Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέρασα να δω ένα φίλο που ήταν στο κρεβάτι, βρήκα στο σπίτι στέφανα και την αυλή γεμάτη :(
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν μπορώ να τελειώσω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85865 από kostas90 στις 14 Σεπτεμβρίου 2011, 9:01μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παιδιά καλησπέρα,
Το δικό μου πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να τελειώσω με τπτ κατά τη διάρκεια του sex.. Ναι οκ με αυνανισμό no problem, με αυνανισμό απο την κοπέλα κομπλέ, αν της δείξω πως μου αρέσει, αλλά στην πράξη με τπτ.. Εως τώρα είχα δυο σχέσεις μικρής διάρκειας ολοκληρωμένες.. Το πρόβλημα είναι αρκετά σύνθετο και προσπαθώ να βγάλω μια άκρη για το τι μπορεί να φταίει και θα το εκτιμούσα αφάνταστα αν μπορούσατε μου πειτε τι μπορεί να συμβαίνει.. Πως έχουν τα πράγματα: Πρώτη ολοκληρωμένη σχέση πριν ενα χρόνο (τώρα είμαι 21) με κοπέλα που την ήθελα πάρα πολύ και μου άρεσε πάρα πολύ εμφανησιακά.. Οπότε δεν τίθεται θέμα ερεθισμού.. Ήταν όμως και η δική της πρώτη φορά και ήταν και τελείως άπειρη. Να φανταστείτε δεν είχε καν ανανιστεί ποτέ στη ζωή της.. Οπότε θεώρησα εκείνη τη φορά ότι ίσως έφταιξε η απειρία της
κοπέλας.. Τα είχαμε για μικρό διάστημα και όσες φορές το κάναμε δεν μπόρεσα να τελειώσω "κανονικά" ,μέσα της, κατά την πράξη..
Δεν το προσπαθούσα, στην αρχή προφανώς, αλλά όταν κατάλαβα ότι δεν μπορώ άρχισα να το προσπαθώ, ανχώθηκα φυσικά, οπότε τπτ..
Η δεύτερη ήρθε μετά απο μικρό διάστημα, το κάναμε κανά 2-3 φορές, αλλά και πάλι τπτ.. Αυτή ήξερε λίγο παραπάνω απο σεξ αλλά όχι και τα τρελά πράγματα για να πω ότι αφού όχι και με αυτήν τότε με ποια?? Και μου άρεσε εμφανησιακά (όχι όπως η πρώτα αλλά μου άρεσε).Γενικά αυνανίζομαι πάρα πολύ και αν αναλογιστεί κανείς τα μεγάλα διαστήματα που είμαι μόνος -απο επιλογή, λόγω υποχρεώσεων- άρχισα να πιστεύω ότι ο υπέρμετρος αυνανισμός ευθύνεται για όλο αυτό.. Και το χειρότερο που στην ουσία σε αυτό έχω καταλήξει να ρίξω τελικά όλο το κατηγορώ είναι οι τσόντες.. Νομίζω ότι πραγματικά έχω δεί τα άπατα
σε τέτοιο σημείο που να μην με εξιτάρει το φυσικό τόσο όσο μια τσόντα?.. Ούτε πρόβλημα στύσης έχω, το αντίθετο μάλιστα.. Ίσως είναι και θέμα τεχνικής, άλλωστε δεν έχω και τις τρελές εμπειρίες αν και τα πάω καλά όσον αφορά την "άλλη"(κάτι μας έμαθαν και οι τσόντες τόσα χρόνια βλέπεις), αλλά γενικά θέμα
οργανικό δεν νομίζω ότι υφίσταται.. Θα εκτιμούσα αφάνταστα την γνώμη σας για το τι μπορεί να συμβαίνει.. Ο λόγος που σας τα έγραψα όλα με κάθε λεπτομέρεια είναι για να έχετε επακριβώς γνώση του τι συμβαίνει μπας και καταλάβετε κάτι παραπάνω... Τεχνική? Ψυχολογικό? Απειρία? Αυνανισμός-Τσόντες?
Τι μπορεί να είναι? Πάω να σκάσω μιλάμε..

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια και συμβουλή..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85870 από lagouditos στις 14 Σεπτεμβρίου 2011, 9:35μμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
Το παθαίνω κι εγώ καμιά φορά αυτό (όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό όμως) σε περιπτώσεις που η κοπέλα που το κάνω δεν με ελκύει και δεν μ'αρέσει καθόλου, αλλά όπως είπες μάλλον δεν ισχύσει αυτό στην περίπτωση σου. Μάλλον το θέμα του συχνού αυνανισμού πιστεύω ότι φταίει. Ελάτωσε το κατά πολύ και δες αμα αλλάξει κάτι. Επίσης φρόντιζε να κάνεις πιο πολλά προκαταρκτικά πριν το σεξ. Αν δεν τα καταφέρεις και τότε, μην προβληματίζεσε καθόλου, απλά κάνεις σεξ κανονικά, τον βγάζεις και τις ζητάς να στο κάνεις με το χέρι της ή με στοματικό για να τελειώσεις. Εγώ σου λέω ότι οι περισσότερες γυναίκες δεν θα το δουν καν σαν πρόβλημα αυτό το αντίθετο μάλιστα, που τόσοι άντρες πάσχουν απο πρόωρη εκσπερμάτωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85875 από tekila13 στις 14 Σεπτεμβρίου 2011, 10:53μμ

tekila13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Φιλε η μονη λυση ειναι να κοψεις της τσοντες.Εγω αυτο εχω κανει και δειχνει να βοηθαει.Οντως ειναι θετικο να δειαρκεις πολυ αλλα τι νοημα εχει αν δεν το ευχαριστιεσαι αρκετα?Ξερω τι σου λεω...εγω εχω κανει κατι σαν συμφωνια με τον ευατο μου οτι δεν θα ξαναυνανιστω μεχρι την επομενη φορα που κανω σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #85883 από City Of Angels στις 15 Σεπτεμβρίου 2011, 1:12πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το προβλημα σου οφειλεται καθαρα σε ψυχολογικους παραγοντες...επειδη απο τοτε που ξεκινησες να ανακαλυπτεις ερωτικα τον εαυτο σου μεχρι τωρα,αυνανιζεσαι συχνα και ερεθιζεσαι κυριως με τσοντες,υποσυνειδητα εχεις αρχισει να αποξενωνεσαι απ'το γυναικειο φυλο και εννοω την ερωτικη αποξενωση!Δεν εισαι η μονη περιπτωση που γνωριζω!Το θεμα ειναι οτι απ'την στιγμη που σου ετυχε οπως ειπες ηδη μια φορα,πλεον εχεις αρχισει να αγχωνεσαι με αποτελεσμα να μπεις σε εναν φαυλο κυκλο!Οργανικο προβλημα σιγουρα δεν εχεις γιατι αλλιως δεν θα μπορουσες γενικα να εξπερματωσεις...Η λυση ειναι μια:Αυτο που ειπε και το παλικαρι ακριβως πριν απο μενα...Ξεκινα απο αυριο αποχη απο τον αυνανισμο και τις τσοντες γενικοτερα,για 1 μηνα το λιγοτερο και μεχρι να ξανακανεις σεξ με κοπελα!!Πιστεψε με,το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα αυτο πρεπει να κανεις...πρεπει να πεισμωσεις με τον εαυτο σου και αν το καταφερεις αυτο,θα δεις οτι την επομενη φορα που θα κανεις σεξ με οποια κοπελα τυχει τοτε,θα χυσεις κανονικα(την πρωτη φορα μεσα στο 5λεπτο αλλα μετα θα αντεχεις ολο κ περισσοτερο)!Μην ανησυχεις μηπως αγχωθεις γιατι μετα απο τοση αποχη,δεν θα μπορεσεις καν να κρατηθεις...θα συμβει αυτοματα!1 μηνα αποχη θα κανεις...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΓΙΞΕΙΣ ΚΑΝ...Ουτε θα κανεις τον λεγομενο "ψευτοαυνανισμο",δηλαδη να τον παιξεις λιγο χωρις να το πας μεχρι τελους...ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!Ειναι η λυση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85906 από kostas90 στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 1:42πμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους..

City of angel όλα όσα μου είπες, ακριβώς αυτά είχα στο μυαλό μου.. Την τελευταία φορά που προσπάθησα να κάνω την συγκεκριμένη αποχή δεν τα κατάφερα.. Είπα μια βδομάδα και στις 4 μέρες λύγισα.. Θα το παλέψω άλλη μια φορά και δεν νομίζω να έχω πρόβλημα.. Αυτο είναι το λιγότερο.. Ξέρεις τι με φοβίζει? Αυτό το χρόνιο με τις τσόντες.. Μιλάμε για πάρα πολλά χρόνια με τσόντες ρε σύ.. Αν τελικά κατάφερα να δημιουργήσω στο μυαλό μου μια άλλη πραγματικότητα με αυτή τη κατάσταση γιατί δεν σου κρύβω ότι δεν ξετρελάθηκα και με καμία απο τις σεξουαλικές επαφες που είχα.. Ναι οκ μου άρεσε λίγο έως πολύ αλλά ο λόγος που δεν μπορούσα να τελειώσω ήταν ότι δεν φτιαχνόμουν τόσο ώστε και να θέλω να κρατηθώ να μην μπορώ και να τελειώνω σαν τρελός.. Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοω.. Ενώ όπως σου ξαναείπα είχα και γκομενά που την είχα θεά μου.. Φοβάμαι μήπως καταστεί αδύνατο πλεον να έχω φυσιολογική σεξουαλική επαφή όπως την κατανοούμε όλοι.. Ασε και το γεγονός ότι δεν βλέπω στον ορίζοντα να κάνω σχέση σύντομα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85907 από City Of Angels στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 2:36πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαινω απολυτα φιλε μου!Ειχα 2 γνωστους μου που αντιμετωπιζαν ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα...Απλα οπως ειπες και εσυ,τοσα χρονια συνεχους αυνανισμου με τσοντες εχεις ηδη εθιστει σε μεγαλο βαθμο γι'αυτο και δεν τρελαινεσαι οταν κανεις σεξ με γυναικα,ωστε να χυσεις πανω στην ερωτικη πραξη!Χωρις να το καταλαβεις,εχεις αρχισει να νιωθεις ανετος και ελευθερος στο σεξ,μοναχα με τον εαυτο σου!Σου εχει γινει συνηθεια πλεον!Δεν πρεπει να λυγισεις...προσπαθησε με νυχια και με δοντια να μην τον ακουμπησεις καν...Η πρωτη εβδομαδα ειναι πολυ δυσκολη,το ξερεις και εσυ...αλλα μετα θα δεις οτι θα αρχιζεις να ξεσυνηθιζεις!Για να μην μπαινεις σε πειρασμο να αυνανιστεις,απεφυγε εντελως να βλεπεις τσοντες,ακομα και τα ωραια ποδια μιας γκομενας που θα περασει διπλα σου...γυρνα το βλεμμα σου αλλου...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ....ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85908 από HiddenBoy στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 9:53πμ

HiddenBoy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2011
μηνύματα: 230 αποδεκτές 0
Παιδια θελω να ρωτισω κατι και εγω αρκετο κερο τωρα βλεπω τσοντες και τραβαω καθε μερα απο 2 και 3 φορες και βλεπω οτι και εγω αργω να χινω γρηγορα οπως παλια πεζει να παθω το ιδιο προβλημα? δεν ειχα ποτε καμια σχεση ουτε εχω κανει σεξ τωρα βρισκομαι σε σχεση και απλα θελω να μαθω μηπως παθω τα ιδια... αμα ειναι να κοψω και εγω το τραβηγμα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #85914 από M1k3y στις 16 Σεπτεμβρίου 2011, 3:28μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HiddenBoy@16 Σεπτεμβρίου 2011)
Παιδια θελω να ρωτισω κατι και εγω αρκετο κερο τωρα βλεπω τσοντες και τραβαω καθε μερα απο 2 και 3 φορες και βλεπω οτι και εγω αργω να χινω γρηγορα οπως παλια πεζει να παθω το ιδιο προβλημα? δεν ειχα ποτε καμια σχεση ουτε εχω κανει σεξ τωρα βρισκομαι σε σχεση και απλα θελω να μαθω μηπως παθω τα ιδια... αμα ειναι να κοψω και εγω το τραβηγμα?

Όχι, δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Επίσης, δεν πρόκειται να πάθεις κάποια ζημιά από το τράβηγμα. Ακόμα και, στη χειρότερη, να πάθεις αυτό που έπαθε ο OP πιστεύω με μια βδομάδα αποχή θα είσαι και πάλι ΟΚ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136211 από teddy στις 25 Ιανουαρίου 2016, 10:28μμ

teddy

μέλος από: 25/1/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Κοστα90 επιδη έχω και εγω το ιδο προβλημα θελω αν μπορεις να μου πεις αν ολο αυτο ειχε τελικα αποτελεσμα. Δηλαδη αφου εκοψες τις τσοντες αν μπορεσες να εξπερματωσεις κατα τη διαρκεια του σεξ. Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138172 από Xristaras182 στις 02 Νοεμβρίου 2016, 9:15μμ

Xristaras182

μέλος από: 2/11/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μήπως φτεει το μέγεθος ( μηκος πλάτος) ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login