Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διάβασα τόσα για τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυναικειος οργασμος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61277 από nathalie στις 13 Μαΐου 2010, 10:34πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Με το αγορι μου εχουμε ολοκληρωμενες επαφες εδω και περιπου ενα μηνα.Πριν τα φτιαξουμε ημουν παρθενα οποτε ηταν ο πρωτος μου.Αρχικα μπορω να πω οτι δεν μου αρεσε ιδιαιτερα αλλα τωρα καθε φορα ειναι και καλυτερα,δεν εχω φτασει ομως στην κορυφωση.Ξερω οτι πολλες γυναικες δεν μπορουν να φτασουν σε οργασμο,και οτι συνηθως ειναι ψυχολογικα τα αιτια.Εγω ομως δεν ειμαι ποτε σφιγμενη και δεν εχω ταμπου με τετοια θεματα,ειμαι ανοιχτη σε καινουρια πραγματα.Η απορια μου ειναι η εξης: μηπως φταιει που ειμαι σχετικα απειρη ακομα (αφου εδω και ενα μηνα μονο κανουμε σεξ) ?Εσεις κοριτσια μετα απο ποσο καιρο επαφων φτασατε σε οργασμο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61282 από Pelvic_Thrust στις 13 Μαΐου 2010, 2:41μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Μηπως το αγορι σου δεν το κανει και με το καλυτερο - αισ8ησιακο τροπο ?

Το sex πρεπει να ειναι πολυ αισθησιακο για να φτασεις στην κορυφωση. Οχι απλα η πραξη με φυλια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61283 από XxMikexX στις 13 Μαΐου 2010, 5:05μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
για να νιωσεις οργασμο εκτως απο σενα πρεπει να ειναι και το αγορι ικανο να σε φερει σε οργασμο...
αν το αγορι κοιταει απλα να περναει καλα... δεν θα ερθεις ευκολα σε οργασμο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61286 από nathalie στις 13 Μαΐου 2010, 5:33μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Μμμ τι να σας πω,ειδικα τον τελευταιο καιρο προσπαθει,αλλα ισως να προσπαθει τοσο που να εχω κι εγω το μυαλο μου πολυ εκει.
Κανεις αλλος παιδια? Θα ηθελα γνωμες και απο κοριτσια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61311 από nathalie στις 14 Μαΐου 2010, 9:44πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Καμια αλλη απαντηση βρε παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61324 από Webmaster στις 14 Μαΐου 2010, 7:06μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Είναι λογικό γιατί σπάνια οι γυναίκες έρχονται σε οργασμό από τον κόλπο και μόνο. Βασικά σχεδόν ποτέ και όσες λένε πως το καταφέρνουν λένε ψέματα.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61349 από Doctoras στις 14 Μαΐου 2010, 11:44μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Για να ερθει μια κοπελα σε οργασμο θελει να ειναι χαλαρη και να μην σκεφτεται αν θα τελειωσει αυτη την φορα η οχι.Απο την στυγμη που εχει καρφωθει αυτο το πραγμα στο μυαλο σου βαζω στοιχημα οτι δεν παει το αγορισου να κοπανιεται και να λιωνει ορες πανω σου σε οργασμο δεν θα ερθεις με τιποτα.Σε αυτο πρεπει να βοηθισεις και λιγο και εσυ μην ριχνουμε ολο το φτεξημο στο αγορι σου.Και σε καμια περιπτωση δεν μπορει κανεις απο δω να τον λεει αχρηστο η ανηκανω να ευχαριστησει κοπελα η ακαταλληλο γιατι ολοι μας εχουμε βρεθει στην θεση του και εχουμε νιωσει απογοητευση επιδη δεν τα καταφεραμε βαζω στοιχημα για αυτο.Οποιος το αρνηθη θα ειναι μεγαλος ψευτης.Αν και παλι νομιζεις οτι το αγορι σου μπορει να κανει κατι γιανα σε κανει να νιωσεις ανετα η να σκευτεις πιο εσιοδοξα ζητα του το.Πρεπει να περνουμε και εμεις το ρολο του ψυχολογου καθε φορα.Το μονο συγουρο ειναι οτι αν δεν παψεις να το σκευτεσαι αυτο οργασμο δεν θα εχεις.
Παιξτε λιγο πιο πολυ πριν γινει οτι γινει ειναι μια καλη αρχη για να ειστε χαλαροι και ετοιμοι για ολλα και οι δυο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61350 από Razor στις 14 Μαΐου 2010, 11:52μμ

Razor

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
posi wra kanete erota me to agori sou? mipos telioni poli grigora kai etsi den se exei ferei pote se orgasmo?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61351 από MaRmO στις 15 Μαΐου 2010, 12:46πμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω απο την 3η φορα ειχα οργασμο...αλλα συνηθως σε μια συγκεκριμενη σταση...οχι σε οποιαδηποτε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61367 από mipais στις 15 Μαΐου 2010, 4:48μμ

mipais

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2010
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
γιατι δεν του λες να στο γλυψει να βαλει και δαχτυλακη και μετα οταν το κανει να το κανει καπως γρηγορα νομιζω οτι θα εχει διαφορα αμα καταλαβενεις τ ενοο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login