Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το έγκλημα δεν αποδίδει, έχει όμως καλό ωράριο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πρόβλημα(??)στον αυνανισμό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77115 από Amelia στις 17 Μαΐου 2011, 9:48μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Νομίζω πως έχω ένα μεγάλο πρόβλημα. Κάτι κάνω λάθος.
Όταν αυνανίζομαι νιώθω οτι ενώ πρέπει, δεν κρατάει όσο πρέπει.
Βασικά, χρησιμοποιώ συνήθως τα δάχτυλά μου, μια ηλεκτρική οδοντόβουρτσα(όσες δεν το ξέρετε δοκιμάστε το, δεν κουράζεται και το χέρι σας) ή το τηλέφωνο του μπάνιου(αυτό που τρέχει το νερό, αλλά αφού βγάλω τη συσκευή και μείνει το καλώδιο). Ένα από τα τρία πάντα.

Όλα μια χαρά, κανένα ιδιαίτερο συναίσθημα μέχρι που ξεκινάνε οι σπασμοί κατά κάποιον τρόπο. Βέβαια δεν είναι κανένα τρομερό τίναγμα, απλά νιώθω σαν να κυλάει πολύ γρήγορα το αίμα στο σώμα μου. Και εκεί που πάω να νιώσω να χάνομαι νιώθω κάπως σαν μουδιασμένο το σημείο αυτό και είναι ενοχλητικό αν προσπαθήσω να συνεχίσω να κάνω κάτι από τα τρία(ένα από αυτούς τους τρόπους που σας είπα πάνω). Δηλαδή η μεγάλη ευχαρίστηση δεν είναι όταν φτάσω στο μούδιασμα, αλλά εκεί που πάει να μουδιάσει, αλλά μετά, σε κλάσματα δευτερολέπτου ξενερώνω απίστευτα, γιατί πρέπει να σταματήσω.
Δεν είναι οτι με πονάει, απλά γίνεται ανυπόφορο. Και δεν εννοώ πως μουδιάζει όπως το πόδι μας όταν μας τσιμπάει, αλλά σαν να είναι υπερευαίσθητο(βρήκα τη λέξη!!!!)και να μη θέλει άλλο.

Πιστεύω οι περισσότεροι θα πείτε οτι είναι οργασμός, όπως και εγώ νόμιζα στην αρχή. Αλλά δεν νομίζω. Έχω διαβάσει άπειρες εμπειρίες διάφορων γυναικών και έχω συζητήσει με κάποιες και περιγράφουν το συναίσθημα κατακλυστικό και απολαυστικό. Και για να έχει δοθεί σε αυτό τόση αξία αποκλείεται να είναι τόσο στιγμιαίο.
Βασικά ίσως φταίει που δεν έχω ολοκληρώσει ακομη ή οτι κάνω κάτι λάθος.
Είμαι 16 ξέχασα να σας πω.

Ειλικρινά αν κάποια έχει καμία ιδέα ή πρόταση ή έχει περάσει το ίδιο ας μου απαντήσει.
Ευχαριστώ προκαταβολικά :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77126 από MM-GZ στις 18 Μαΐου 2011, 1:50πμ

MM-GZ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,

κατ'αρχάς ηρέμησε, δεν ακούγεται και για ιδιαίτερα μεγάλο το πρόβλημα.
Με ποιο τρόπο κάνεις την "δουλειά"? τρίβεις την κλειτορίδα ή με κανόνική εισχώρηση?
στην πρώτη περίπτωση δεν θα πρέπει να πιέζεις και να τρίβεις με μανία, γιατί είναι αρκετά ευαίσθητη η κλειτορίδα από μόνη της, οπότε θα έχεις αντίθετα αποτελέσματα.
Εκεί ίσως και να οφείλεται το μούδιασμα...
όσων αφορά τη δεύτερη περίπτωση, μπορείς να την συνδιάσεις με την πρώτη οπότε θα είσαι διπλά κερδισμένη.
Το βασικό σε κάθε περίπτωση είναι να το κάνεις ήρεμα και με διάθεση να φτάσεις στο ποθητό αποτέλεσμα -οργασμός- όσο χρόνο και να σου πάρει.
Αυτά με έχει διδάξει η μικρή μου εμπειρία ως τώρα! ;)
Στείλε νεώτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77208 από Amelia στις 19 Μαΐου 2011, 7:31μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Xωρις εισχώρηση.
Αλλά το θέμα είναι πως δεν το κάνω βεβιασμένα.
Δηλαδή σκέφτηκα όσα μου είπες και σήμερα που προσπάθησα θεωρητικά πιο ήρεμα δεν είδα κανένα αποτέλεσμα... Μήπως... μέχρι εκεί πάει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77693 από Amelia στις 24 Μαΐου 2011, 10:31μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Σήμερα προσπάθησα να επιμείνω λίγο παραπάνω και να συνεχίσω μέχρι να μη θέλω άλλο μήπως και σταματούσα πολύ αργά... Αλλά δεν άλλαξε κάτι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77703 από greecehonda στις 24 Μαΐου 2011, 11:46μμ

greecehonda

μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
προσπαθισε να εισχορισεισ τα δαχτυλα στην κλιτοριδα μηπωσ γινει κατι καλλιτερο.σκεψοθ παραλληλα και αλλουσ τροπουσ που μπορει να σε ικανοπιοισουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77707 από M1k3y στις 24 Μαΐου 2011, 11:53μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(greecehonda@24 Μαΐου 2011)
προσπαθισε να εισχορισεισ τα δαχτυλα στην κλιτοριδα μηπωσ γινει κατι καλλιτερο.σκεψοθ παραλληλα και αλλουσ τροπουσ που μπορει να σε ικανοπιοισουν

Πώς να τα εισχωρήσει βρε στην κλειτορίδα, προφανώς στον κόλπο εννοείς.

Βασική ανατομία ΟΕΟ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77839 από Nicolas στις 26 Μαΐου 2011, 9:45πμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Νορμαλ ακουγεται.

Προφανως ακομα το σωμα σου δεν εχει να σου δωσει κατι παραπανω κατι που θα γινει αργοτερα.

Το μονο που θα σου ελεγα να δοκιμασεις ειναι να καθυστερησεις τον οργασμο σου δηλαδη λιγο πριν το "ωραιο" σημειο σταματα για μερικα δευτερολεπτα και συνεχισε και μετα ξανα το ιδιο και ξανα το ιδιο και πες μας αν ειχε καποια διαφορα. Πολλα πραγματα βοηθουν ακομα και το να βλεπεις ερωτικεσ σκηνες πιο πριν η κατα τη διαρκεια αν αυτο ειναι του γουστου σου βεβαια.

Δοκιμασε αυτο που λεω παντως εχει συνηθως αποτελεσμα για ολους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78369 από MM-GZ στις 01 Ιουνίου 2011, 3:03πμ

MM-GZ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Amelia όλα καλά τελικά? κατάφερες τίποτα?
όπως σου είπα η κλητορίδα είναι πολύ ευαίσθητη και θα πρέπει να είσαι πολύ ευγενική!
Mε υπομονή θα καταφέρεις πααααρα πολλά πράγματα ;)
όταν ξεκινάς, είσαι υγρή? ή το κάνεις "δοκιμαστικά" ας πούμε?
βοηθάει να είσαι υγρή ή τουλάχιστον να χρησιμοποιείς λυπαντικό! πάντα με ευγένεια όμως!
ο οργασμός είναι ολόκληρη αποκάλυψη όταν συμβεί!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131532 από CoolGirl123 στις 15 Δεκεμβρίου 2014, 4:42μμ

CoolGirl123

μέλος από: 14/12/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Το παθαινω και εγω, εγω το κανω με το καλωδιο του μπανιου απο παρα πολυ μικρη δεν ηξερα τι ηταν φανταστειτε αλλα μου αρεσε..και το κανω καθε φορα που κανω μπανιο και ντουζ..απλα δεν νιωθω την κορυφωση που ολοι λενε δεν ξερω γιατι ειμαι 14 λετε να μην εχει ολοκληρωθει ο οργανισμος μου;πειτε μου σας παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login