Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πώς να τον ανάψω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77371 από Crazy!!! στις 22 Μαΐου 2011, 1:48πμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Γεία σας και πάααλι...πείτε ρε παιδιά κάνα κολπάκι..για να τον φτιάξω εκεί πάνω στα προκαταρκτικά..μόνο μη μου πείτε στοματικό το κάνω είδη..ίσως κάποιες κινήσεις ή φιλιά σε διάφορες περιοχές..κυρίως προς άντρες...αλλά και γυναίκες να μου πούν τι κάνουν ..ευχαριστώ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77378 από agapoula στις 22 Μαΐου 2011, 8:08πμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
φιλια στο λαιμο,χαδια παντου,ψιθυρους στο αυτι,ηχους ευχαριστησης(οχι να στριγκλας)χουφτωματα απαλα και μετα πιο αγρια,γρατζουνισμα στην πλατη και στο στηθος(οχι να ματωσει)φιλια απο το καρυδι του λαιμου εως το πεος του,πιπιλισμα στις ρογες,λιγο δαχτυλο πισω η εστω και εξωτερικα,να κυλιεστε μεταξυ σας στο κρεβατι και ξαφνικα να κατσεις απο πανω του να του πιασεις τα χερια κατω και να τριβεσαι πανω στο πεος του αργα κανωντας γκριματσες ευχαριστησης,να τριβεις τα μαλλια σου επανω του,να του δαγκωνεις σιγανα τα αυτια και τα χειλη...γενικως βαλε φαντασια και αυθορμητισμο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77379 από .emily. στις 22 Μαΐου 2011, 8:45πμ

.emily.

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
μπορεις να του την χαιδεψεις και μετα να του την παιξεις!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77384 από testament στις 22 Μαΐου 2011, 10:28πμ

testament

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Προσεχε μονο μην το παρακανεις με τον αυθορμιτισμο και τον ξενερωσεις...! Προσωπικα, οτι ειπε η αγαπουλα περα του δαχτυλου...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77395 από giannisefoa στις 22 Μαΐου 2011, 3:25μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Ναι...Βασικά αυτό με το δάχτυλο απόφυγέ το...Επίσης μπορείς να παίξεις κάποια <<παιχνίδια ρόλων>>.Πχ σαν να τον αποπλανείς...Δηλαδή εκεί που είστε στο δωμάτιο και είναι όρθιος ξεκίνα να του βγάζεις σιγά σιγά τα ρούχα χωρίς να τον αφήνεις να κάνει κάτι εκείνος...Μετά όταν θα του χεις βγάλει αρκετά σπρώξτον απαλά(είπαμε μην τον σκοτώσεις κιόλας :P ) στο κρεβάτι και ανέβα από πάνω του...Πιστεύω αυτό θα τον ανάψει...Γενικά χρησιμοποίησε την απολπάνηση με όποιον τρόπο κρίνεις εσύ καλύτερο... ;) Και όταν τα κάνεις πες μας αν έπιασε ή όχι... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77397 από Doctoras στις 22 Μαΐου 2011, 3:49μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αυτο που περιεγραπσε η αγαπουλα ειναι λιγο δυσκολο να γινει διοτι αυτα τα κιλισματα και το πιασιμο χεριων και ολλα πρεπει να ερθουν απο μονα τους γιατι καθε αγορι κανει αλλα πραγμτα.Αν αυτος εχει στο μυαλο του να σε πιασει και να σε βαλει κατω πως θα βρεις χρονο να του κανεις ολλα αυτα.Αν το συζητησεται ομως ναι, ειναι καλες ιδεες.Το δακτυλο παρα ειναι ρυψοκυνδινο γιατι σους περισσοτερους δεν αρεσει. Εμενα θα με αναβε πολυ να φερεται καπως σαν σκυλα.Πετοντας με με το ζορι καπου και κρατοντας με με το ποδι κατω.Και μετα να με προσταξει να την φλυψω ξεκινώντας απο το ποδι.Παρολο που αυτο το αυταρχικο δεν το εχω κανει θ μου αρεσε αν και αυτο επισης βεβαια ειναι αναλογα στο αγορι.Εμενα γενικα μου αρεσει και με αναβει οταν ασχολουμε με την κοπελα και την εσθανομαι οτι ευχαριστιεται.Και κατι αλλο που μου ηρθε τωρα στο μυαλο που πιανει παντα.Ειναι να φορας εσορουχο και να ακουμπας πανω του και να μην τον αφηνεις να στο βγαλει μεχρι να τον δεις να ειναι ετοιμος να εκραγει.Μετα ομως θα τον διακατεχει ενα συνεσθημα αγριοτητας γιατι θα τον εχεις ταλεπορησει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78283 από spirit στις 31 Μαΐου 2011, 4:50μμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
oλα ειναι θεμα δοκιμων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #78421 από queen_elisadeth στις 01 Ιουνίου 2011, 8:41μμ

queen_elisadeth

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Θα συμφωνησω με τον δοκτορα.Αυτα που ειπε η αγαπουλα(εκτος απο το δαχτυλο) πιανουν σε ολους, αλλα κατα τη γνωμη μου ειναι υπερβλικο να τα κανεις ολα μαζι. Διαλεξε κατι διαφορετικο καθε φορα γιατι, αμα τα κανεις ολα, θα εχεις ανοιξει και ολα σου τα χαρτια και μετα αντε να βρεις καινουριους τροπους για να τον αναψεις.Θυμισου το σεξ παραμενει πετυχημενο οσο υπαρχουν πραγματα που δεν ξερει οτι μπορεις να κενεις!Ενας αλλος τροπος, δοκιμασμενος και καρατσεκαρισμενος απο τα παλια, ειναι να κανεις αποχη για λιγο καιρο(μην φανταστεις πολυ, περιπου 4 μερς), για να τον κανεις μετα να αναψει και μονο στη σκεψη οτι θα σε δει γυμνη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login