Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Σάββατο, 26 Ιουλίου
Μήνυμα #72310 από bubu10 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 5:22 μμ

bubu10

Εικονίδιο

μέλος από 11/2/2011
αποδεκτές απ.: 0
γεια σας!ειμαι με μια κοπελα εδω και λιγο καιρο και κανουμε απροστατευτο σεξ ΜΟΝΟ. εχει κανει κ πριν απο εμενα σεξ κ μου εχει πει οτι ο κυκλος της ειναι σταθερος καθε μηνα την ιδια μερα η μια δυο μερες πριν.τωρα περιμενε να αδιαθετησει χθες αλλα δεν της ηρθε και εχει τρελαθει μηπως εχει συμβει κατι..η κοπελα ειναι 18 χρονων.εχει ολα τα συμπτωματα( πρησμενο στηθος,κοιλια και συνεχως νευρα λογω ορμονων) υπαρχει περιπτωση να εχει μεινει εγκυος?αν οχι πειτε μου πλζ συμβουλες να την καθησυχασω η ν την στηριξω καπως γιατι δεν ειμαστε πολυ καλα κ μεσα στην τσιτα.τελοσπαντων εγω προσωπικα θεωρω λιγο υπερβολικη την αντιδραση της κ πιστευω οτι η καθυστερηση μιας μερας οφειλεται σε αγχος με αλλες καταστασεις που περναει και πιο δυνατο σεξ(γιατι το καναμε λιγο δυνατα κ ειχε πρηστει λιγο μετα)¨)ευχαριστω!

Προφίλ: bubu10 Άλλα από bubu10 Σχολιασμός φράσης του bubu10

Rohala Art Course
Μήνυμα #72312 από City Of Angels στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 5:54 μμ

City Of Angels

Εικονίδιο

banned
μέλος από 20/11/2010
αποδεκτές απ.: 7
Τελειωσες μεσα της κανονικα?Η' απλα μονο εγινε χωρις προφυλακτικο κ τελειωνες εξω?

Προφίλ: City Of Angels Άλλα από City Of Angels Σχολιασμός φράσης του City Of Angels

Μήνυμα #72315 από bubu10 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 8:11 μμ

bubu10

Εικονίδιο

μέλος από 11/2/2011
δεν τελειωσα μεσα της καθολου μονο εξω κ εχει φρικαρει τελιως

Μαντείο
Μήνυμα #72318 από makis92 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 8:48 μμ

makis92

Εικονίδιο

banned
μέλος από 14/1/2011
αποδεκτές απ.: 29
Πες της διαφορα τηπου << ελα ηρεμησε ελα να κανεις ενα τεστ εγκυμοσινης να ησυχασεις>> <<επειδη εισαι ανγχομενη εχεις καθυστερηση χαλαρωσε και θα σου ρθει>> για οντος αμα εχει ανγχος τοτε θα αργισει!!

Προφίλ: makis92 Άλλα από makis92 Σχολιασμός φράσης του makis92

Μήνυμα #72337 από jimmas στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 1:06 μμ

jimmas

Εικονίδιο

μέλος από 29/5/2010
αποδεκτές απ.: 38
Το τεστ εγκυμοσύνης είναι λίγο κάπως να της το προτείνει γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρο και μόνο στην ιδέα μπορεί να τσαντιστεί ακόμα περισσότερο! Προσωπική εμπειρία αλλά φυσικά κάθε γυναίκα διαφέρει! Εκτός αυτού αλλά δεν είναι πάντα έγκυρα και πρέπει να έχει περάσει ένα συγκεκριμένο διάστημα μετά την σύλληψη για να το καταλάβουν. Πάντως σίγουρα είναι μία λύση από το να αγχώνεσαι συνέχεια...

Πάντως αυτές οι γυναίκες, από την μία λένε πως δεν τις καταλαβαίνουμε επειδή δεν έχουμε τους πόνους περιόδου και δεν γεννάμε αλλά και αυτές οι ίδιες δεν γνωρίζουν καλά καλά την φύση τους!

Μια και δυο μέρες καθυστέρηση δεν είναι κάτι! Μπορεί να έχει σταθερό κύκλο αλλά μπορεί κάλλιστα να αλλάξει ή να μην έρθει περίοδος τζαστ. Υπάρχουν αρκετοί παράγοντες και το άγχος που ανέφερες είναι από τους σημαντικότερους! Αν πάει σχολείο τότε νομίζω πήρανε βαθμούς και αν είναι στο πανεπιστήμιο έχει εξεταστική οπότε είναι φυσιολογικό.

Εφόσον έχει τα συμπτώματα τότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Απλά και εσείς πάτε γυρεύοντας. Αν χρησιμοποιούσατε προφύλαξη δεν θα είχατε ανασφάλειες...

Προφίλ: jimmas Άλλα από jimmas Σχολιασμός φράσης του jimmas

Μήνυμα #72342 από confused στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 2:18 μμ

confused

Εικονίδιο

μέλος από 12/9/2010
αποδεκτές απ.: 11
Ένα θα σου πω,και βγάλε συμπεράσμα.Μου κόπηκε η περίοδος για 6 μήνες.Και όχι,δεν ήμουν έγκυος,απλά ειχα πολύ αγχος

Προφίλ: confused Άλλα από confused Σχολιασμός φράσης του confused

Μήνυμα #72346 από bubu10 στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 4:11 μμ

bubu10

Εικονίδιο

μέλος από 11/2/2011
ευχαριστω παρα πολυ που βοηθατε αληθεια..πηρε τεστ εγκυμοσυνης κ θα το κανουμε το βραδυ σπιτι.η φαρμακοποιος της ειπε οτι τα συμπτωματα ειναι τα ιδια με της εγκυμοσυνης..¨/

Μήνυμα #72362 από kalia93 στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 9:29 μμ

kalia93

Εικονίδιο

μέλος από 15/1/2011
χαλαρωσεεε...και εγω το εχω παθει...ο κυκλος της κοπελας αλλαζει...μπορει.να.ειναι σταθερος.για.ενα.διαστημα.αλλα.μετα.καποια.στιγμι.μπορει.και.να.αλλαξει...αφου.δν.τελειωσες.μεσα.της.τοτε.δεν.υπαρχει.καποιο.προβλημα...το.οτι.αργησε.λιγο.δεν.παει.να.πει.κατι.σε.ολες.συμβαινειι...

Προφίλ: kalia93 Άλλα από kalia93 Σχολιασμός φράσης του kalia93

Μήνυμα #72370 από Ντανη στις 13 Φεβρουαρίου 2011, 1:15 πμ

Ντανη

Εικονίδιο

banned
μέλος από 11/11/2009
αποδεκτές απ.: 7
εσεις οι γυναικες ειστε πολυ μπερδεμα εχετε ενα σωρο πραματα να κανετε και για να ανχωθιτε.. παλι καλα που δεν με εκαναν γυναικα θα αυτοκτονουσα.. p.s ολα θα'νε κομπλε αραξε ;)

Προφίλ: Ντανη Άλλα από Ντανη Σχολιασμός φράσης του Ντανη

ΔΕ μπορείς να εκδόσεις απάντηση.
Ο guest δε μπορεί να εκδίδει μηνύματα σ' αυτό το forum.

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2014 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas