Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Εμμονη ιδεα...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #64913 από DAINOS στις 17 Αυγούστου 2010, 3:06μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Καλησπερα

Ειχα παει με την κοπελα μου πριν λιγεσ μερες. Το καναμε με προφυλακτικο μολις τελειωσα επιασα με το δαχτιλο μου το προφ και το εβγαλα. μετα τις εβαλα δαχτυλο. Στο χερι μου ειχα τα υγρα απο το δικο τις.... απο την προιγουμενη φορα που της εβαλα δαχτυλο. Αλλα επιδη ειχε περαση πολυ ωρα στεγνωσαν. Μετα μου ηρθε η ιδεα μην επιασα τιποτα σπερμα απο τα δικα μου στο προφ. αλλα ουτε εσπασε ουτε ειχα τιποτα στο χερι μου ειναι ολα οκ. Αλλα μου εχει κολησει η ιδεα.... μου εχει κολησει για τα καλα !!! να ροτισω ... απο τοτε που επιασα το προφ ητανε 5 - 6 λεπτα μετα που της εβαλα δαχτιλο. ακομα και να επιανα σπερμα δεν θα ητανε αδυναμο ? μετα ητανε η δευτερη μερα μετα την περιοδο που της σταματησε. και τελος αρκη μια σταγωνα σπερματος για να αφισει εγκιο μια ?

Υ: Ειμαι συγουρος οτι δεν εγινε τιποτα αλλα μου εχει κολισει η ιδεα. απαντιστε μου αμα μποριτε στις ερωτισεις.

Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64914 από VeTeRaNoS στις 17 Αυγούστου 2010, 3:29μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Αμέ μια σταγόνα είναι αρκετή να γονιμοποιήσει.
Το θέμα είναι πως εσύ απλά έπιασες το προφυλακτικό,θέλω να πω δεν το άνοιξες να πιάσεις το σπέρμα έτσι?E τότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς.
Αν έπιασες το σπέρμα και μετά πηγες και έβαλες δάχτιλο δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε...Ίσως και πάλι να μην υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64915 από m@ria στις 17 Αυγούστου 2010, 4:03μμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
...


lol
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64923 από DAINOS στις 18 Αυγούστου 2010, 9:15πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Οχι δεν επιασα σπερμα , απλα πριν το βγαλο ειχα πιασει το μουνι της και ητανε υγρο το δαχτιλο μου , οπως εβγαλα το προφ μου κολησε η ιδεα μην επιασα σπερμα και δεν το καταλαβα. δεν νομιζω ομως γιατι απο εξω το επιασα και το πεταξα και το σπερμα ητανε ολο μεσα δεν ειχε βγει ουτε λιγο εξω το εβλεπα. Μου κολησε η ιδεα ομως , μεχρι να της ερθει περιοδος θα μου είναι κολλημένη η ιδεα. αλλα ειναι σταντε οτι δεν εγινε τιποτα. τεσπα ! thnx αμα μπορειτε να απαντισετε και στις αλλες ερωτισεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64927 από VeTeRaNoS στις 18 Αυγούστου 2010, 9:44πμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(DAINOS@18 Αυγούστου 2010)
Οχι δεν επιασα σπερμα , απλα πριν το βγαλο ειχα πιασει το μουνι της και ητανε υγρο το δαχτιλο μου , οπως εβγαλα το προφ μου κολησε η ιδεα μην επιασα σπερμα και δεν το καταλαβα.

Φιλε μην το σκέφτεσαι καν τίποτα δεν έγινε.Χαλάρωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #65309 από Amelia στις 27 Αυγούστου 2010, 3:51μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι μπορει να μεινει εγγυος απο λιγο σπερμα.
Μπορει να μεινειεγγυος και ας εχει μεινει εκτεθειμενο το σπερμα για καποιο χρονικο διαστημα. Οι πιθανοτητες ειναι λιγοτερες σιγουρα αλλα παραμενουν πιθανοτητες.
Εσυ μην αγχωνεσαι αφου ξερεις μεσα σου πως δεν εχει περασει το σπερμα σου μεσα της αλλα να προσεχεις αλλη φορα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65329 από tsepra στις 27 Αυγούστου 2010, 9:51μμ

tsepra

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
poso xronon eisai esu pouto ekanes?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65351 από Doctoras στις 28 Αυγούστου 2010, 1:35πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Απο τι ειπες η κοπελα ειχε υγρανθει ετσι?Οποτε με μια σταγονα σπερματος δεν υπαρχει καμια πυθανοτητα να μεινει εγγυος 99,9%....
Γιατι οπως εχω προαναφερθει τα υγρα στο περιβαλλον της γυναικας ειναι οξυνα το σπερμα ειναι βασικο.Αυτα τα δυο εξουδετερωνονται.Αλλα μια σταγονα σπερματος θα χαθει στο οξινο χαρακτηρα του κολπου.
Εξαλου αν εχεις ακουσει οτι για να μορει καποιος αντρας να γινει μπαμπας θα πρεπει να εχει ποσοτητα σπερματος περριπου μια κουταλια του γλυκου!!! ~Εγω προσωπικα νομιζω οτι πρεπει να χαλαρωσεις.~
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65354 από berdemenios στις 28 Αυγούστου 2010, 2:34πμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Φιλε doctora αυτο που λες για εμενα δεν ισχυει...τι σημαινει το οτι ειναι οξινο το ph?? απλως οτι ειναι δυσκολο να επιβιωσουν τα σπερματοζωαρια μας...δεν ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ ομως..ακομα και μια σταγονα ειναι αρκετη..μπορει η γυναικα να ειναι "καρπερη"...καθε γυναικα ειναι διαφορετικη οποτε το ph στην περιοχη του κολπου διαφερει απο γυναικα σε γυναικα..αν ηταν να χρειαζοταν ενα κουταλακι του γλυκου να μεινει εγκυος μια κοπελα δεν θα υπηρχαν τοσες ανεπιθημητς εγκυμοσυνες..δυμφωνω στο να ησυχασει αλλα πρεπει να προσεχουμε πολυ με αυτα τα πραγαμτα εκτος αν εχεις ορεξη να ακουσεις το "μπαμπα" απο πολυ νωρις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65372 από Doctoras στις 28 Αυγούστου 2010, 12:43μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν το αποκλεισα ενοειται οτι μπορει αλλα ειναι απυθανο.
1)Το παιδι απλα υπεθεσαι οτι μπορει να ειχε αρρα μιλαμε για λιγοτερο απο σταγονα ακομα και για καθολου.
2)Το σπερμα ειναι που ειναι σε μικρη ποσοτητα ξεραθηκε κιολας με αποτελεσμα να μην ειναι ικανο να ξαναγυρισει αφου ειναι σε τοση μικρη ποσοτητα σε υγρη μορφη.

Να στο θεσω αλιως.Απο τα 100000000+ σπερματοζωαρια μονο το 1 καταερνει αντε δυο να φτασουν στον περιβοητο προορισμο τους.
Αυτο σημενει πως το ταξιδι ειναι δυσκολο.Αρα αυτο το πραγμα (μικρη μαζα) που ουτε καν σταγονα ηταν ζητημα να περιειχε 1000-20000 που ειναι πολυ μικρος αριθμος για να προχωρησουν ολλα μαζι ειναι αδυνατον να ευτασαν.

Τωρα βγαλε συμπερασμα εγω ετσι εχω διαβασει και ετσι ξερω τωρα ολλα
πεζονται με πυθανοτητες απο την στιγμη που υπαρχουν υποψιες.Και δεν μπορουμε ενοητε να αποκλεισουμε καμια μα καμια μονο να υποθεσουμε πια ειναι πιο κοντα στο αυτο που προκειτε να συμβει!.

Ξεχαστε τοτε τα περι ph που ισως ννα σας φενονται ασυμαντα και ανουσια σκευτιτε τα αλλα που αναφερα παραπαννω.


προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login