Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Σάββατο, 20 Απριλίου

σπυρακια στο πεος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60070 από ghost23 στις 09 Απριλίου 2010, 1:21πμ

ghost23

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος εδω περα.....
θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.Εχω παρατηρησει οτι εχο βγαλει κατι ασπρα σαν σπυρακια σχεδον σε ολο το πεος μου...νομιζω οτι τα εχω μονο εκει που την πιανω για να τραβιξω μ@λ@κι@....εσεις τι λετε?? μιπως ειναι απο τον ιδρωτα που εχει το χερι μου?...δν ειναι μεσα στο κεφαλακι!!δηλαδη δεν ειναι αυτα τα πεαρλυ παπουλς που λετε....α και κατι σημαντικο...πως θα καταλαβω οτι αρχιζουν να εμφανιζονται?γτ σε ενα πολυ μικρο μερος στο κεφαλακι βγηκαν κατι πολυ μικρα..
σας παρακαλω απαντηστε γρηγορα γιατι εχω ανχωθει!!!!

ευχαριστω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60080 από benedictos στις 09 Απριλίου 2010, 2:53πμ

benedictos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
καλησπερα. δεν πιστευω οτι ειναι τιποτα. αλλα πηγεναι σε ενα αφροδισιολογο γιατι και ενα φιλοσ μου ειχε το ιδιο προβλημα και του ειπαν οτι ειναι οξυτενη κονδυλωματα. ενασ ιοσ που δεν αποκταται αποκλειστικα και μονο απο την σεξουαλικη επαφη. δεν θεραπευεται αλλα με σιγκεκριμενη θεραπεια περιοριζεται. καποιοι λενε οτι ισωσ προκαλει τον καρκινο του προστατη. δεν πιστευω να ειναι κατι τετοιο αλλα πη γεναι να κοιταχτεισ. κατα πασα πιθανοτητα ειναι υπερτροφικοι καποιοι αδενεσ. μην ανγχωνεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60084 από ghost23 στις 09 Απριλίου 2010, 10:25πμ

ghost23

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ευχαριστω φιλε μου αλλα μπορει και να μην εχεις καταλαβει τι ακριβως εχω...πως να στο πω τωρα?δεν ειναι ακριβως σπυρακια....ειναι κατι ασπραδια απλως πανω στο πεος και οταν μου σηκωνετε, ισα ισα(μα ελαχιστα!!!)προεξεχουν σαν μπιμπικακια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60089 από ghost23 στις 09 Απριλίου 2010, 12:42μμ

ghost23

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
σας παρακαλω θελω και αλλες γνωμες!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60112 από Xristaraaas στις 09 Απριλίου 2010, 5:12μμ

Xristaraaas

banned
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φιλε αυτα τα ασπραδια κατω απο την βαλανο τα εχω και εγω. Δεν μπορω να σου το εξηγησω στα ελληνικα τωρα αλλα ειναι κατι σαν καλοηθεις ογκοι του πεους και ειναι απολυτα φυσιολογικο για πολλους αντρες, δεν δημιουργουν κανενα απολυτως προβλημα. εγω τα εχω μονο κατω απο το κεφαλακι.Πηγαινε σε εναν καλο ουρολογο για να σου πει ακριβως τι εχεις γιατι αποδω κανεις δεν μπορει να σου εξηγησει !!!
Αλλα δεν νομιζω να χρειαζεται να ανησυχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60119 από benedictos στις 09 Απριλίου 2010, 9:10μμ

benedictos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Αν ειναι αυτο που λεσ δεν ειναι τιποτα σημαντικο. θα φυγουν μονα τουσ καποια στιγμη. δεν λεω αυριο μεθαυριο αλλα σε καποια χρονια. μην ανησυχεισ καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60121 από ghost23 στις 09 Απριλίου 2010, 10:16μμ

ghost23

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια με καθησυχασατε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65031 από TimX στις 21 Αυγούστου 2010, 1:42πμ

TimX

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Το ιδιο "προβλημα" το εχω κι εγω! Εμφανιστηκε την 1η φορα που εκσπερματωσα. Ειμαι 19 κ το εχω περιπου 6-7 χρονια! Δε πηγα ποτε σε γιατρο να μαθω και δε πιστευω οτι ειναι ανησυχητικο! Ισως καποια μερα να παω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82973 από pique στις 02 Αυγούστου 2011, 8:25μμ

pique

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας φιλαρακια. λοιπον εγω εχω παει σε δερματολογο γι αυτο το πραμα το οποιο αναφερεστε κ συμφωνω με τον χρισταρα.. ο δερματολογος μου ειπε το εξης= πως ειναι απολυτα φυσιολογικα κ δεν σου δημιουργουν απολυτος κανενα προβλημα, ειναι αδενες κ τους εχει ο καθε αντρας απλα σε μερικουσ ειναι πιο εμφανη (αντιαισθιτικο μεν αλλα τι να κανουμε να τα βαλουμε την φυση).. καλο ειναι οσοι εχουν τετοιου ειδους προβλημα να πανε στο ιατρο κ αυτο πιο πολυ για να φυγει το αγχος.. να προσεχετε την υγεια σας ολοι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90803 από βαγγος στις 13 Δεκεμβρίου 2011, 10:48μμ

βαγγος

μέλος από: 13/12/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
kalispera paidia...
eimai exw vgalei kai gw sto meros tou peous mou kt mikra san spirakia opou m ta plisimata den exoune figei.
vevea den gnorizw apo ti prohl8an kai oute exw paei se kapio giatro...
sas parakalw apadiste m sidoma...eimai anxomenos kai den 3erw ti na kanw :/

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login