Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou - η φράση που χρησιμοποιείς μια ζωή. Πιτσιρίκι στο κρυφτό, ενήλικος στο συνάνθρωπο, γέρος στο πεζοδρόμιο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58277 από tragiko στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 6:11μμ

tragiko

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας...θα ηθελα την βοηθεια σας.δεν ειμαι σιγουρη αν ειχα ποτε οργασμο με τους συντροφουσ μου..τι ακριβως νιωθει μια γυναικα οταν εχει οργασμο! υπαρχουν φορεσ που νιωθω ενα μουδιασμα σε ολο μου το σωμα σαν να παραλυω..μπορει να θεωρηθει αυτο οργασμοσ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58280 από Ντανη στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 7:31μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
ναι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58341 από tragiko στις 05 Φεβρουαρίου 2010, 3:14μμ

tragiko

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κανεισ αλλοσ?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58344 από johnaros στις 05 Φεβρουαρίου 2010, 5:14μμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
logika 8a niwseis k spasmous mesa s stn epimaxi perioxi...etsi exw akousei toulaxiston...


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58659 από istoriko στις 14 Φεβρουαρίου 2010, 2:59μμ

istoriko

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/2/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Οργασμος ειναι κατι το μαγικο αισθανεσαι υπεροχα.θα σου πω την ιστορια μου :απο τα 8 χρονια εβαζα το χερι μου στο επιμαχο σημειο σημειο και χαιδευομουν,στα 10 μου (τεταρτη δημοτικου ) ομως εψαχνα κατι που να με ικανοποιει περισσοτερο ετσι σκευτηκα να να βαλω ενα μαρκαδορο στο επιμαχο σημειο ( οχι στην τρυπουλα) και αρχισα να πιεζω το μαρκαδορο πανω κατω γρηγορα , οσο συνεχιζα ενιωθα καλυτερα ωσπου ξαφνικα νιωθω ενα μουδιασμα να το πω (δεν ξερω πως να το περιγραψω αλλα ηταν υπεροχο).Εκεινη την στιγμη σκευτηκα τι ηταν αυτο που ενιωσα αλλα δεν ηξερα (λογω ηλικιας), μετα στο γυμνασιο αν θυμαμαι καλα ειχα δει μια ταινια με μια γυναικα που τελιωνε και καταλαβα οτι αυτο που ενιωσα ηταν οργασμος.Τωρα ειμαι 22 και παρθενα δηλαδη δεν εχω κανει σεχ με αντρα αλλα δεν νιωθω να στερουμε κατι γιατι εχω 6 με 7 οργασμους την εβδομαδα ( να ειναι καλα οι τσοντες).Επισης θα ηθελα να απαντησω και σε ενα αλλη ερωτηση που κανουν μερικοι εδω μεσα χυνουν οι γυναικες; εγω οταν εχω οργασμο χυνω παρα πολλα υγρα αλλα δεν χρειαζεται να εχω οργασμο για να χυσω δηλαδη αν δω ενα αντρα που μα αρεσει(παντα τον κοιταω απο τη μεση και κατω να δω αν εχει μεγαλο).Ισως η ιστορια να σας φανει ψευδης αλλα δεν ειναι , δεν σημαινει ομως οτι καθε γυναικα αρχιζει να αυνανιζεται σε τοσο μικρη ηλικια και να χυνει απο τα 10 της εκει που αλλα κοριτσακια παιζουν με τις κουκλες τους.Θεωρω τον εαυτο μου μια εξαιρεση γιατι οσες τσοντες και εχω δει δεν ειδα (παρα μονο τρεις) οι γυναικες να χυνουν και και να εχουν οργασμο .Αν δεν ειχα οργασμο η δεν εχυνα θα ενιωθα κενη ,το θεωρω το ωραιοτερο πραγμα στην ζωη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58714 από toros locos στις 15 Φεβρουαρίου 2010, 11:11μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Ωραια υπογραφη ιστορικια!
Η γυνη προερχεται απο τη σαρκα του αντρα!

Μείνε εντός θέματος παρακαλώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login