Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο, καις 150 θερμίδες την ώρα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

aids φοβοι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81761 από pantapro στις 11 Ιουλίου 2011, 1:35πμ

pantapro

μέλος από: 4/4/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ρε παιδια, φοβαμαι γιατι ειμαι υποχονδρια οτι εχω κολλησει ειντσ και θελω να μου πειτε τη γνωμη σας.
πριν απο 3 μηνες πηγα με ενα αγορι. καναμε μονο προκαταρκτικα και δεν εχυσε στο στομα μου. πιπα δεν του πηρα βαζοντας το πανω μερος(βαλανο) στο στομα μου, απλα εγλειψα τον κορμο του πεους. μετα δοκιμασε να μου κανει πρωκτικο αλλα δεν χωρουσε και δεν μπηκε ποτε μεσα μου, απλα ακουμπησε εξω απο την τρυπα χωρις να χυσει εννοειται επανω μου. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ (το ξερω βλακεια...αλλα). εδω και 2 βδομαδες εχω μικρα πονακια το βραδυ κυριως στην αριστρη αμυγδαλη, οχι πρηξιμο, οχι πυρετο, οχι πυον. Το μονο που με ανησυχει ειναι οτι μου εβαλε δαχτυλο. Και σας ρωτω σε περιπτωση που το χερι του ειχε προσπερματικα υγρα ακουμπησει εχω ΠΟΛΛΕΣ πιθανοτητες να εχω κολλησει (δεδομενου οτι δεν εχω συμπτωματα).... Οταν τελειωσαμε πηγα και πλυθηκα πολυ καλα.Βεβαια, αυτος λεει οτι δεν εχει τπτ, αλλα μου ειπε οτι κολλησε λοιμωδη μονοπυρηνωση, που διαβασα οτι εμφανιζεται σε οροθετικους. Σας παρακαλω δωστε μου σοβαρες απαντησεις κια γρηγορα. ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81762 από eisainoobas στις 11 Ιουλίου 2011, 1:46πμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
η λοιμωδης μονοπυρηνωση ΔΕΝ εχει να κανει με το aids!λεγεται αλλιως και νοσος του φιλιου.μπορει να την κολλησει καποιος ειτε απο την επαφη με ενα μολυσμενο πχ πηρουνι, κουταλι, που δεν πλυθηκε καλα σε ενα εστιατοριο, ειτε απο καποιο φιλι, απο σαλιο κτλ. απλα προσβαλει το συκωτι και θελει πολυ μα πολυ μα παρα πολυ ξεκουραση για να σου περασει..
αποκλειεται να εχεις κατι τετοιο, διοτι θα ειχες και πυρετο ανεβασμενο. ουτε aids εχεις..απο οσα περιγραφεις πως εκανες δεν βλεπω κατι περιεργο, ειδικα αν δεν ειχε ουτε ο συντροφος σου aids, τοτε πως να κολλησεις?
απολαυσε απλα και προσεκτικα τον ερωτα, και μην βασανιζεις το μυαλο σου με ατοπες σκεψεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81764 από pantapro στις 11 Ιουλίου 2011, 1:48πμ

pantapro

μέλος από: 4/4/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω ιδιαιτερα!! αλλα υπαρχει περιπτωση να εχω κολλησει και να μην εμφανιζονται συμπτωματα καθολου μετα απο 3 μηνες; αυτο με την αμυγδαλη μου ειναι αμελητεο,ε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81766 από pantapro στις 11 Ιουλίου 2011, 2:02πμ

pantapro

μέλος από: 4/4/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για πειτε ρε παιδια, ανησυχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81769 από ni_kh στις 11 Ιουλίου 2011, 3:56πμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Δεν πρεπει να φοβασαι τοσο πολυ και αν φοβασαι απλα την επομενη φορα οτι κανεις να το κανεις με προφυλαξη!!οπως ειπε ο φιλος μας πιο πανω να κοιτας να το ευχαριστιεσαι και οχι να βασανιζεσαι.Αυτο που δεν μας ειπες ειναι γιατι υποψιαζεσαι τον φιλο σου για ειτζ???μηπως ειναι τοξικομανης???η λοιμωδης μονοπυρηνωση δεν την κολαει μονο ενα φορεας του ειτζ!Βγαλε λοιπον απο το μυαλο σου ολο αυτο που σε βασανιζει τσαμπα... καλο ειναι να ξερουμε λιγο καλυτερα τον συντροφο με τον οποιον κανουμε σεξ για να ειμαστε πιο ησυχοι σε τετοια θεματα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81773 από Doctoras στις 11 Ιουλίου 2011, 7:51πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
To aids οπως και τα περισσοτερα αφροδισια νοσιματα θελουν τουλαχιστον 6 μηνες να εμφανιστουν σε εναν υγειη ανθρωπο.Οποτε δεν μπορεις να το γνωριζεις ακομα.Επισης θα ηθελα να σε ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με το αγορι.Για ποιο λογο νιωθεις οτι ισως να εχεις κολησει κατι απο αυτον?Υπαρχει καποιος λογος η τον ξερεις καλα και αποκλειεται αλλα λες οτι θα μπορουσε να μου συνεβενε?Εγω παντος πιστευω οτι δεν εχεις τιποτα αλλα καλο θα ειναι αν εισε τετιου ειδους ατομο να προσεχεις.Αυτη η νοσος (λιμοδης μονοπυρηνωση) εμφανιζεται σε εφηβους η ενηληκες λιγο μετα την εφηβια οποτε τι να εχει προλαβει να κολησει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81778 από gossipgirl στις 11 Ιουλίου 2011, 10:10πμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω η λοιμωδη μονοπυρηνωση δεν εχει να κανει σε καμια περιπτωση με το aids..Στην 3η γυμνασιου ειχα περασει και την ειχα κολλησει επειδη ηπια απο το ιδιο μπουκαλι που ηπιε μια φιλη μου.. Αλλη φορα παντα προφυλακτικο(η ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη καραδοκει) και ειδικα με ατομα τα οποια δεν ξερεις καλα ή υποψιαζεσαι να εχουν κατι,γιατι δεν υπαρχει μονο το aids..Τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα ποικιλουν και προκαλωντας στειροτητα,θνησιμοτητα και νοσηροτητα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81780 από pantapro στις 11 Ιουλίου 2011, 10:43πμ

pantapro

μέλος από: 4/4/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Τον ξερω.... καλα τον φιλο μου απλα σας ειπα αμα πατησετε λοιμωδης μονοπυρηνωση στη βικιπαιδεια, λεει οτι αυτη που την εχουν ισως να ειναι και φορεις ειτζ..... Σας ευχαριστω πολυ παντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81782 από panosx στις 11 Ιουλίου 2011, 11:22πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pantapro@11 Ιουλίου 2011)
αμα πατησετε λοιμωδης μονοπυρηνωση στη βικιπαιδεια, λεει οτι αυτη που την εχουν ισως να ειναι και φορεις ειτζ....

επεισης αυτοι που φωραν μπλουζα μπορει κι να φορανε παντελονι.... υσηχασε σου παμε δν εχεις τπτ γιατι παιδευεσαι?? αν πιστευεις ΤΟΣΟ πολυ πως εχεις κολησσει κατι πηγαινε σε ενα ιατριο κι κανε εξετασεις μν <φτιαχνεις> σεναρια με το μυαλο σου....ΥΓ:μν εμπιστευεσε τν βικιπαιδεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81787 από Doctoras στις 11 Ιουλίου 2011, 12:13μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Θα ζησεις...Αν δεν υπαρχει ουσιαστικος λογος που το λες αυτο θα ζησεις.
Ετυχε απλα και την κολησε οπως οι περισσοτεροι εφηβοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login