Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πεος Προβλημα Με πετσακι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69041 από Παναγιώτης στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 2:20πμ

Παναγιώτης

μέλος από: 15/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..μια βοηθεια με μερικες απαντησεις θα ηθελα...λοιπον...ειμαι 17 χρωνον...και εχω ενα προβλημα που με βασανιζει εδω και χρονια....το πετσακι κατεβενει με το ζορι....επιδι ειναι λιγο στενο...μια φορα προσπαθησα το κατεβασα εβαλα λιγο λαδακι για να γλιστραει το αφισα λιγη ωρα αλλα τπτ...το θεμα μου ειναι οτι δν μπορω να αγγιξω καν το κεφαλακι...ποναει αφανταστα και δν ξερω γιατι..τωρα τελευτεα με τον γνοστω (αυνανισμο) το χω κανει λιγο πιο μαλακο..αλλα και παλι δν μπορω να το κατεβασω...και ποναει ακομα ιδικα οταν το ειχα κατεβασει και πηγενε πρωσ στυση αυτη η κλοστουλα σαν να αρχιζε να με ποναει και γενικα λες και ηταν πολυ στενο...με την κοπελα μου εχω ψηλοπροχωρισει αλλα μεχρι τα προκαταρκτικα...δλδ δν εχουμε ολοκληρωσει επιδη ποναω με το παραμικρο που θα αγγιξει το κεφαλακι...και που θα παει να ανηξει το πετσακι...τι μπορω να κανω ρε παιδια για να διορθοσω αυτο το προβληματακι?? δωστε μερικες λυσεισ καποιοι παθουμενοι που το ξεπερασαν...Ολες οι απαντησεις δεκτες...ευχαριστω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69049 από drogbach στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 1:36μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Ειχα τ ιδιο προβλημα πριν κανα μηνα..Επεμβαση χαλινου δηλαδη σου κοβουν την κλωστη...Ο μονος πονος που θα νοιωσεις ειναι αυτος της αναισθσιας...15 λεπτα διαρκει και κοστος γυρω στα 240 ευρω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69052 από jimmas στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 1:53μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Κλείσε ένα ραντεβού σε έναν ουρολόγο να το κοιτάξει. Τα συχνότερα προβλήματα είναι δύο: η φίμωση (όπου το πετσάκι καλύπτει το κεφαλάκι και δεν το αφήνει να εμφανιστεί) και ο βραχύς χαλινός (όπου αυτή η κλωστή είναι πολύ κοντή και δεν αφήνει το πετσάκι να κατέβει και να φανεί το κεφαλάκι).

Αρκετά θέματα υπάρχουν στο φόρουμ με αυτά τα δύο προβλήματα (δεν έχεις παρά να κάνεις μια αναζήτηση) και λύνονται με μια μικρή επέμβαση που είναι είτε η περιτομή (στην περίπτωση της φίμωσης) είτε το κόψιμο του χαλινού (στην άλλη).

Ψάξε στο φόρουμ ή στο ίντερνετ για αυτά τα δύο και θα βρεις αρκετά. Πάρα πολλοί αντιμετωπίζουν τέτοια προβλήματα... Πάντως πήγαινε το συντομότερο σε έναν ουρολόγο. Ιδιαίτερα αν θέλεις να προχωρήσεις με την κοπέλα σου και να είσαι άνετος βιάσου γιατί αν τελικά κάνεις μία από αυτές τις μικροεπεμβάσεις θα πρέπει να απέχεις από θέματα σεξ ή αυνανισμού για ένα διάστημα.

ΥΓ.: Το κεφαλάκι μπορεί να σε πονάει επειδή απλά είναι περισσότερο ευαίσθητο καθώς δεν βγαίνει συχνά έξω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69060 από tasos41997 στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 3:42μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
ναι καλητερα πιγενε σε εναν ουρολογο και κοιτα τι θα πει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #69067 από Whalfyin στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 6:30μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παλιά ήταν και μένα έτσι, για να φανταστείς δεν ηξερα ότι έπρεπε να κατεβαίνει το πετσάκι, εμένα όμως κατεβένει πλέον έυκολα, πέρασε με τον καιρό. Καλό είναι όμως να επισκεφτείς ένα γιατρό.

Το κεφαλάκι σε πονάει όταν το ακουμπάς επειδή δεν έχει βγεί πολύ έξω. Και εμένα ακριβώς το ίδιο ένιωθα, και επίσεις ήταν λίγο μπλαβισμένο.

Νιώθω λες και βλέπω τον εαυτό μου σε αυτό το ποστ, χαχαχα.

Μια χαρά είμαι τώρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69106 από Παναγιώτης στις 16 Δεκεμβρίου 2010, 12:11πμ

Παναγιώτης

μέλος από: 15/12/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το πιο συγκεκριμενο μου προβλημα πιστευω πως ειναι αυτο...το να με ποναει το κεφαλακι...Dim360 εσυ εκανες κατι για να μην σε ποναει και να σου ανηξει το πετσακι?? η απλα απο μονο του? γιατι πιστευω πως αν δν το πειραξεις μενει καλυμενο...λες να το κατεβασω οπως ειχα κανει μια φορα και να το αφισω λιγο εξω το κεφαλακι μπας και φτιαξει και δν ποναει???γιατι με το χαλινο ι το πετσακι δν εχω και τοσο μεγαλο προβλημα απλος πιστευω οτι θελει λιγη εξασκισει και να το αφισω να παρει λιγο αερα τι εννοω...να το αφισω εξω το κεφαλακι για λιγο διαστιμα πχ οταν πηγαινω για υπνο..ετσι πιστευω θα γινει αρκετα ελαστικο και θα παρει και τον αερα του τι λες..και γενικα..τι λετε?? α και τι εννοεις οταν λες μπλαβισμένο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69470 από tsetse στις 25 Δεκεμβρίου 2010, 8:18πμ

tsetse

banned
μέλος από: 25/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τελικά Παναγιώτη τι έκανες

Εμένα το πετσάκι μισοβγαίνει, όχι τελείως όμως. Και επίσης νιώθω το κεφαλάκι πολύ ευαίσθητο στην αφή.

Λέτε να έχω πρόβλημα ή είναι θέμα εξάσκησης; Μπορεί να απαντήσει κάποιος που έκανε εξάσκηση αν βρήκε βελτίωση;

ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69565 από Whalfyin στις 27 Δεκεμβρίου 2010, 12:53μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Tsetse όπως μου είπες και στο email, (που το βρηκες το μαιλ μου αλήθεια?) εγώ απλά παλιότερα κατέβαζα κάθε μέρα το πετσάκι μου κάτω, στο μπάνιο κτλ, κάθε μέρα κατέβενε κι άλλο μέχρι που τώρα κατεβαίνει εύκολα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #69568 από Conflict στις 27 Δεκεμβρίου 2010, 1:24μμ

Conflict

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
@dim360 δεν είναι και δύσκολο.

Οσο για το παλικαρι που εγραψε το θεμα,ναι επεμβαση 15 λεπτα το πολυ και παει εως και 200 ευρω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122299 από siseish στις 09 Αυγούστου 2013, 6:47μμ

siseish

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ακούστε...είμαι 16 και έκανα χειρουργείο.. έκοψα την κλωστη..το θέμα είναι ότι μου έδεσαν μια γάζα στο κεφαλάκι και δεν μπορώ να την βγάλω..πονάω και μόνο που την τραβάω λίγο...τι να κάνω ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login