Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Φτου σου!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πεος...θελω help!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62284 από gerasimos στις 05 Ιουνίου 2010, 10:57μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
γεια σας!ειμαι 17....γενικα στην αναπτυξη μου δεν παω οπως ολα τα παιδια κ αργω λιγο...πχ δεν εχω ακομα γενια κ εχω μονο μουστακι κ αργησα μια περιοδο να ψηλωσω αλλα τωρα ειμαι στο υψος σαν ολα τα παιδια της ηλικιας μου.τα θεματα μου που θελω απαντησεις ειναι για το πεος!

1)νομιζω οτι σε μεγεθος το πεος μου ειναι κανονικο αλλα για να πω την αληθεια δεν το εχω μετρησει...το δικο σας μεγεθος σε αυτην την ηλικια ποσο ειναι?σε αυτην την ηλικια το κανονικο ποσο πρεπει να ειναι?

2)δεν εχω κανει ακομα σεξ αλλα που θα παει θα κανω κ εγω....να μπω στο θεμα ομως,οταν την παιζω το πετσακι η καλλυμα οπως το λενε δεν φτανει μεχρι κατω κ φτανει ισα ισα μεχρι την μεση του κεφαλιου αν τα λεω σωστα(ολο εκεινο λεμε κεφαλι ετσι η μονο αυτο που βλέπουμε στην αρχη λεμε ετσι?).....πιο κατω δεν παει κ ειναι λες κ σφηνωνει...στις ταινιες ομως που βλεπω σε καποιους το κεφαλι ειναι ολο εξω απο την αρχη κ βγαινει ολο το κεφαλι ενω σε αλλους ειναι σαν το δικο μου κ οταν δεν κανουν τιποτα το πετσακι ειναι απανω κ οταν κανουν sex τους κατεβαινει νομιζω ολο ενω σε εμενα δεν κατεβαινει ολο κ αμα προσπαθησω αρχιζει κ ποναει λιγο ενω φτανει μεχρι την μεση του κεφαλιου κ φτανει μεχρι την μεση,εχω ακουσει οτι αυτο που εννοω εγω κεφαλι ολο καπου το κοβουνε!συνεχιζω.... ειναι κακο αυτο η απο μονο του θα γινει κατι τετοιο καποια στιγμη κ θα κατεβει ολο σαν τις ταινιες που μπορουν κ το κατεβαζουν?η θα μπορω ανετα να το κατεβασω απο την πρωτη φορα που θα κανω sex κ θα γινει μονο του?παντως αν προσπαθησω να το κατεβασω κατω δεν γινεται κ ασε που ποναει λιγο κ δεν το ριψοκινδυνευω!χτες το δοκιμασα κ μετα το πετσακι δεν ανεβαινε για καποια λεπτα μεχρι να ηρεμησει το πεος που το εφτασα ως το οριο λεω εγω!παντως αν δοκιμασω το κεφαλι βγαινει εξω αλλα απο μονο του δεν μου εχει βγει.lol...τι να κανω?ειναι λογικο?

3)ειμαι 17 οπως ειπα....κανει να την παιζουμε εμεις τα αγορια γιατι κ εγω οπως πολλοι εχουν αυτο το ερωτημα κ οταν το κανουν νιωθουν τυψεις?αν ναι....την εβδομαδα ποσο?η καθε μηνα 2 φορες?τι....?δλδ εσεις καθε ποσο την παιζετε τα αγορια που ειναι σαν εμενα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62285 από gerasimos στις 05 Ιουνίου 2010, 11:27μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
για να γινω πιο κατανοητος στο θεμα 2 που θελω την απαντηση σιγουρα.....
αυτο το καπελακι που λεει ο λογος σε εμενα δεν ειναι ετσι κ το καλυπτει το πετσακι!ενα φιλος μου ελεγε οτι πρεπει να το κανω να γινει σαν την photo!οταν πρoσπαθω φτανει μεχρι την μεση στο καπελο..οπως το λενε αυτο κ ποναει λιγο!διαβαστε πιο πανω αυτα που εγραψα κ πειτε μου. Το Link μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62286 από syrianos στις 05 Ιουνίου 2010, 11:47μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
μπορεις να την παιζεις οσο θελεις.Μην ακους μαλακιες που λενε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62287 από minrotateonoma στις 06 Ιουνίου 2010, 12:20πμ

minrotateonoma

μέλος από: 21/6/2009
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
το φυσιολογικο μεγεθος για την ηλικα σου ειναι 12-... εκατοστα.
το οτι το πετσακι δεν κατεβαινει ολη την βαλανο και σε ποναει, λεγεται φιμωση και θεραπευεται με περιτομη, μια μικρη εγχειριση ενος τεταρτου.
να την παιζεις αφοβα οσες φορες θελεις και να μην εχεις τυψεις. δεν υπαρχει οριο η κανονες σε αυτο το θεμα
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62291 από gerasimos στις 06 Ιουνίου 2010, 2:01πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ευχαριστω για τις συμβουλες!πειτε οτι εχω φιμωση....πως καταλαβαινουμε αν εχουμε?περα απο αυτο το οτι μπορει να μην κατεβαινει το πετσακι υπαρχουν αλλοι τροποι για να το καταλαβεις?αμα εχω κ δεν παω να μου κανουν περιτομη θα γινει τιποτα κακο?θα μπορω να κανω sex?θα εχω πονους η τιποτα τετοιο?παντως αμα εχω ντρεπομαι να παω σε αντρα γιατρο κ να του δειξω τιποτα τετοιο κ ασε που ειναι λιγο αργα για να τους πω κατι τετοιο αφου ειμαι 17!παντως πειραζει να μην κανω περιτομη κ εχω κατι τετοιο κ να συνεχισω?σας παρακαλω πειτε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130200 από xax στις 11 Σεπτεμβρίου 2014, 3:42μμ

xax

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κάνεις εγχείρηση και μετά είσαι οκ κάνεις ότι θέλεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130211 από Webmaster στις 11 Σεπτεμβρίου 2014, 7:52μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δεν είναι απαραίτητη η περιτομή σε ελαφράς μορφής φίμωση, με την εξάσκηση και το χρόνο θα λασκάρει το δέρμα και θα κατεβαίνει πιο άνετα.

Όταν λέω εξάσκηση εννοώ κάθε μέρα να το σπρώχνεις ΕΛΑΦΡΑ και λίγο πιο κάτω, όχι όλο και απότομα όπως αυτό που είπες που κλείδωσε, διότι αν κλειδώσει εκεί για μερικά λεπτά και κοπεί η κυκλοφορία του αίματος (παραφίμωση) αυτό είναι ιατρικό επείγον.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login