Στείλε λεφτά στο ftou.gr
29A, ο δεκαεξαδικός αριθμός του Θηρίου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

δεν ξερω να φιλαω...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90434 από Suicide στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 5:27μμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
καλησπερα,
ειμαι ο δημητρης και τον τελευταιο καιρο βασανιζομαι πολυ.
ειναι μια κοπελα την οποια γουσταρω και ξερω πως με γουσταρει και αυτην.κανουμε πολυ παρεα γενικα και ξερω πως με θελει και αυτη.το θεμα λοιπον δεν ειναι οτι κολωνω να της τα ζητησω αλλα για καποιο λογο φοβαμαι γιατι Δεν ξερω να φιλαω :χ
ξερω οτι υπαρχουν χιλιαδες αλλα ποστ, αλλα δεν ξερω πως γινεται και ουτε με φανταζομαι να το κανω..
αλλα θελω πολυ , γιατι με την κοπελα περναμε παρα πολυ καλα καθε μερε :/
επισης δεν ξερω αν θα μου βγει εκεινη την ωρα και γινω ρεζιλι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90436 από BDCeez στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 5:35μμ

BDCeez

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φιλε μου ειναι απλο.1ον δεν θελει να γχωνεσαι :) 2ον ψαξε στο youtube βιντεακια π.χ how to kissin mouth...θα ερθει απο μονο του.το μονο που χρειαζεται ειναι να ερθετε κοντα.να παιξεισ με την γλςσσα σου την δικη της γλωσσα.ολ α θα πανε καλα αδερφε... keep smiling ...οταν φιλησεις θα νοιωσεις πολλυ ωραια.ελπιζω να βοηθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90438 από arMixx στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 5:45μμ

arMixx

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
φιλε δεν ειναι τιποτα..πρωτα να την φιλας οπως φιλας στο μαγουλο..μετα θα ρθει μονο του! ασε που το τι νιωθεις εκεινη την ωρα δεν λεγεται!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90443 από Me lene στις 06 Δεκεμβρίου 2011, 5:55μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Φιλε τετοιο προβλημα ειχα και γω...
κι βγηκε απο μονο του...
ξεκινα με μικρα απλα πεταχτα με αισθηση ομως να την ακουμπας καμια 2 -3 δευτερα...και μετα αρχισε να ακουμπας τα χιλια σου μια στο πανω μια στο κατω...κλεισε τα ματια και θα οδηγηθης στην γλωσσα χεχε ..!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90555 από ONeos στις 08 Δεκεμβρίου 2011, 3:14μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Τι αγχώνεσαι μην κολλήσεις κι δν ξέρεςι τι να κάνεις .. Θα σου πω τι έκανα εγώ με την πρώτη μου σχέση . Ήξερα πως με θέλει κι τις στέλνω μήνυμα να συναντηθούμε . Τι βρίσκω , καθόμασταν όρθια και μιλούσαμε , οπότε της λέω "Σου αρέσω?" , αυτή χαμογέλασε ε οπότε το κατάλαβα την έπιασα και την ξεκίνησα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90571 από MeLeneGiwrgo στις 08 Δεκεμβρίου 2011, 8:12μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγω πάλι στο πρωτο μ φιλι ημουν καπως απροβλεπτος ! :P. Μ άρεσε τέλος πάντων η κοπέλα πολύ,είχαμε βγει παρέες και αυτή μαζί μας...Καθόμαστε σε μια καφετέρια,όλα ωραία και καλά αλλά κόλωνα να κάνω κίνηση.Τεσπά περνάει η μέρα κάνουμε να φύγουμε σιγά σιγά και κατι μ είπε ενας φίλος μου για το οτι κολωσα με ενα χαμογελακι ως τα αυτια..γυρναω και γω την κοιταω πηγε να μπει στο λεωφορειο να φυγει.Κυριολεκτικα γυρισα την αρπαξα και τη φιλησα χωρις να πω κουβεντα στους αλλους η να διστασω στιγμη...Η πρώτη μου σχεση ηταν και κρατησε 2,5 χρονια...Εκεινη τη στιγμη φιλε μου δν χρειαζεται να ξερεις κατι ιδιαιτερο.Θα σου ρθει απο μονο του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90573 από ONeos στις 08 Δεκεμβρίου 2011, 8:23μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(MeLeneGiwrgo@08 Δεκεμβρίου 2011)
Εγω πάλι στο πρωτο μ φιλι ημουν καπως απροβλεπτος ! :P. Μ άρεσε τέλος πάντων η κοπέλα πολύ,είχαμε βγει παρέες και αυτή μαζί μας...Καθόμαστε σε μια καφετέρια,όλα ωραία και καλά αλλά κόλωνα να κάνω κίνηση.Τεσπά περνάει η μέρα κάνουμε να φύγουμε σιγά σιγά και κατι μ είπε ενας φίλος μου για το οτι κολωσα με ενα χαμογελακι ως τα αυτια..γυρναω και γω την κοιταω πηγε να μπει στο λεωφορειο να φυγει.Κυριολεκτικα γυρισα την αρπαξα και τη φιλησα χωρις να πω κουβεντα στους αλλους η να διστασω στιγμη...Η πρώτη μου σχεση ηταν και κρατησε 2,5 χρονια...Εκεινη τη στιγμη φιλε μου δν χρειαζεται να ξερεις κατι ιδιαιτερο.Θα σου ρθει απο μονο του.


Ακριβώς . Δεν θα ξεχάσω ποτέ , το ξαφνικώ πιάσιμο που την έκανα απο τη μέση και το γλωσσόφιλο :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90589 από MeLeneGiwrgo στις 08 Δεκεμβρίου 2011, 11:27μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αυτά είναι αυτά που μένουν φίλε μου ...
:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128481 από nikosattiki στις 26 Ιουνίου 2014, 1:17μμ

nikosattiki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κοιτα και εγω αν ημουν στην θεση σου θα αγχονομουνα.αλλα κοιτα αν την αγαπας πραγματηκα πρεπει να της το δειξεις να πατε καπου ωραια και ησυχα , να την κοιτας και να σε κοιταει στα ματια να την αγκαλιαζσεις σιγα σιγα και αν το θελει προχωρας της λες << σαγαπω οσο τιποτε αλλο>> εκεινη την ωρα θα ξερεις τι θα κανεις θα σου ερθει απο μονο του κουλαρε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136692 από Ξύλο κόπος στις 01 Απριλίου 2016, 8:17μμ

Ξύλο κόπος

μέλος από: 30/3/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά λέτε όλοι ότι θα βγει από μόνο του αλλά δεν έχει γίνει αυτό ακόμα έχουμε βρεθεί με την κοπέλα 4-5 φορές μόνοι μας αλλά δεν μου βγενει έχω κάνει κάτι προσπάθειες αλλά δεν μου βγαίνει!!! Παρένθεση το κορίτσι αυτό τα είχε με κάποιον το καλοκαίρι και είχαν κάνει κάτι άλλα εγώ είμαι πρωτάρης😭
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login