υπάρχει ρε παιδιά?που ζω...?στο μεσσαίωνα?

Προφίλ: Seorge Άλλα από Seorge

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2014 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas