Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Τετάρτη, 1 Οκτωβρίου
Μήνυμα #81363 από Eutixia στις 05 Ιουλίου 2011, 2:23 πμ

Eutixia

Εικονίδιο

μέλος από 27/6/2011
αποδεκτές απ.: 0
Παιδια το εκανα με το αγορι μου 3 φορες... μου αρεσε! ηταν τελειο! Ποναω λιγακι βεβαια.. μου εβαλε δαχτυλο στην αρχη και του εκανα και στωματικο... Εκεινο που δεν μ' αρεσε ομως ηταν οτι κατα τη διαρκεια της πραξης με εβριζε λεγοντας διαφορα βρωμολογα οπως (πουτανα,μαναρι μου, βιτσιοζα μου εσυ) και τετοια... Εγω δεν ηξερα τι να κανω.. ενοιωσα ασχημα εκεινη τη στιγμη... δεν περιμενα να το κανει αυτο γιατι του ειχα πει οτι ειμα παρθενα... αυτο δηλαδη δεν θεωρειται λεκτικη κακοποιηση;;; Κατα τα αλλα ηταν τελειο!!!!!! Να του πω οτι δεν μου αρεσε που μου μιλησε ετσι;; ή θα τον ξενερωσω;;

Προφίλ: Eutixia Άλλα από Eutixia Σχολιασμός φράσης του Eutixia

Rohala Art Course
Μήνυμα #81365 από stekka στις 05 Ιουλίου 2011, 2:49 πμ

stekka

Εικονίδιο

μέλος από 5/12/2010
αποδεκτές απ.: 19
Φυσικά και να του το πεις.

Προφίλ: stekka Άλλα από stekka Σχολιασμός φράσης του stekka

Μήνυμα #81368 από DAINOS στις 05 Ιουλίου 2011, 8:48 πμ

DAINOS

Εικονίδιο

banned
μέλος από 16/8/2010
αποδεκτές απ.: 14
Πές του το χωρίς δεύτερη σκέψη.

Προφίλ: DAINOS Άλλα από DAINOS Σχολιασμός φράσης του DAINOS

Μαντείο
Μήνυμα #81376 από eisainoobas στις 05 Ιουλίου 2011, 11:00 πμ

eisainoobas

banned
μέλος από 4/6/2011
αποδεκτές απ.: 10

Αποδεκτή απάντηση

να του το πεις, αν και εκεινη την ωρα δεν λειτουργει το πανω κεφαλι στα αγορια, οποτε οοοτι και αν ειπε δεν το εννοουσε κυριολεκτικα
Για να μην νιωθεις ασχημα ομως, να του το πεις !

Προφίλ: eisainoobas Άλλα από eisainoobas Σχολιασμός φράσης του eisainoobas

Μήνυμα #81391 από nikos200 στις 05 Ιουλίου 2011, 2:06 μμ

nikos200

Εικονίδιο

μέλος από 17/11/2010
αποδεκτές απ.: 9
κοιτα εμενα στην κοπελα μου(πρωιν αλλα δεν πειραζει) οταν καναμε σεξ δεν ειχε προβλημα να της λεω... τωρα οταν καναμε ερωτα.. με τρυφεροτητα ποιο αργα και ποιο γλυκα δεν το διανοουμουν καν να της πω..εξαρταται απο το τι κανεται..απτην αλλη αν δεν σαρεσει να στα λεει αυτα πεστου το χωρις δευτερη σκεψη..σαν συζητηση... αλλωστε αν σε βλεπει σαν κοματι κρεας θα το παρει στραβα..και δεν θα καταλαβει πως και εσυ εχεις δικαιωμα να μην σαρεσει κατι...

Προφίλ: nikos200 Άλλα από nikos200 Σχολιασμός φράσης του nikos200

Μήνυμα #81404 από City Of Angels στις 05 Ιουλίου 2011, 3:37 μμ

City Of Angels

Εικονίδιο

banned
μέλος από 20/11/2010
αποδεκτές απ.: 7
Πες του με τροπο οτι δεν σ'αναβει με το να σου λεει βρωμολογα!Ο καθενας εχει τα γουστα του κ ειναι λογικο!Μπορει εσενα για παραδειγμα,να σε αναβουν τα γλυκολογα την ωρα του σεξ η' να μην μιλαει καθολου,δεν ξερω!Αν του το πεις με ομορφο τροπο,δεν προκειται να ξενερωσει!Οφειλει να σεβαστει την αποψη σου!Οταν λες οτι το κανατε 3 φορες,εννοεις την ιδια μερα?Ξεκινησες δυναμικα!!;-) Ελπιζω να φορεσε προφυλακτικο,ετσι?

Προφίλ: City Of Angels Άλλα από City Of Angels Σχολιασμός φράσης του City Of Angels

Μήνυμα #81426 από Doctoras στις 05 Ιουλίου 2011, 6:06 μμ

Doctoras

μέλος από 31/8/2009
Δεν τα ενοει απλα βγαινουν πανω στην πραξη εσυ απλα πες του οτι δεν εισε απο αυτες που τους αρεσουν αυτα και λογικα θα το σεβαστει.

Προφίλ: Doctoras Άλλα από Doctoras Σχολιασμός φράσης του Doctoras

Μήνυμα #81433 από DAINOS στις 05 Ιουλίου 2011, 6:28 μμ

DAINOS

Εικονίδιο

banned
μέλος από 16/8/2010
αποδεκτές απ.: 14
Ρε σι Doctoras ... Βλέπω συνέχεια σε ποστ σου που γράφεις στην υπογραφη ''Δώσε μια υπογραφή για τον Doctora που θα φαίνεται στο κάτω μέρος των μηνυμάτων του στο Φόρουμ (το λιγότερο 10000 χαρακτήρες)'' .. το ενοείς αυτό ? να σου δώσω μια υπογραφή ? χαχαχα...

Προφίλ: DAINOS Άλλα από DAINOS Σχολιασμός φράσης του DAINOS

Μήνυμα #81439 από Eutixia στις 05 Ιουλίου 2011, 7:07 μμ

Eutixia

Εικονίδιο

μέλος από 27/6/2011
Ναι 3 φορες.. την ιδια μερα... πολλες ειναι;;;; Και ναι φόρεσε προφυλακτικό.. Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας...

Προφίλ: Eutixia Άλλα από Eutixia Σχολιασμός φράσης του Eutixia

Μήνυμα #81472 από City Of Angels στις 06 Ιουλίου 2011, 3:18 πμ

City Of Angels

Εικονίδιο

banned
μέλος από 20/11/2010
αποδεκτές απ.: 7
Δεν ειναι πολλες αλλα ουτε και λιγες!ετσι κ ετσι!αμα φτασετε τις 5 φορες,θα ειναι πιο καλα!!χεχε!Α,και αν θελεις να τον τρελανεις,δοκιμασε οταν του κανεις στοματικο,να το κανεις μεχρι να τελειωσει στο στομα σου!!Το 99% των αντρων τρελαινεται γι'αυτο!Ειδικα αν τα καταπιεις,θα δει αστερακια...trust me!;-)

Προφίλ: City Of Angels Άλλα από City Of Angels Σχολιασμός φράσης του City Of Angels

ΔΕ μπορείς να εκδόσεις απάντηση.
Ο guest δε μπορεί να εκδίδει μηνύματα σ' αυτό το forum.

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2014 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas