Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία του ενός φέρνει την αποτυχία των πολλών.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

καθυστερηση περιοδου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #72310 από bubu10 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 5:22μμ

bubu10

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας!ειμαι με μια κοπελα εδω και λιγο καιρο και κανουμε απροστατευτο σεξ ΜΟΝΟ. εχει κανει κ πριν απο εμενα σεξ κ μου εχει πει οτι ο κυκλος της ειναι σταθερος καθε μηνα την ιδια μερα η μια δυο μερες πριν.τωρα περιμενε να αδιαθετησει χθες αλλα δεν της ηρθε και εχει τρελαθει μηπως εχει συμβει κατι..η κοπελα ειναι 18 χρονων.εχει ολα τα συμπτωματα( πρησμενο στηθος,κοιλια και συνεχως νευρα λογω ορμονων) υπαρχει περιπτωση να εχει μεινει εγκυος?αν οχι πειτε μου πλζ συμβουλες να την καθησυχασω η ν την στηριξω καπως γιατι δεν ειμαστε πολυ καλα κ μεσα στην τσιτα.τελοσπαντων εγω προσωπικα θεωρω λιγο υπερβολικη την αντιδραση της κ πιστευω οτι η καθυστερηση μιας μερας οφειλεται σε αγχος με αλλες καταστασεις που περναει και πιο δυνατο σεξ(γιατι το καναμε λιγο δυνατα κ ειχε πρηστει λιγο μετα)¨)ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72312 από City Of Angels στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 5:55μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Τελειωσες μεσα της κανονικα?Η' απλα μονο εγινε χωρις προφυλακτικο κ τελειωνες εξω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72315 από bubu10 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 8:11μμ

bubu10

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
δεν τελειωσα μεσα της καθολου μονο εξω κ εχει φρικαρει τελιως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72318 από makis92 στις 11 Φεβρουαρίου 2011, 8:48μμ

makis92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
Πες της διαφορα τηπου << ελα ηρεμησε ελα να κανεις ενα τεστ εγκυμοσινης να ησυχασεις>> <<επειδη εισαι ανγχομενη εχεις καθυστερηση χαλαρωσε και θα σου ρθει>> για οντος αμα εχει ανγχος τοτε θα αργισει!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72337 από jimmas στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 1:07μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Το τεστ εγκυμοσύνης είναι λίγο κάπως να της το προτείνει γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρο και μόνο στην ιδέα μπορεί να τσαντιστεί ακόμα περισσότερο! Προσωπική εμπειρία αλλά φυσικά κάθε γυναίκα διαφέρει! Εκτός αυτού αλλά δεν είναι πάντα έγκυρα και πρέπει να έχει περάσει ένα συγκεκριμένο διάστημα μετά την σύλληψη για να το καταλάβουν. Πάντως σίγουρα είναι μία λύση από το να αγχώνεσαι συνέχεια...

Πάντως αυτές οι γυναίκες, από την μία λένε πως δεν τις καταλαβαίνουμε επειδή δεν έχουμε τους πόνους περιόδου και δεν γεννάμε αλλά και αυτές οι ίδιες δεν γνωρίζουν καλά καλά την φύση τους!

Μια και δυο μέρες καθυστέρηση δεν είναι κάτι! Μπορεί να έχει σταθερό κύκλο αλλά μπορεί κάλλιστα να αλλάξει ή να μην έρθει περίοδος τζαστ. Υπάρχουν αρκετοί παράγοντες και το άγχος που ανέφερες είναι από τους σημαντικότερους! Αν πάει σχολείο τότε νομίζω πήρανε βαθμούς και αν είναι στο πανεπιστήμιο έχει εξεταστική οπότε είναι φυσιολογικό.

Εφόσον έχει τα συμπτώματα τότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Απλά και εσείς πάτε γυρεύοντας. Αν χρησιμοποιούσατε προφύλαξη δεν θα είχατε ανασφάλειες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72342 από confused στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 2:19μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Ένα θα σου πω,και βγάλε συμπεράσμα.Μου κόπηκε η περίοδος για 6 μήνες.Και όχι,δεν ήμουν έγκυος,απλά ειχα πολύ αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72346 από bubu10 στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 4:11μμ

bubu10

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ευχαριστω παρα πολυ που βοηθατε αληθεια..πηρε τεστ εγκυμοσυνης κ θα το κανουμε το βραδυ σπιτι.η φαρμακοποιος της ειπε οτι τα συμπτωματα ειναι τα ιδια με της εγκυμοσυνης..¨/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72362 από kalia93 στις 12 Φεβρουαρίου 2011, 9:29μμ

kalia93

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
χαλαρωσεεε...και εγω το εχω παθει... ο κυκλος της κοπελας αλλαζει... μπορει.να.ειναι σταθερος.για.ενα.διαστημα. αλλα.μετα.καποια.στιγμι.μπορει.και. να.αλλαξει... αφου.δν.τελειωσες.μεσα.της. τοτε.δεν.υπαρχει. καποιο.προβλημα... το.οτι.αργησε.λιγο.δεν. παει.να.πει. κατι.σε.ολες. συμβαινειι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72370 από Ντανη στις 13 Φεβρουαρίου 2011, 1:16πμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
εσεις οι γυναικες ειστε πολυ μπερδεμα εχετε ενα σωρο πραματα να κανετε και για να ανχωθιτε.. παλι καλα που δεν με εκαναν γυναικα θα αυτοκτονουσα.. p.s ολα θα'νε κομπλε αραξε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login