Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στην ιστορία δεύτερος ήταν ο Θουκυδίδης, στα έπιπλα μοναδικός είναι ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Το πέος γέρνει δεξιά

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #35045 από nikos04 στις 22 Μαΐου 2006, 2:13πμ

nikos04

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2006
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
γεια σας! ειμαι 18,5 χρονων και το πεος μου εχει μια κλιση προς τα δεξια ενω "γερνει" καπως και προς τα κατω...υπαρχει καποιο προβλημα σε αυτα?και κατι αλλο....το μεγεθος ειναι 14cm.ειναι αξιολογο μεγεθος?θα αναπτυχθει κ'αλλο?


σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #35046 από doctor στις 22 Μαΐου 2006, 5:30μμ

doctor

μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Τωρα, δεν ξερω αν είναι σωστό να ξανααπαντήσω εγω. Δεν είμαι και ο πιο ειδικός. Λοιπόν,θα στα πω περιληπτικά. Η κλίση προς τα δεξιά δεν είναι πρόβλημα. Το μέγεθος δε θα αλλάξει σε αυτήν την ηλικία, κυμαίνεται όμως σε φυσιολογικά πλαίσια. (εντάξη, δε θα παίξεις και σε πορνοταινία). Τώρα, όσον αφορά την κλίση προς τα κάτω, δεν καταλαβαίνω καλά αυτό που μου γράφεις. Αν πρόκειται για μη καλό ευθειασμό, δηλ για κάμψη του πέους, τότε αν η κάμψη υπερβαίνει τις 30 μοίρες δημιουργεί περιπλοκές κατα τη συνουσία και καλό είναι να διορθωθεί. Οι περιπτώσεις είναι 3: α) νόσος Peronye,αλλά είσαι πολυ νέος για να έχεις αυτό. β)Συγγενής κάμψη ( αντιμετωπίζεται χειρουργικά) γ) Chordee(μάλλον αυτό έχεις) (κι αυτό αντιμετωπίζεται χειρουργικά)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #35123 από djsoulis στις 15 Ιουνίου 2006, 6:07πμ

djsoulis

μέλος από: 15/6/2006
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τώρα doctor του έκανες την καρδιά περιβόλι,,, Αν το είχα κι εγώ και ακουγα την γνωμάτευση, τώρα το λιγότερο, θα με είχαν πιάσει τα... κλάμματα.
Δηλαδή τι εχει ακριβώς το παλληκάρι? Μαμάει έτσι ή όχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #35130 από doctor στις 17 Ιουνίου 2006, 3:28πμ

doctor

μέλος από: 16/5/2006
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αναφορά: (djsoulis@15 Ιουνίου 2006)
Τώρα doctor του έκανες την καρδιά περιβόλι,,, Αν το είχα κι εγώ και ακουγα την γνωμάτευση, τώρα το λιγότερο, θα με είχαν πιάσει τα... κλάμματα.
Δηλαδή τι εχει ακριβώς το παλληκάρι? Μαμάει έτσι ή όχι?


Τα κλάματα να σε πιάσουν αν έχεις κάτι που δεν αντιμετωπίζεται. Σκέψου για παράδειγμα να έχεις γάγγραινα ή καρκίνο στο πέος σου. Επίσης δεν είναι δυνατόν να γίνει γνωμάτευση από το internet. Καλό είναι όποις έχει υποψία ότι έχει ένα πρόβλημα να πάει στον αντίστοιχο γιατρό , σε έναν ή περισσότερους. Προφανώς το παλικάρι δεν έχει κάτι που θέτει σε κίνδυνο τη ζωή του ούτε χρείζει άμεσης αντιμετώπισης. Το πρόβλημα στις περισσότερες περιπτώσεις είναι λιγότερο πρακτικό και περισσότερο ψυχολογικό. Επίσης, επειδή η υποσπαδία που συνήθως πάει πακέτο με τη συγγενή κάμψη, είναι το 2ο πιο συχνό πρόβλημα στους άντρες( μετά τη φίμωση), έχουν αναπτυχθεί τεχνικές με καταπληκτικά αποτελέσματα και χωρίς επιπτώσεις. Αν μπορεί να έρθει σε επαφή ή οχι, μπορεί να μας το πεί μόνο ο ίδιος. Αν κατά την επαφή, πονάει αυτός ή η σύντροφός του καλό είναι να αντιμετωπίσει το πρόβλημά του. Αν όχι, μπορεί να μείνει ως έχει. Αυτά! Φιλικά πάντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #35359 από maryn στις 14 Ιουλίου 2006, 11:34μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Νεαρέ μου τι ειναι το πεος για να αναπτυχθει? Αναριχομενο φυτο?
Εισαι σε μια χαρά ηλικία, μια χαρά ειναι και το μεγεθος σου και επιτέλους μην τρελαινεστε με τα μεγέθη γιατι ειναι το μονο που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #39341 από trelos_xexe στις 05 Μαΐου 2007, 12:18πμ

trelos_xexe

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2007
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
tin na po kai ego pou to exo 13,6 kata ti stisi
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #39346 από Antre στις 05 Μαΐου 2007, 5:35μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Κοίτα αν σε παρηγορεί, ούτε και εμένα είναι πλήρως ίσιο.. έχει μια ελαφριά κάμψη από το μέσο και πέρα προς τα κάτω... doctor για λίγο έμεινα αλλά μετά ξαναδιάβασα τις μοίρες και ησύχασα... 30 μοίρες είναι πολύ.... σκέψου ότι είναι κάτι λιγότερο από το μέσω μια ορθής γωνίας (45 μοιρές είναι ο μισό.... )

Αν είναι απλά μια μικρή κάμψη προς τα κάτω (σπάνια είναι πλήρως ίσιο, συνήθως έχει κλήση προς τα πάνω ή προς τα κάτω) είσαι ok.

Υ.Γ. Φέρτε κανα μοιρογνωμόνιο ρε παιδιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #39380 από HateMost στις 09 Μαΐου 2007, 11:04μμ

HateMost

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
re paidia exo kai ego mia aporia....otan exo stisi to peos den kateyenei eukola kato...einai kako auto??? help meeee!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #39413 από Giacharadan στις 14 Μαΐου 2007, 10:16μμ

Giacharadan

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2007
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Κλίση δεξιά? Εγώ έχω κλίση αριστερά. σχεδόν κάθε πέος έχει κάποια ιδιαιτερότητα. Αυτή την κλίση μάλιστα μπορείς να την εκμεταλλευτείς κατά την πράξη και να ευχαριστήσεις τη γυναίκα περισσότερο.
Οσο για το μέγεθος, να μη λέμε και ανακρίβειες, σε μερικές κοπέλες μετρά, περισσότερο μετά όμως το πάχος του. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν μπορείς να γίνεις πολύ καλός στο sex όποιο και να είναι το μέγεθος σου και το πάχος σου.
Εδώ είναι που οι τσόντες έχουν κάνει μεγάλη ζημιά.Βλέπουμε σε αυτές τις ταινείες άντρες με προσόντα εξωπραγματικά και νομίζουμε ότι έτσι είναι το σωστό μέγεθος. Αυτοί οι άντρες όμως είναι επαγγελαματίες που εργάζονται σε αυτή τη βιομηχανία ακριβώς λόγω τέτοιων προσόντων, είναι δηλ η εξαίρεση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #39453 από φτερη στις 17 Μαΐου 2007, 11:20πμ

φτερη

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2007
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0


σημασια δεν εχει ουτε το μεγεθος αλλα ουτε και το που γερνει.
σημασια εχει να κανουμε το ελατωμα προτεριμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login